Ms. Похвала• 24 февраля 2023

У перспективі дивлюсь чи є тут потрібна людина

Невиличка дружна компанія (м. Київ) буде вимушена знайти свою людину у колектив. Робота онлайн.

Компанія вже майже рік на ринку, та зараз виходить на ринок америки, продає товари для дітей, асортимент не дуже великий - наразі 7 наборів для творчості.

Саме більше спілкуватися Ви будете з керівником, він сам відправляє посилки. Ви будете приймати замовлення через соц мережі - фейсбук, інстаграм, сайт, та через меседжери (вайбер, телеграм).
По зарплатні - 650 грн за замовлення у день до 30 штук, далі вже сбільшується - якщо 40, то 700 грн і так далі...
На роботу беруть на моє місце, бо я виходжу у декретну відпустку дуже скоро, тому думаю потрошку шукати людину на своє місце.
По днях роботи - понеділок - п"ятниця з 9 до 18 години. У суботу скорочений день з 9 до 16 - десь так ( але думаю може я залишусь працювати у суботу, але не точно).
Виплати ЗП - 2 рази в місяць. не оформлюють поки що.

Кого ми хочемо бачити :
Людину з єпатією, яка розуміє та працювала у фейсбук бізнес-менеджері, інстаграмі, працювала в СРМ.
Людину яка може бути многозадачною. Работа буде пов"язана з оформленням замовлень, виставлення реквізитів на сплату, фіксування сплат, россильці ттн клієнтам, прозвон заказів які незабрані.

Для роботи ВАм потрібен буде ноутбук, 2 телефони, один для дзвінків, а другий щоб зміг раздавати інтернет якщо немає світла.

по локації : людина має бути у Київі.
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 24 февраля 2023
Це вже просто треш - яка своя людина? Свою людину шукайте в своїй телефонній книзі серед своїх знайомих!
Навіщо придумувати велосипед?! Розмістіть вакансію на сайтах, де пропонують роботу - вам залишиться тільки відібрати пару-трійку кандидатів, які максимально підходять, і поспілкуватись особисто та зробити вибір. Все!
Або тріль звичайний або прогестерон зашорив мозок. Ідіть, авторко, з Богом - у вас попереду ще буде за що перейматися.

автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Потому что автор уверена что на Советчице женщины куску хлеба рады. И с радостью побегут зарабатывать 650 грн в день на двух телефонах и ноутбуке одновременно.
ще одна желчна жіночка)))

Ви реально думаєте що я з такою ціллю писала?))
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Так работают многие менеджеры.
За 10 телефонных звонков в день (как пишут изначально) никто не платит.
оххх... ідіть собі далі ))))
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Она пришла сюда, потому что никто не ведётся. А здесь часто ищут хоть какую то работу.
Такая офигенная работа, что на Советчице вакансию предлагает.
Я просто знаю что это за работа....
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
оххх... ідіть собі далі ))))
Я понимаю что Вам не нравятся такие комментарии.
Дівчина_загляденіе• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
ще одна желчна жіночка)))

Автор, вы в каких реалиях живете?
Дівчина_загляденіе• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Дівчата, на ринок США працює інша людина зі знанням англійської мови)
Я не думала що тут стільки буде тролів) я реальна людина)і компанія дійсно буде шукати) хочу передати справи за 1 день, щоб людина приїхала я їй все розказала, показала. завжди буду на зв’зку по по планах нараджувати у травні. а вийти у дерет хочу з квітня
А что вам мешает работать в декрете. ведь вы сами написали, что это легко, времени не занимает много

автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Боже дівчата схаменіться.. я хотіла допомогти якійсь мамі яка сидить з дитиною, я зараз на 30 неділі вагітності, скільки желчі я почула в свою адресу.. це треш.... для мене наприклад 16 тис це гроші, якщо для Вас ні то ні
Попижёновна• 24 февраля 2023
Автор, какая группа товара?
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляДівчина_загляденіе
я написала що завжди надо бути на зв’язку, зараз я можу дозволити собі готовати вдень, сходити в магазин, погуляти з собакою, бо телефон завжди у руках...

В мене це буде друга дитина і я знаю скільки часу потрібно буде виділяти на дитину...
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Вы реально считаете что мама которая сидит с ребенком будет работать на двух телефонах и бесконечно скидывать клиентам реквизиты для оплаты, ТТН итд?
Серьезно?
Жесть....
Просто жесть....
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала

А чего ж Вы другим мамам предлагаете эту работу?
Вы в себе?
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
А почему Вы на 30й неделе беременности ищете менеджера а не Ваш не беременный руководитель?
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляПопижёновна
Вы в себе?
Вы хотите в чем-то самоутвердиться? Вам это доставляет удовольствие?

Потому как есть мамы не с грудничками которые ищут подработку, а ребенок ходит в садик, к примеру.

