Не гоню• 26 февраля 2023
Шукаю людину яка мені могла б допомогти
Якщо коротко. Хочу створити сторінку в інсті з продажем взуття, але деякі речі трохи не розумію (особливо реклама). Тому шукаю людину яка могла б мені допомогти, можливо є тут хтось?
Дюагональ• 26 февраля 2023
Вы хотите тут найти специалиста, который выполнит ваш заказ и оплатить ему\ей эту работу?
Не гоню
• 26 февраля 2023
Так, але в мірах розумного. Так щоб можна було запустити сторінку і почати працювати ( зробити шапку профілям, та рекламу)
Можливо тут є початківці в цій сфері які також хочуть потренуватися, яким потрібен досвід.
когдадеЦкие• 26 февраля 2023
Ответ дляДюагональ
Ой, думаю, автор платити не збирається.
Не гоню
• 26 февраля 2023
Ответ дляtoys-3d
Сторінку вам не зроблю, а от з відео контентом можу допомогти (монтаж відео, рілс, відео для реклами). Звертайтесь). Ну і простіше вам знайти спеціаліста на сайтах фрілансу, там ви хоча б можете подивитись приклади роботи виконавця, відгуки та інше.
Дякую) для початку розберуся з створенням сторінки