Zelenkа• 26 февраля 2023

Хвилювалочки, летять мопеди

MarryV• 27 февраля 2023
Пока ждала отмену, заснула. Проснулась на форуме ошибка 502 выдавалась.

❗️Короткі висновки по нічній атаці:
1. Рашисти таки застосували нову тактику. Місце пуску «шахедів» змінене. Тепер це поруч з Чернігівщиною. Це дозволяє «розтягувати тривоги», пускати БПЛА невеликими групками, робити фальш-цілі. Відповідно тривога може тривати по 5 годин лише від 12-15 шахедів.

2. До шахедної атаки включені нові області. Тепер це Житомирська, Рівненська і Хмельницька.
Хмельницький та область взагалі стали місцем куди найбільш потрапляють. Потрібні негайні заходи.

3. Тактика «обстріл після шахедів» теж змінилась. На ранок тиша щодо стратегічної авіації. Але не варто розслаблятись. Це означає, що просто змінилась тактика. Обстріли будуть. Це аксіома.

4. Є ймовірність повторень таких довготривалих нічних атак. Можливо навіть цієї ночі чи декілька ночей підряд (це моє припущення).

Але . Внаслідок нічної атаки на Хмельницький – є загиблий і 4 поранені!

Ворог використав БПЛА. Пошкоджено низку будівель. Триває гасіння пожеж.

И снова тривога
sobacura• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А мій пішов
Чоловік ще о 8.10 повідвозив усіх....
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Скоро будут
Читала март. А это и довит баллистику
И САМП
Может уже дали .
Тут девочка пишет , что 28 будут новости хорошие )
sobacura• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Может уже дали .
Та девочка вчора трошки облажалась.... Тому я, якось вже не чекаю хороших новин на 28 (((
irkin• 27 февраля 2023
МИГ-31 на росии. Обычно это около получаса тревога. Если ничего другого не подключится.
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляMarryV

❗️Короткі висновки по нічній атаці:

И снова тривога
Кошмар (
Я думала их все сбили
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляsobacura
А как облажалась ?
Она так уверенно писала
irkin• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Кошмар (
Я думала их все сбили
3 долетело и все к нам. В нашей области это впервые. Наверное, нету у наших опыта по сбиванию БпЛА.
oksanav• 27 февраля 2023
Блін. Якби знати, що на годину тривога. А то не хочеться 4-5 г в метро просидіти.
sobacura• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
А как облажалась ?
Она так уверенно писала
Те що, я застала - зараз підуть відбої! Ще хвилин 12 і все. Відбої почались о 4,40 десь по факту.
max2013• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
А как облажалась ?
Она так уверенно писала
Писала,що тривога завершиться і вказала через скільки. 12 хв. І нічого страшного не трапиться..
Дві області чи три був відбій. А потім затягли на цілу ніч. І в Хмельницькому он як все вийшло
MarryV• 27 февраля 2023
⚠️ МАСШТАБНА ТРИВОГА через зліт МіГ-31К в рф

Цей винищувач є потенційним носієм гіперзвукових ракет Х-47М/2 ’Кинджал’.
автор Zelenkа • 27 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Я уявляю, як отако застрягнути десь на Арсенальній з клаустрофобією🤪
Tori1602• 27 февраля 2023
Ответ дляirkin
Вони дуже низько летіли і не всі було видно на радарах.
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляirkin
Вот твари , меняют тактику , ищут слабые места .
Isa Dora• 27 февраля 2023
Ответ дляsobacura
В тот момент в Днепре дали отбой.
max2013• 27 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Її встигли назвати ще найкрутішою із всіх і пообіцяли титул після 28.....
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляmax2013
А так она типа видящая , тогда ясно .
Просто она писала, что знакомые важные есть и от них инфа по хорошим новостям .
sobacura• 27 февраля 2023
Ответ дляIsa Dora
В тот момент в Днепре дали отбой.
Вона не уточнювала, що саме в Дніпрі, а зверталась до всіх. Тому таке. Добре, якщо будуть хороші новини! Я тільки ЗА, але дівчинка трошки дискредитувалась все таки.
автор Zelenkа • 27 февраля 2023
Ответ дляirkin
Тварини, прощупують слабкі місця, через нас бояться вже летіти. Бо тут балалайки приземляють на раз.
Nata.t.1970• 27 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Я Не за нее
Я ЗА справедливость
Отбои, действительно,через 12 мин пошли в 3-х больших городах
Sara-a• 27 февраля 2023
Ответ дляTori1602
Раньше ж они тоже низко летели, просто выбирают видимо области , где ещё нет опыта у ребят сбивать
alena2013• 27 февраля 2023
Ответ дляСтрекозявка
Короче. Ванек написал в личку и спросил где это его обсуждают. После этого у меня на час советчица перестала работать
Или у всех не работала?
У меня тоже не работала, ушла спать.
irina _d• 27 февраля 2023
Ответ дляmax2013
Что, новая ясновидящая-яснослашащая на советчице появилась?)))
Rosa Blanca• 27 февраля 2023
Не дали поспати. Як і говорила, що до 4ї гулятиму. О 4.30 відчинила вікно, почула два ніби постріла, потім відбій... І от знову доспати не дали, тварюки.
irina _d• 27 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Так можно выйти ж на улицу, в метро не держат насильно)
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
Может уже дали .
Не пишите мне про платье
Я у не в блоке

Я вам сегодня новость принесла
Про трассу и контрнаступление. ( в моих ответах)

Вчера новость была - су подбит нашими
И партизан а-50
автор Zelenkа • 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Я про саму мить зупинки😂
В мене купа знайомих боїться підземки, як я жаб і змій)))
a.ostroverh• 27 февраля 2023
Ответ дляSara-a
А так она типа видящая , тогда ясно .
У нас тут если поискать, найдем важных знакомых...
У каждой десятой)
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляsobacura
Она и тут была?
Я то с ней про Китай спорила.
Мне натицяли образ и сунули в блок.
Прекрасное умение вести диалог и конр аргументировать.