Памятні.
Напланетянка• 24 февраля 2023
Не смогла купить, сайт завис моментально ((( писец неужели нельзя наладить работу сайта такого учреждения как НБУ
KROX@• 24 февраля 2023
Ответ дляУгничТоня
Я подумала що влна в обороті буде. По казали у банку що 20ки більше не друкують.
Зашла в интернет магазин, уже наверно раскупили. Не нашла....
Напланетянка• 24 февраля 2023
Ответ дляKROX@
Они ушли за пару минут, и сайт лег(
Напланетянка• 24 февраля 2023
Ответ дляУгничТоня
Кажуть, що вчора були кіберг атаки на держ сайти
Та нихрена, этот прекрасно работал до момента как выкинули купюры
Солнечный зайчик• 24 февраля 2023
От якраз зараз нові купюри саме доречні…
Пзд… мля.. слів немає
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Это руки чьи? Убитого челрвека?
Основне зображення зворотного боку пам’ятної банкноти – стилізована композиція, що уособлює фізичні страждання та духовні переживання українців в окупації – зв’язані руки за спиною, за якою вгадується постать зі слідом від кулі у вигляді маку (автор дизайну Сергій Мішакін),