В комментариях пишут, что на Берестейке год назад была наша техника. Это правда? Я помню эти кадры из телемарафона. Останавливали колонну орков. Это заказные комментарии и вата пишет? Профили людей отвечающих - реальные, один терапевт Охматдета вообще, с реальными данными своими.
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Надо просто принять эту инфу, многие не готовы, будут отрицать
Это война
Так, це війна.... Але це відкидає факту наявності в Києві ДРГ та інших агентів, які займалися дестабілізацією та чекали свого часу
alyona_niki• 26 февраля 2023
Ответ дляNat-li
Вы там с ними фоткались?
Ой , да хватит … Как вы задрали . 🤦♀️
Такое бывает в войну , прикиньте
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляPrervana
А Бутусов вата?
Бутусов декілька разів через свій язик та бажання першим щось повідомити потрапляв у скандали...
Ответ дляMari4ka 25
Это они в Зазимье зашли? Ну а как же отрицание того, что в Киеве не было ни русской техники, ни дрг? И как они сюда на 1 танке зашли, когда остальные с черниговского направления не дошли?
А как они в Зазимье зашли и куда потом делись?
Мы были там рядом, было тихо по тому направлению
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Цивільні мають пам´ятати - треба тримати голову холодную, а бути переляканими довбой...и
Ответ дляtarveldy
Ну пішла нова тема:
1) Китай
2) затяжна війна
3) величезні втрати ЗСУ
4) самі себе
5) хто розмінував Чангар ( як завжди від нашого шоколадного гетьмана і його міньойнів)
А ще знову вилізли бамбаси і хлопчики в трусікак як ісус
1) Китай
2) затяжна війна
3) величезні втрати ЗСУ
4) самі себе
Ну це війна.Не можуть бути теми тільки ’ми переможемо’ ура ура ура.Виникають різні ситуації і події,люди їх обговорюють,не завжди вони радісні або правдиві.Ну що в цьому дивноо навіть якщо аккаунт у когось вчорашній.Це якось повпливає на правду,яка все рівно розкриється?Навіть навпаки,люди які десь прочитали якийсь фейк,дізнаються що то дійсно фейк.
Клементина• 26 февраля 2023
Единицы рашиков таки прорывались в Киев.
Например, на Оболони рашкин БТР нашу гражданскую машину переехал
Цвіту і пахну• 26 февраля 2023
Ответ дляMari4ka 25
Да, говорят что это была наша техника, но все на эмоциях фигачили все, что видели. Вроде в Киев никто не заходил и дрг не было, просто свои своих же уничтожали. На Фучика тоже на углу дома был расстрел техники, на Троещине подорвали автомобиль
На оболоні точно була дрг
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляMobyMoby
Удалено администрацией...
В ці дні під виглядом достовірної розносили всіляку фігню: мітки, бомбардування о 14 годині, лампочки в якості маячків для наведення ракет, перевірка горища і тд.
На моїх знайомих довбо..б поліцію викликав через фітолампу для рослин, бо йому вона здалася маячком для ракети...

Ответ дляMari4ka 25
Ні,на Милославську.Який танк?ДРГ на танках їздить?Для мене це новина
Сестры Гримм• 26 февраля 2023
Ответ дляЧашечка кофе

саме цікаве що мітки були. Хто ідля чого їх ставили?
Цвіту і пахну• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
в коментарях до цього посту Бутусова пишуть, що це не єдиний випадок був, на жаль.
А може бути таке, що не хочуть визнавати, що в Києві хтось таки був? Якось дивно в такій місцині. Невже люди з такою серйозною зброєю не здатні відрізнити своїх від чужих на відкритій площі у місті?
Ответ дляPrervana
Не читала
Ого
Значит таки правда
Ого
Значит таки правда
Що це змінює? Навіщо це ворушити? Усі були в страху, шукали мітки, всі були налякані, зі зброєю. Але орки були дуууже близько, у нас в Ясногородці тро розстріляли саме орківські колони.
Така ситуація була кругом, у бабусі в сумській області хлопці зі зброєю по лісах відловлювали «заблукавших» орків, теж своїх підстрелили, одного насмерть. І тут немає нічиєї вини, окрім держави-терориста, яка призвела до такого
Ответ дляНадя-Надюша
не знаю, але інколи думаєш: якщо б люди були попереджені за два тижні, організована ТРО, розроблений план дій, проведений інструктаж, то цього можна було б якщо не уникнути, то хоча б мінімізувати.
Ну не пішіть вже про попереджені за 2 тижні, це ви зараз знаєте дату нападу, до її знати неможливо. І чи про запис інструктаж і тро не знали?
Цвіту і пахну• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
Я от взагалі не можу повірити, що в місті люди не знали позиції один одного. Це ж не поле. Ну і техніка ж інша.
Чашечка кофе• 26 февраля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Якісь дурні спеціально малювали, а інші велися на це. Здогадайтеся навіщо!