Пффф 100%• 24 февраля 2023

Только честно, как относитесь к Бандере?

Я этот вопрос в ТикТоке задавала военным
Yamarisha• 24 февраля 2023
Ответ дляtetnes
Ви серьйозно? Не знаєте дату початку другої мирової? Не знаєте про тайний протокол розподілу Європи двома людоїдами? Україна була самостійною державою в 1941-1945?
Ви серйозно не розумієте, що до початку війни саме в нашій країні, воювали не всі, а лише регулярна армія?
Карпатський грибар• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От у білорусів, наскільки я знаю, не було такої постаті як Бандери і не було УПА, і Білорусі як незалежної і готової боротись за свою свободу - нема теж
Українські політичні в´язні, що сиділи у мордовських таборах, розповідали, що там відбували строк дисиденти всілякі - українські, російські, вірменські, грузинські, узбецькі - але білорусів жодного не було.
symbol• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Ні, ми інші-це однозначно. У нас стільки зла і прокльонів,що я за все життя стільки не чула.
Якщо порівнювати, що пережили мій дідусь і бабуся, то все згоріло б попелищом, тому я вчуся у них жити і співіснувати в цьому світі.
смішно, просто не було соцмереж, де все це розповсюджується та свободи слова у радянському союзі, не дуже зручно плекати свою ненависть в умовах, де на тебе можуть донести. і пенсіонери, які бачили голодомор на власні очі, продовжували голосувати за КПСС, дружбу з росією і т.д., якийсь Стокгольмський синдром
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляYamarisha
В мене викликає багато питань, те що він вів подвійну війну, після звільнення з тюрьми. Яким чином, що він мав робити, щоб німці повірили, що він на їх боці? І воювати з совєтами, це воювати з ким? Вся Україна була тоді радянською, всі наші хлопці служили в радянській армії. Мій дід був на війні з початку до кінця. Це виходить Бандера і з ним воював?
Радянська армія прийшла як окупант, і звичайно в її складі служили українці із сходу України в т.ч. Причому саме вони - безпосередні свідки того, як радянська влада вбила мільйони.
Мій дід чудом вижив в Голодомор. І був змушений служити в радянській армії,наприклад був посланий в Фінляндію. Тепер це можна прямо казати - в Фінляндію - як окупант, а до Берліна дійшов як визволитель
tetnes• 24 февраля 2023
Ответ дляYamarisha
А що це відміняє. До чого ваші високопарні слова про Бандера воював проти наших дідів. Він воював проти тих, що прийшли до Львова і провели чистки і декілька тисяч кинули до підвалів НКВД с захопленої частини Польші, а декого зразу розтріляли. У Vox Veritatis кожний росіянин на запит, що робив Радянський союз в 1939 відповідають, шо ’освобождал’ Польшу, Єстонію, Литву і Латвію. Тобто Гітлер напав, а СССР ’освобождал’, як зараз раша нас ’освобождает.’ Це були два людоїди, що дружили і розпочали другу світову.
Yamarisha• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
В голодомор чудом вижив не лише ваш дід. Мій не воював в Фінляндії. На війну пішов в 41 і теж дійшов до Берліну. Як це стосується даної теми?
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляYamarisha
Тобто, це все заслуга не нашого народу, не наших хлопців, а давно покійного Бандери? Дуже сумніваюсь.
Я думала ви зрозуміли, що я мала на увазі, але як ні, то ні
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Вже пора знімати рожеві окуляри, по-моєму, нічого не змінилось з тих часів. Ті що проти влади їх також намагаються усунути, дивно, що ви не знаєте, що і в нас час є громадяни яким зараз сфабрикували справи, так як вони намагаються діяти всупереч владі!
Мені чогось несмішно!!!
Гарного вечора!
tetnes• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Мені чогось несмішно!!!
Гарного вечора!
Медведчука мабуть. Він як раз усунутий(
Іра.• 24 февраля 2023
Ответ дляura1981
Бандеру як символа бородьби зробили москалі, а по суті він практично все життя провів як не в тюрмі то закордоном

