Морковна• 25 февраля 2023

А лишились у нас ще такі динозаври как я?

Шоб ні разочку за життя не бути за кордоном?
Ну от взагалі ніде
Просто цікаво
Результат:
вже голосів: 925
467 (50.49%) Я
384 (41.51%) Уже тільки лінивий не зїздив
74 (8%) Ше ще?
Кому там слова не давали• 25 февраля 2023
Моя свекровь никогда не была. Один из братьев мужа с женой и детьми никогда не был.
Кнопкотык• 25 февраля 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Що по різному? Ви яйця не по 65 купуєте? Чи морква з цибулею у вас не по 50 грн?
Яйца 55 грн покупала вчера.
Лук, морковь свои. Картофель, капуста и т.п. тоже.
Морковь только дочке покупаю - любит сырой есть. Но она не 50 грн. Я не мытую беру.

Говорю же у нас чеки разные.
Морская свинка• 25 февраля 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Будь ласка, напишіть, де саме Ви були в Єгипті? Дякую.
последний раз, о котором писала:
Ali Baba Palace Хургада
Оно само купилось• 25 февраля 2023
Ответ дляКнопкотык
Яйца 55 грн покупала вчера.

Говорю же у нас чеки разные.
По 55 голубиные разве что
ТихоЯ• 25 февраля 2023
Я була, але не вважаю, що це якось мене зробило кращою. Це приємні враження. Не місце красить людину, а людина місце.
Оно само купилось• 25 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Зробило кращою. Ще такого не чула😂😂😂
СернаМоисеевна• 25 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
А почему это должно сделать вас лучше?
Ло Шарик• 25 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Єдиний раз в Туреччині
37 років
І я раз, в 2021 році в Туреччині, 44 роки було.

Так сподобалося, що в осени того ж року терміново зазбиралася в Стамбул, хоча фінансово це було складно.
Але таке відчуття було, що мені це дуже необхідно.
Рідні казали, що це дурня, вже ж був відпочинок, полетиш вже наступного року весною... А весною вже була війна(

Я все ж таки злітала в Стамбул в листопаді. Як відчувала, що треба зараз. І рада, що отримала ці емоції і враження
Анонимушка• 25 февраля 2023
Ответ дляЛо Шарик

Мы тоже перед войной два раза подряд отдохнули. Теперь смотрю фото и кажется э л было лет 5 назад… столько всего произошло
Кнопкотык• 25 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Что на 4 дня надо купить? батон, сыр, чай и макароны колбаса. Гривен на 500.
Молочка - йогурт, творог, сыр, масло.
Крупа хотя бы видов 2-3. Картофелин несколько, морковь, лук. Фрукты. Что-то для салата.
Чай, хлеб. Дочка ест тушёные овощи.

