Ms. Похвала• 24 февраля 2023

У перспективі дивлюсь чи є тут потрібна людина

Невиличка дружна компанія (м. Київ) буде вимушена знайти свою людину у колектив. Робота онлайн.

Компанія вже майже рік на ринку, та зараз виходить на ринок америки, продає товари для дітей, асортимент не дуже великий - наразі 7 наборів для творчості.

Саме більше спілкуватися Ви будете з керівником, він сам відправляє посилки. Ви будете приймати замовлення через соц мережі - фейсбук, інстаграм, сайт, та через меседжери (вайбер, телеграм).
По зарплатні - 650 грн за замовлення у день до 30 штук, далі вже сбільшується - якщо 40, то 700 грн і так далі...
На роботу беруть на моє місце, бо я виходжу у декретну відпустку дуже скоро, тому думаю потрошку шукати людину на своє місце.
По днях роботи - понеділок - п"ятниця з 9 до 18 години. У суботу скорочений день з 9 до 16 - десь так ( але думаю може я залишусь працювати у суботу, але не точно).
Виплати ЗП - 2 рази в місяць. не оформлюють поки що.

Кого ми хочемо бачити :
Людину з єпатією, яка розуміє та працювала у фейсбук бізнес-менеджері, інстаграмі, працювала в СРМ.
Людину яка може бути многозадачною. Работа буде пов"язана з оформленням замовлень, виставлення реквізитів на сплату, фіксування сплат, россильці ттн клієнтам, прозвон заказів які незабрані.

Для роботи ВАм потрібен буде ноутбук, 2 телефони, один для дзвінків, а другий щоб зміг раздавати інтернет якщо немає світла.

по локації : людина має бути у Київі.
автор Ms. Похвала • 24 февраля 2023
Ответ дляСовНарКом
Ахаха, та видихайте, ви що так реагувати)))))
Це ж Порадниця))

Норм позиція. Порадила б навіть дівчину з Кам´янського, якби десь за пару тижнів тому була тема. І вона б радо погодилась.

Пишуть подібне ті, хто поняття не має, що то за робота і як її організувати.
Ви ж фільтруйте)) Вашу пораду щодо другого телефону для інтернету сприйняли як потребу на 2х телефонах працювати.
Тобто ті, хто це писав, навіть не в курсі, що якщо говориш по телефону, то вирубається інтернет і ти просто не зможеш перевірити інфо-предмет розмови у тій же CRMці чи пошті.))
так... просто так накинулися... то я мабудь просто дуже все сприйняла до серця..
А те що хочу допомогти роботодавцю з пошуком людини.. то то вообще - на вогнище мене потрібно)))

СовНарКом• 24 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
Зорієнтуйте його на інші міста і містечка.))
Там знайде відданість і вдячність за можливість працювати за пристойну оплату для їхнього регіону у зручному режимі.
Бо у моєму місті є вакансії, до прикладу, голов.буха (!) на десь середнє п-во з зп в 1,5 разів нижче.
Пасти Ла• 24 февраля 2023
Автор, напишіть мені, я в Києві wityljka@gmail.com
Таракашечка• 25 февраля 2023
автор, а обязательно Киев? это ведь удаленка?
я например в городе, где свет не отключают. а если отключали то по графику четко на пару часов.
продаю в инстаграм сама. с срм и телефонией знакома. ранее продажником работала удаленно.
автор Ms. Похвала • 25 февраля 2023
Ответ дляТаракашечка
Супер, Вы первая написали что Вы со всем знакомы, напишите мне во вторник в телеграм Primaalina, пообщаемся с Вами, я планирую уже 1 апреля выйти в декрет)
ТекстильОкси• 27 февраля 2023
Ответ дляMs. Похвала
якщо до 30 замовлень то 650 грн, якщо 40 то 700 - це зарплатня за день.
Автор, ви знайшли людину у свою компанію? з радістю би работали з вами. Багато вмію, відповідальна
Кинг-Конгша• 01 марта 2023
Добрый вечер, автор.Заинтересовала Ваша вакансия, но у меня нет опыта работы с срм, не работала в данной сфере( продаж), но готова учиться. Я в Киеве.