Полиэтиленовый привет• 24 февраля 2023

Що б Ви хотіли в прдарунок на ДН

Жінка, 42 роки, реальні бажання
Бабушка мороз• 24 февраля 2023
И кольцо с бриллиантом... моё кольцо украли...

автор Полиэтиленовый привет • 24 февраля 2023
Ответ дляБабушка мороз
И путешествия во Францию, Испанию, Тунис.
Ой, була крім Франції, ще б повторила Іспанію довго, південь.
Бабканадвоесказала• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Фігня роботи, халтурять, але краще ніж нічого не прибирати
2 киці в мене, думала може трошки допоможе. Бо через день прибираю, але все одно трохи шерсть є.
Звісно, що це замість віника мабуть.
Зараз маю звичайний і миючий Томас.
То Томаса того ненавиджу. Прибирає звісно гарно, але важкий і поки потім помиєш, вже вмерти хочеться.
От і не знаю, чи мені він потрібен.
МУСЯкомарова• 24 февраля 2023
Теслу
МУСЯкомарова• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Ну, діачата, всім дарують авто на ДН? Подорож самай не хочу, це не подорож
Ну так хотеть не вредно, а желания должны сбываться. Если не хотеть, то ничего и не будет
Ответ дляБабканадвоесказала
Звісно, що це замість віника мабуть.
Зараз маю звичайний і миючий Томас.
От і не знаю, чи мені він потрібен.
Якщо є можливість, то раджу дайсон, це найкраще з побутової техніки, там є енімал модифікації. А Томас, то кошмар, я так хотіла його колись
Люблю Украину• 24 февраля 2023
Ответ дляАноним НаВсеГда
У мене завтра ДН і я як дуже побутова людина (не знаю хто там називає риб мрійливими) замовила усім практичні подарунки. Чоловік дарує нове комп. крісло, донька - рубашку-пальто, братик - перкусійний масажер, батьки - нові навушники до телефону, подружки - набір доглядової косметики та сертифікат до косметолога на татуаж міжвійки. Всім замовила потрібні речі, все буде доречним. Питайте у своєї іменинниці і ви. Чи це ви для себе?
Класс, Вы молодец
Не будет нежеланных подарков
Мне только муж дарит)
Что хочу - не знаю
До июля время есть
В прошлом году по своей инициативе подарил браслет с бриллиантами
Люблю Украину• 24 февраля 2023
Ответ дляБабушка мороз
Новую машину.
Ягуар, Вольво, Пежо или Мустанг.
У меня будет ягуар как только на права сдам
Дырчать будет, правда, ну а шо делать
А может что-то другое выберу
Лагшмивара• 24 февраля 2023
Хочу зі сім’єю поїхати на Мадейру. То моя мрія. Бачила фото, закохалася в цей острів.

Яжемать Мне можно• 24 февраля 2023
Часики…
МУСЯкомарова• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
+10000.
Я теж хотіла, купили і ніхто не хотфв його мити))) купили дайсон і горя не знаємо
Джинцы на Флиси• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Я на любой бюджет варианты придумала
Бабканадвоесказала• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Нажаль Дайсон дорого. Навіть інші вертикальні теж не дешеві.
Томас зву мрія ідіотки) Ось і думаю щоб той робот це такою однією мрією не став.
Муж шуткує, що кішкам буде забавка, але ж така собі іграшка)
БЦАшка• 24 февраля 2023
Парфуми
Білизна
Поход до окуліста
Сумка
Сережки+кулон
На перекуре• 24 февраля 2023
Ответ дляБратья Капли
Извините за вопрос, а все так плохо? Обычно операцию делают, если альтернативы нет
Ну не добре це точно.
Ответ дляДжинцы на Флиси
Я на любой бюджет варианты придумала
Дякую
Ответ дляБабканадвоесказала
Дорогувато, але вартий кожної копійки. Всі аналоги вертикальні не працюють
Шукайте знижки, розстрочка.
Пэрисхилтонша• 24 февраля 2023
Кошелёк новый . Со своим хочу уже 10 лет. Все жалею. Фурнитура вся рабочая. Но уже потерял вид
Бабканадвоесказала• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Шукайте знижки, розстрочка.
Дякую за пораду)

Тумба-юмба• 24 февраля 2023
Безлімітну доларову картку
Джинцы на Флиси• 24 февраля 2023
Ответ дляПолиэтиленовый привет
Дякую
Welcome