Гербалайф и Ко• 24 февраля 2023

Дівчата, порадьте чим ви харчуєтесь коли хочете харчуватись з мінімумом цукру

І для дітей, підлітків що готуєте? Як зменшити кількість цукру в раціоні? Дякую
Кривая спроса• 24 февраля 2023
В нас цукру в харчуванні просто майже немає, іноді чоловік кладе 1 ч ложку в млинці, коли готує. Їсти цукор та солодощі - просто звичка, яка зникає поступово, якщо просто перестанеш готувати та купляти солодке...і краще з´їсти 1 шматочок чорного шоколаду, ніж цукерку

Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
сенс його зменшувати. Я їм в маці, все з цукром, колою запиваю.
Головне щодня 1 годину 10 км пробіжку і все, все спалюється
їм 5 раз в день без обмежень, попа горіх, фігура ідеал
цукор це звичайні вуглеводи нічого в ньому страшного немає, жир і то енерго щільніший
А что, нельзя делать тоже самое, но без сахара?
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
більше навантажень і можете далі їсти смаколики. Фізика - головне більше спалювати ніж їсти і буде супер
Так вам головне - це їсти смаколики? А в чому сенс їх їсти?
КошкинДом• 24 февраля 2023
Не вживаю цукру в чистому вигляді багато років і продуктів,які містять цукор теж по мінімуму . Харчування нашої сім´ї в основному м´ясо та овочі
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
їм все шо душа забажає
автор Гербалайф и Ко • 24 февраля 2023
Ответ дляРазумная Губка
якщо питання тільки в цукрові, то я наприклад купую ксиліт, це натуральний березовий цукор.
Але дуже дорого виходить(
Дякую
4мама• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Ну щось на мені не працює :(
Стрес - кортизол - смаколики = кортизоловий живіт.
Оце працює, холєра.
До війни працювало. Та мені в принципі не проблема, 2-3 дні подавитись яйцями з беконом і потім вже не хочеться тих круасанів.
Але зараз наминаю морквяний кекс, робила морквяний фреш - купа жмиху, накалапуцала кекс - там і цуков і борошно :)
Зараз йду бігати!

Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
їм все шо душа забажає
А, понятно уже, вы не работаете, и у вас там бег-растяжка-йога каждый день. И к чему тут ваши советы всем остальным?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
не працюю ніде
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
не працюю ніде
Ну так із того і треба починати
ВсеПроВсехЗнаю• 24 февраля 2023
Не покупаю сладкое домой.
На перекусы фрукты.
Без фанатизма, в блинчики/сырники добавляю сахар. А так, раз в неделю куплю что-нибудь вкусное и все.
2 детей.
Готовлю обычную еду, суп, борщ, каши, мясо, сыр молочка.
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну так із того і треба починати
і шо тут такого
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
і шо тут такого
Ну у вас же є проблеми з вагою, що ви тут поради роздаєте)))
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
які у мене проблеми з вагою?
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
які у мене проблеми з вагою?
Ну ви ж там п´єте колу, але кожного дня пробіжка+розтяжка+йога, а чому кожного дня все це?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
бо я кайфую від бігу і йоги
Разведка Маша• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну так із того і треба починати
Та ну,не чіпляйтесь)) є купа тих хто не працює і вони відверто з зайвою вагою,навіть лінуються присісти 10 разів.і дуже багато працюючих людей,які знаходять час на себе і виглядають як голівудські актори перед прем´єрою)))
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
бо я кайфую від бігу і йоги
Так а в чем смысл вашего совета, если спрашивают о том, как ограничить сахар?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
починати бігати!

Скелет дыни• 24 февраля 2023
Я використовую фруктозу замість цукру, але вона дорожча на порядок... та в мене від неї відчуття інші, я в принципі проти цукру нічого не маю особисто, але фізично я відчуваю, що шлунок на нього не дуже добре реагує....тож раніше я користувалась сиропом агави та фініковим - це просто топ, смачно, натурально, але дорого... не можу зараз собі дозволити, перейшла на фруктозу. Тож, якщо є можливість, придивіться до заміників, якщо ні - то можливо і смаколики купляти без цукру, наприклад, є пастила без цукру, дуже смачна та корисна, шоколад є різний без цукру, з додаванням тих же заміників, зараз дуже багато чого продають такого плану.
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
починати бігати!
Т.е. сахар не нужно ограничивать в питании?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
ясно що ні. Можна їсти скільки завгодно піднявши фіз навантаження
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляСкелет дыни
Фруктоза еще хуже для печени
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
А если не все кайфуют от бега? То что?
Xвостокрутелка• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
А если не все кайфуют от бега? То что?
всі кайфують, не всі просто правильно починають
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляXвостокрутелка
Ну это тупой совет. Причем вы изначально его начали не по теме вопроса, а исходя из своего мироощущения
Скелет дыни• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Фруктоза еще хуже для печени
Я не знаю, що краще, а що гірше, оскільки особисто не відмовлялась від цукру, через його ’не здоровість’ за якимись показниками, він просто викликає у мене рефлюкс, от і все. На фруктозі таких відчуттів та проблем немає, хоча і це для мене не такий ідеальний варіант, як сироп агави.
Пи Пи Пилюля• 24 февраля 2023
Ответ дляСкелет дыни
Сироп агавы - это та же фруктоза, что еще хуже, чем сахар
Скелет дыни• 24 февраля 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ну хтось вважає, що і сіль це погано) Я 9 років на рослиному харчуванні і їм виключно інстинктивно, мене все влаштовує:)
Головная• 24 февраля 2023
Ответ дляГербалайф и Ко
Я боюсь діабета.
Мінус цукор
Плюс корисні жири

Що саме вам не зрозуміло?