Пффф 100%• 24 февраля 2023

Только честно, как относитесь к Бандере?

Я этот вопрос в ТикТоке задавала военным
Kidstaff Bot• 24 февраля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
So_so• 24 февраля 2023
І НАСТАНЕ ЧАС, КОЛИ ОДИН СКАЖЕ: СЛАВА УКРАЇНІ! І МІЛЬЙОНИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ: ГЕРОЯМ СЛАВА!
symbol• 24 февраля 2023
Как к человеку, который боролся за то же самое, что и мы сейчас - независимость Украины
Admin• 24 февраля 2023
Видатний політичний діяч та ідеолог!
Шеллар• 24 февраля 2023
Ответ дляSo_so
Україна - понад усе!
Klodia• 24 февраля 2023
Сына Степаном назову в его честь.
Insin• 24 февраля 2023
Стыдно признаться, я до сих пор толком не знаю кто он такой. В общих чертах, боролся против большевиков или что-то вроде. Из школьного курса. И при этом я щира 100% украинка)
Maximixi• 24 февраля 2023
З Великою повагою!
Макадамия• 24 февраля 2023
Батько наш Бандера, Україна мати!
Miss-Miss• 24 февраля 2023
Ответ дляInsin
Прочитайте біографію Бандери, будете приємно здивовані
Ksenia-e9d7• 24 февраля 2023
И что они сказали? А вы как? Теперь можно писать только хорошое
E-ducate• 24 февраля 2023
Як до людини, яка лякає москалів одним своїм ім´ям
Zelenkа• 24 февраля 2023
Совки досі бояться його. Вбивство Степана Андрійовича - доказ того, що совок боявся. І спеціально спаплюжив образ Бандери.
Вічна пам‘ять!
Плаття-терапія• 24 февраля 2023
Українцям треба вивчати історію ( тільки справжню)
І знати одне - московити несли зло сотні років!
Досить писати на мові московитів, майте самоповагу
Klodia• 24 февраля 2023
Ответ дляE-ducate
Причём мертвого его они боятся больше чем живого))))
Sara-a• 24 февраля 2023
Хорошо отношусь .
Мочил москалей и был прав !
5cmhybyna• 24 февраля 2023
хороший москаль мертвий москаль. Моя ціль у житті дивитись як 140 мільйонів москалоти здохне
E-ducate• 24 февраля 2023
Цікаво, автор без аноніма з´явиться в темі?
Zelenkа• 24 февраля 2023
Ответ дляE-ducate
Ага, ждіть😄
Oksana0612• 24 февраля 2023
Одна моя знайома їздила до нього на могилу в Мюнхені. Спеціально туди з дітьми.
Zelenkа• 24 февраля 2023
На Ютуб є цикл документальних фільмів «Секрети Бандери», хто не дивився - раджу.
Аквис• 24 февраля 2023
Ответ дляKsenia-e9d7
А вам очень хочется про него написать плохое? Москальню жалко, которая украинцев исстребляла?
Murrr4a• 24 февраля 2023
Он боролся против советской заразы, которая теперь выперла свою корону во всей красе. Он в этом молодец однозначно.
Yamarisha• 24 февраля 2023
Відношусь так, як розповідала про нього бабуся.
SaturnOVa• 24 февраля 2023
щонайменше - з розумінням.
wer-inn• 24 февраля 2023
Удалено администрацией...
Insin• 24 февраля 2023
Ответ дляMiss-Miss
Прочитаю. Та це я більше до того, що нас вважають нациками і бандерівцями до мозга кісток, що в нас є культ Бандери, в основі якого ненависть до росії. ми всі на нього молимся і цілуємо його портрета в кожному домі.
Як я вчилась у школі, та й взагалі все життя, вплоть до війни, я б не сказала що його в Україні вважали якоюсь ОСОБЛИВО визначною фігурою в історії, в порівнянні наприклад із тим же Шевченком, Франком, чи Лесею Українкою, чи Богданов Хмельницьким (не вивчали біографію так досконало в школі,
нема стільки пам´ятників на площах чи портретів у навчальних установах). Я не применшую героїзм цієї людини чи вклад в історію, але це ім´я стало на слуху після конфлікту з росією, і здається саме від росії.
Може на заході України було по-іншому, я зі східної
КлаваЧерепиця• 24 февраля 2023
З великою повагою і шаною.
wer-inn• 24 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
Истина ей открылась?)
Oksana0612• 24 февраля 2023
Ответ дляwer-inn
Истина ей открылась?)
Поняття не маю)