Проїзд в Києві буде 30 грн, це дорожче ніж в країнах ЄС, ми ще не в ЄС, але євроінтеграція, я так розумію, проходить повним ходом якраз через встановлення захмарних цін для українців?
Uebersetzerin• вчера в 17:03
Читала, что проездной - 5000 грн - это действительно дороже чем в ЕС.
А вот 30 грн - это дешевле чем в ЕС. В ЕС одноразовый проезд - от одного евро и выше в зависимости от страны.
Страна стремится в ЕС, поэтому понемногу хотят все подтянуть, кроме зарплат и пенсий, конечно
Ответ дляIrpland
В яких країнах ЄС дешевше? Відень 2.40 євро. Барселона 3 євро. Навіть в Будапешті еквівалент 50 грн. Де дорожче?
А які зарплати там?