Творог для розжига• 26 февраля 2023
У вас вже обговорювали привітання 8 березня?
Від класу, будете вітати з 8 березня? Наче ж вже немає цього свята. Я так розумію, що можна припинити цю дурну традицію. Я голова батьківського комітету. Я боюся, що батьки мене не підтримають. Які настрої у вас в класі?
Ламзак_сдутый• 26 февраля 2023
Ответ дляБЦАшка
Я не хвилююсь.
Ви хоч дивіться, що скріните і що пишите
Ви хоч майте повагу до всіх людей, не всі в одну церкву ходять, і ця церква теж українська. А взагалі Бог один.
Краще б навчились відміняти слово «писати».
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мой сказал, что не будет меня поздравлять. 23 февраля нет значит и 8 марта в топку
Ваш служив в радянській армії?
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ дляvetka
после 24 февраля 2022 года? нет. я вообще хочу вытереть из памяти, что он русский и не хочу иметь общих праздников с русней. )
Зрозуміло.
Новий рік і Великдень також відміняються у Вас?
Oksana0612• 26 февраля 2023
Ответ длясуфле
Все правильно. День козацтва 14 жовтня, день української жінки 25лютого, Шевченків день 9 березня. До цих рішень докладали руку історики. Законопроект уже в раді:
Зараз на доопрацюванню, сподіваюся до 8 буде підписаний.
Ответ дляNathalie27
Зрозуміло.
Вибачаюсь що втручаюсь. Новий рік у всьому світі - це просто день відліку. А от Різдво 25грудня - дійсно велике свято, тоді і Санта приходить наприклад в США. І не рівняйте ніколи якийсь жіночий день до Ведикодня. Ви й 1 травня святкувати будете?
Ответ дляNathalie27
Зрозуміло.
а що не так з цими святами? в цьому році Новий рік якось не було бажання відмічати після ракет 31 грудня та і в 0.30 почалися пуски знову.
Великдень? не можу сказати, що ми такі вже віруючі. Бог в кожному з нас в душі.
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ длясуфле
1 травня буду мамі на городі допомагати. І те, що русня святкує його з усім світом - не привід його переносити.
Автор того коментаря не хоче мати спільних свят з руснею. Ось я і уточнила. Бо спільних свят у нас дуже багато.
Ответ длясуфле
цікаво. бабуся жила все життя в Чернігівській області і була 22 року народження. все життя Різдво було 7 січня, а Новий рік не відмічали, тільки старий новий рік та Василя 14 січня.
Oksana0612• 26 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
1 травня теж скасовують як державний вихідний в Україні, а так допомагати мамі на городі це дуже добре.
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ дляvetka
Їх святкує русня. Теж треба перенести, щоб не як у москалів.
А те, що й весь цивілізований світ їх відзначає, то не важливо. Нам потрібні свої придумані дати, без історичності і сакрального значення.
Ответ для175см55кг19лет (она)
23 февраля и не был днём мужчин, это был День защитника Отечества. Защитниками могут быть не только мужчины. Как у нас 14.10 отмечается день защитников и защитниц.
Есть отличный праздник - международный день мужчин - 19 ноября отмечается.
Я своих мужчин, ни на 14.10, ни на 6.12, ни, тем более, 23.02 не поздравляю, потому как никто не служили ни в советской, ни в украинской армии. Поздравляю на день мужчин, меня в женский день. Все честно.
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
Скасовують, але ж не переносять на іншу дату, як жіночий день
Eugenia Vineyard• 26 февраля 2023
Здається хтось дуже сильно ненавидіть жінок, якщо такі срачні теми не видаляє). Бан автору
Ответ дляNathalie27
У Європи свої свята. 8 березня, 1 травня де саме відмічають?
Oksana0612• 26 февраля 2023
Ответ дляNathalie27
Офіційний вихідний буде День матері - друга неділя травня.
Ответ дляNathalie27
не можу зараз вам нічого сказати. за цей рік ми нічого не святкували. навіть у чоловіка був ювілей, 55 років і він сказав: в стране война, люди погибают, какой праздник?
Різдво скоріш за все в мене буде 7 січня. мої бабуся і мама його святкували саме в цей день, а вони точно були українки)
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ дляДжемма
Та майже в усіх європейських країнах і відмічають.
До речі, ці два свята зародились в США
Nathalie27• 26 февраля 2023
Ответ дляOksana0612
Я не про вихідний, а саме про свято, яке переносять