Вряд ли это гривен 500.
Мы сухомятку не едим. Нельзя.
ТихоЯ• 25 февраля 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
А почему это должно сделать вас лучше?
Це я автору писала. Вона так тему назвала і варіанти відповіді так сформулювала, що ніби не бути закордором це якась відсталість і лінь, відповідно бувати там - протилежність.
Кнопкотык• 25 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
По 55 голубиные разве что
Нет
С1.
Обычные яйца.
Ло Шарик• 25 февраля 2023
Ответ дляАнонимушка
Я ще й в зоні бд, то взагалі якісь переміщення та розваги обмежені. Ще й роботу втратила
ТихоЯ• 25 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Зробило кращою. Ще такого не чула😂😂😂
Ну ви ж не дувуєтеся темі ніби не бувати закордоном - це бути динозавром.
СернаМоисеевна• 25 февраля 2023
Ответ дляТихоЯ
Это вопрос интересов и приоритетов, на самом деле
ТихоЯ• 25 февраля 2023
Ответ дляСернаМоисеевна
А я щось протилежне написала?
Техпаспорт на медузу• 25 февраля 2023
Ответ дляВ шоколаде
Почала подорожувати в 40 років, була в 4 країнах. Спочатку це страшно, вихід із зони комфорту. А після першого разу хочеться ще і ще. Це такий кайф, просто наркотик, коли ось ти дома, а через декілька годин - в зовсім новій країні. Сумую за таким відпочинком, за літаками, за Борисполем...
Ооо і в мене так! Ви наче про мене написали тільки я вперше поїхала закордон в 34. І як понеслась
За три роки була 14 разів…
Ресничный червь• 25 февраля 2023
Я була тільки в рашці на практиці від універу і потім на конференції науковій. Після поїздки зрозуміла, що від росії потрібно триматись як надалі. В мене пропало бажання кудись їздити за межі України.
Репетиторша• 25 февраля 2023
2008 , весільна подорож в Санкт-Петербург через Білорусь. Усьо..
Неугомонная• 25 февраля 2023
Я нигде не была, на носу 42 года((
Сначала не было возможности, денег, потом декрет и маленький ребенок, потом свекровь слегла и мы за ней ухаживали. В 2022 году летом должны были первый раз полететь заграницу на отдых. Вы не представляете как я об этом мечтала! Но война перечеркнула все планы
Ясамаякрасивая)• 25 февраля 2023
Ответ дляjabka ya
в Україні значно дорожче...
Не знаю
Стефанія• 25 февраля 2023
Мені 42, не була ні разу ніде. Взагалі мало кудись їжджу і по місцю, люблю сидіти в квартирі, мрію про будинок в лісі.
При цьому знаю 2 іноземні, англійська на високому рівні, робоча мова, викладаю щодня 15 років підряд.
Гроші трачу на інше
Эта_Шикарна)• 25 февраля 2023
Все так , бедный народ стал..
Апрель Ивановна• 25 февраля 2023
Я была только два раза. В 2007 году в Болгарии. И вот в начале войны выехали в Словакию. Даже паспортов не было (старые просрочились, новые не на что было сделать).
Тут супер, возвращаться не хочу. Люди совсем другие.
спальное место• 25 февраля 2023
Как бы там не говорили, но поездки это развитие человека, открытие нового, мне лично даёт очень много для размышлений, в поездках новые идеи приходят. А если дома сидеть, то это жизнь сурка, одно и тоже, поэтому потом у людей крыша едет от монотонности или деградируют от недостатка новой информации
Вероятненько• 25 февраля 2023
Моя мама також не планувала в 75 років, але довелося и доводиться жити зараз.. була до 75 років як ви написали динозавром , але вже побувала у 2 країнах.. якщо ви ніде не були і навіть не плануєте , то я б вам порекомендувала паспорт все ж таки треба зробити на асяк випадок. Бо все може бути. А то будете як моя мама без паспорта . Ще зробити його за кордоном не так просто.
Прикуси Язык• 25 февраля 2023
Ответ дляспальное место
Соглашусь. Посмотреть на русню, у которой массово нет загранов, а у кого и есть - так для поездок нужны и визы, и деньги. Которых нет.
Яркий пример, как легко зазомбировать такого человека, который о мире знает только из телека. И языками не владеет, чтобы хоть другие источники почитать.

А почему не владеет - бесперспективно, если ездить некуда и говорить не с кем.
Джинцы на Флиси• 25 февраля 2023
Была в советское время в Прибалтике, белоруссии и росии.
И больше нигде.
Одяг та сумки• 25 февраля 2023
не була - мене дуже вкачує( а усі ліки на сон від вкачування клонять. Як подумаю чекати в аеропарту(((
А так сів в своє авто - літо Крим був до 2014, а зима Карпати. Зараз Карпати та Карпати та річка. Відпочиваємо 2-3 рази на рік. мені 40 так не була я за кордоном( не хочу я мучати дитину в літаку молодшу . Та й чоловік в мене не хоче закордон з дитиною молодшою 5 років каже тільки намучаємося...по Україні їздемо. Хоча паспорта закордонні є - планували вже поїхати але війна... Старша донька мабуть сама бистріш поїде ніж з такими батьками( Їй 13 - розумію що потрібно дитині світ показати. Але збирали на квартиру їй купили , молодщій збирали купити не встигли((( приїшов мир русні - хай би вони зд=хли. Життя відкладали, а марно
Мавка• 25 февраля 2023
32 года ,не была .
Даже на море 2 раза за всю жизнь , Кирилловка