Думаю с Вами диалог закончен)
ВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Вибачте, просто дуже ’цікаво’, як Ви на анонімному форумі будете шукати’свою людину’....?
А зацікавлені, як ви кажете ’мами з дітьми’ відгукнуться на вашу вакансію, якщо когось зацікавить дана робота і підійде зп, але не на Совєтчіце! Мало того, ще й Ви під анонімом.
Все просто - а Ви ускладнюєте...
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала

Думаю с Вами диалог закончен)
Я не хочу самоутвердиться. Я пишу подводные камни этой работы и ни одна мама с ребенком на это не подпишется.
Нельзя?
Или в Ваших фантазиях 650 грн это бешенные деньги?
Кстати два телефона и ноутбук. На своих гаджетах нужно работать или Ваша компания обеспечивает телефонами и ноутом?
Попижёновна• 24 февраля 2023
Ответ дляВЫЛЫСЫПЫДЫСТКА
Все просто - а Ви ускладнюєте...
Спросите у автора как долго она ищет эту людыну)))
Видать же на вора.юа не ведётся никто. Или через неделю работы люди отказываются. То автор от безнадеги сюда пришла.
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
тема закрыта, лишний раз раз убедилась что благими намерениями выслана дорога, всем понятно куда)

нигде никто еще не размещал объявления, успокойтесь.. я надеюсь Вы выплеснули свой негатив и Вам стало легче жить)
Маруська Му• 24 февраля 2023
Автор, а зечем быть в Киеве? Это же чисто онлайн работа

СовНарКом• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала

Чому лише Київ локація?
Ви ж з Харкова працюєте чи не так зрозуміла?
Для інших міст ЗП більш цікава буде.
Холодная каша• 24 февраля 2023
Хм, здається, фірма складається з двох чоловік: працівника і керівника. Керівник відправляє посилки, працівник робить усе інше.
А чи відправлятиме ті помилки керівник, чи працівник залишиться потім перед усіма винним?
Ненька наша• 24 февраля 2023
А я готова спробувати!
Бабка в тапках• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала

напишіть на пошту kykysia122@gmail.com - якщо підійде, що я не з Києва
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Чому лише Київ локація?
Для інших міст ЗП більш цікава буде.
Я 13 років вже працюю та живу з дитиною у Київі.
Холодная каша• 24 февраля 2023
Так а чому з іншого міста не можна?
Яке найменування у фірми?
Покажіть який товар. Розміщувати об´яви потрібно чи лише приймати дзвінки і замовлення? Месенджери усі ваші? Дякую.
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Ви помиляєтесь) ще є виробництво, робитники які збирають набори.
смм, таргетолог, дизайнер (аутсорц)
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляХолодная каша
Так а чому з іншого міста не можна?
Яке найменування у фірми?
Нічого не потрібно розміщувати, просто оробляти замовлення.
Товар - набори для дітей віком від 5 до 11 рочків. Їх наразі 7, було 8 ( на Новий рік ще випускали один тематичний)
СовНарКом• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
А, ясно, перечитала) Про Харків, то було про більш російськомовне оточення і освіту.
Дивіться, однозначно потрібно розглянути більш ширшу географію.
Якщо відсутня потреба фізичної присутності, то шукайте в інших регіонах.
Особисто працювала на київську компанію з ... ем... провінції. На іншого плану посаді, але на той рівень зп у Києві було б важче знайти, а для мого міста то була більш, ніж пристойна, оплата.))
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Чесно кажучи, я просто у шоці... від відповідей, та від того що люди у нас все ж таки завжди думають що можна іншій людині просто так сказати купу желчі, навіть незважаючі на те що я написала що я вагітна, то хочу допомогти якийся мамі у декреті, наприклад коли дитина у садочку.... зразу ’шукає дуру’ .. подивилася на Ворке роботи в інтернет магазині, нині вакансій немає.. можна знайти роботу у нерухомості.. де тобі обіцяють 60 тисяч, або менеджером де ставка 10 і далі відсоток - то попробуй до тої роботи доїхати - 15 автобус і метро скільки там зараз 8 грн чи вже більше?
Роботи в людей немає, країна зараз у дуже важкому стані... тут що на советчиці всі по 30 тис заробляють?

так, робота не пильна, ти не чіпляєшся до людей і не заставляєш купити, ти продаєш по горячих лідах, клієнти дуже привітні, чемні. Буває конечно за рік - один якийся неадекват проскоче.. обробка замовлення 2 хвилини максімум - уточнив прізвище, місто, номер складу. Уточнив як відправляти накладним платежем чи ні.. все..
Далі в інтернеті у інстаграмі, хто працював, тот знає що там можна зробити шаблони на більш частіші питання... і знову так само людина тобі пише місто, прізвище ... ти все переносиш у срм та створюєш однією кнопкою ттн.. все...
так, у новий рік було важко, вимикають світло, пропадає зразу інтернет куча заявок необроблених, але ж і заробляли ми по іншому- це місяць горячої пори - бо мами всі хотять замовити подарунок дитині...
але окрім зп за 2 неділі по 15 тис, я ще получила 10 тис премії.. тобто керівник не жлоб...

я не ображаюсь ні на кого, я знаю що я з відкритою щирою душею запропонувала роботу, але бачу що дарма. ось так
СовНарКом• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала

Ахаха, та видихайте, ви що так реагувати)))))
Це ж Порадниця))

Норм позиція. Порадила б навіть дівчину з Кам´янського, якби десь за пару тижнів тому була тема. І вона б радо погодилась.

Пишуть подібне ті, хто поняття не має, що то за робота і як її організувати.
Ви ж фільтруйте)) Вашу пораду щодо другого телефону для інтернету сприйняли як потребу на 2х телефонах працювати.
Тобто ті, хто це писав, навіть не в курсі, що якщо говориш по телефону, то вирубається інтернет і ти просто не зможеш перевірити інфо-предмет розмови у тій же CRMці чи пошті.))