pumadinika• 26 февраля 2023

Мешканців Бердянська закликали підготувати запаси їжі та води

https://espreso.tv/zhiteliv-berdyanska-zaklikali-p... У неділю, 26 лютого, українські партизани закликали мешканців Бердянська підготувати запаси їжі та води
Про це стало відомо з telegram-каналу БПА.

"Просимо вас підготувати запаси їжі, питної та технічної води, а також портативні зарядні пристрої. Не забувайте про своїх близьких, за можливості допоможіть їм у забезпеченні необхідним", - йдеться у дописі. БПА | БЕРДЯНСЬКА ПАРТИЗАНСЬКА АРМІЯ
❗️Звернення до жителів Бердянська:

Просимо вас підготувати запаси їжі, питної та технічної води, а також портативні зарядні пристрої.

Не забувайте про своїх близьких, за можливості допоможіть їм у забезпеченні необхідним.

☝️Головне: поставтеся до повідомлення без паніки, підготуйтеся з холодною головою.
ЕвгенияNNN• 26 февраля 2023
Когда Херсон освободили, я прямо на улице плакала. Когда освободят Бердянск, Мелитополь, я умру,наверное,от счастья
Безникая• 26 февраля 2023
А есть уже тема про Мачулищи? То что произошло там- это та новость, которую имела ввиду девушка в красном Платье-терапия?
Inanna• 26 февраля 2023
Ответ дляVaslek
А-50 - это российский летающий радар. Самолет флагман
дальнего радиолакационого обнаружения. Стоимость огромная, дороже любого бомбардировщика. Стоимость его до полумиллиарда. Их на парашке всего 2 или 3.
Взлетает А-50 и летит довольно высоко, имеет
мощнейший радар, отсвечивает на сотни км и наводит затем истребители на цель.
Если эта штука в воздухе, нашим самолетам взлетать опасно, такая зараза видит все и вся. Слава Богу уже не будет видеть.
Уничтожение этой заразы равносильно уничтожению крейсера москва.
yanus6ka• 26 февраля 2023
Ответ дляБезникая
Вона писала про 28,очікую ще кращі новини, більш масштабні))
Безникая• 26 февраля 2023
Ответ дляmavka.cy
в інеті інформація, що їх в рашки біля 20. на вікіпедії
Я прочитала такое
azovie• 26 февраля 2023
Ответ дляyanus6ka
А есть скрин ,что именно и как она написала? Я что то пропустила(
yanus6ka• 26 февраля 2023
Десь дівчата викладали, я не робила
Пошукаю
Меделін• 26 февраля 2023
Ось
rainbow in the sky• 26 февраля 2023
Ответ дляЕвгенияNNN
Мелітополь мій рідненький! Як же ми хочемо додому!💙💛😥
owl62• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Це точно.У них прощенія попросив,а нам помиритися запропонував.Хай Бог простить,йому вже на пенсію пора.Бо на голову вже починає не налазити
За що заплатили, те й сказав
owl62• 26 февраля 2023
Ответ дляGюнтер
А це вже Карась прокоментував.Хай би ,так було.Амінь.Хтось в коментах прикольно висловився.
Прислухайтеся!!Чуєте,цей скрип зубів на рососії.
Дуже сподобався останній абзац, а Гюнтер - красунчик
Вика84• 26 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Ой дівчата, які приємні новини на вечір)) помагай Боженька нашим хлопцям!
Бердянськ люблю ніжно, хочу на Ліски, хочу бердянських чебуреків і на колесо!
і сушеного бичка, ням-ням
ira--m• 27 февраля 2023
Ответ длябресточка
фото
Українські джерела або англомовні покажіть. Я шукала серед україномовних і не знайшла.
Білоруським змі, як і рашистським довіряти - себе обманювати.
ЕвгенияNNN• 27 февраля 2023
Ответ дляrainbow in the sky
Последнее время прям тоска по дому. Обнимаю вас. Вы из какого района?
rainbow in the sky• 27 февраля 2023
Ответ дляЕвгенияNNN
Південний виїзд з міста, район вулиці Белякова. А Ви?
ЕвгенияNNN• 27 февраля 2023
Ответ дляrainbow in the sky
С Елены
Жули-ули• 27 февраля 2023
Ответ дляEmily_in_Kyiv
Вони щось знають? Всі хочуть бути з переможцями....
Звісно ні) ну ви чого)))
Вони утворюють новий союз проти Ірану та Китаю (
Ото й все. Ну це дуже приємно для нас.
Ворог мого ворога …. Це від того
Нічого там ніхто не знає