В плані бородьби шухевич більше зробив

Це як Азовці зараз, вони звісно герої і роблять багато, але глобально їх вклад в перемогу не аж такий, подібних добробатів є сотні, але всі знають Азов...бо їх москалі розкрутили та і вони самі багато відео постили.
Тиць пиздиць.
Yamarisha• 24 февраля 2023
Ответ дляtetnes
Висопарних слів про Бандеру я ніколи не писала і не напишу. Ви ж можете розуміти мої слова як хочете.
Vittoria66• 24 февраля 2023
Ответ дляOlgusya
Історія України знає не менш самовідданих та відчайдушних борців за вільну та самостійну Україну. --- І кого ж?
Наприклад, Евген Коновалець, на мою думку, мав більшу вагу у боротьбі за незалежну Україну. Почитайте про нього та його рідного брата Михайла Коновальця.
Взагалі, як на мене, на сьогодні це дуже слизька тема у світі подій що відбуваються, де Польща виступає нашим побратимом та союзником.
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляYamarisha
Мій другий абзац - конкретний приклад того, про що я написала в першому.
Я так розумію, що ви ще досі не можете визнати для себе, що червона армія, яка прийшла на захід України - це окупанти, навіть при тому, що там було багато саме українців - із сходу
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляtetnes
Медведчука мабуть. Він як раз усунутий(
Потрібно виходити за рамки Трухи , шановна!
У нього все добре, якби ми так жили після арешту.)))
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляStar39
Я могу написать перевод с польского, но его сразу удалят. Поищите в интернете
Не секрет, що є серед поляків такі, що дуже однобоко інтерпретують події 30-х. Ніколи не напишуть в таких статтях, що тільки українських священників було вбито поляками більше 1000 за один рік, на початку 30-х.
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Покоління бабусів і дідусів змушені були далі жити в ссср, в брехні і замовчуваннях, і при постійній загрозі від кгб, якби раптом захотілось поділитись досвідом, правдою, злістю
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Не знала навіть
Стає зрозумілим пасаж про білорусів в Гамлєті..
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляsymbol
Так, Стокгольмський синдром в масштабах країни.
’якщо знищити 30% населення, то 70% -ті, хто вижив - любитимуть свого ката’
tetnes• 24 февраля 2023
Ответ дляYamarisha
Та мені все одно. Вивчіть тільки дати другої світової, а не 1941-1945.
Мария-a546• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Посміхнулась. Ви думаєте, що ви живете в часі прозорості?!)))
Mrs.Ochmonek• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Що ви маєте на увазі? Ми можемо писати правду, а наші діди - не могли, щоб не зникнути вночі назавжди як ’вороги народу’.
ivnata• 24 февраля 2023
Ответ дляInsin
Прочитаю. Та це я більше до того, що нас вважають нациками і бандерівцями до мозга кісток, що в нас є культ Бандери, в основі якого ненависть до росії. ми всі на нього молимся і цілуємо його портрета в кожному домі.
Як я вчилась у школі, та й взагалі все життя, вплоть до війни, я б не сказала що його в Україні вважали якоюсь ОСОБЛИВО визначною фігурою в історії, в порівнянні наприклад із тим же Шевченком, Франком, чи Лесею Українкою, чи Богданов Хмельницьким (не вивчали біографію так досконало в школі,
нема стільки пам´ятників на площах чи портретів у навчальних установах). Я не применшую героїзм цієї людини чи вклад в історію, але це ім´я стало на слуху після конфлікту з росією, і здається саме від росії.
Може на заході України було по-іншому, я зі східної
Я з Івано-Франківська, у нас вулиця Степана Бандери з’явилась у 1991 році)
Карпатський грибар• 24 февраля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Не знала навіть
пасаж про білорусів в Гамлєті - не розумію, що маєте на увазі, поясніть.
Ksenia-e9d7• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
+++история меняется, но один в один тоже самое. Вчера один ’герой’ был, сегодня другой. И везде думали, что они как-то по-другому жили
tetnes• 24 февраля 2023
Ответ дляМария-a546
Шановна я у вас ´совєтів ´ не питала. От Трухи ви самі недалеко відійшли. Жіночка з фльором всезнайства та зверхності над нами нерозумними.
Yamarisha• 24 февраля 2023
Ответ дляtetnes
Так все одно, що причепились і ніяк не заспокоїтесь?
Mrs.Ochmonek• 25 февраля 2023
Ответ дляКарпатський грибар
Лесь Подерв’янський ’Гамлєт, або феномен датського кацапiзму’