Zelenkа• 26 февраля 2023

Хвилювалочки, летять мопеди

mmi583@mail.ru• 27 февраля 2023
Ответ дляok1904
На днях читала статтю про те як пу приймав рішення про вторгнення. То там інфа, що йому в вуха вливали те, що він хотів чути, іеші думки його не цікавили, за інокомисліє не лише від кормушки можуть відігнати, а ліквідувати . От тому всі мали померзнути і в повному мороці сидіти, бо такі плани напланували.
народ дурний і собі зростило отого нелюда, а тепер самі перднути бояться.
Блін, мене зараз знов забанять за матюки.
LudaSHS• 27 февраля 2023
Пишет Ванька
Или обманка или дроны снова
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Там ещё ролик был. Это ппц, я такого убожества ещё не видела. И это работающая больница.
Років 2 назад я шукала рецепт каші в ютьюбі, ютьюб завів мене десь до блогера,глянула я наповнення каналу по Іркутську, крок вліво/крок вправо від центральної вулиці, де дві визначні будівлі це офіси газонафтового бізнесу, а далі нужники в бур´янах серед деревяних будинків на 2-3 поверхи з підїздами, замісь доріг якась твань .. Брроо
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляultragringo
Наши люди уже бы писали во все инстанции. Никто бы не молчал.
Це точно!
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Нічна атака на Україну. Що відомо:

▫️росія випустила по Україні 14 дронів Shahed. За попередньою інформацією, 11 із них вдалось збити — Генштаб ЗСУ

▫️По Хмельницькому завдали 3 удари, використовуючи БПЛА. Попередньою відомо про одного загиблого та 4 поранених. Загиблий — рятівник ДСНС, який виконував службовий обов’язок

▫️ У повітряному просторі Києва збили 9 безпілотників — за даними КМВА, обійшлося без жертв та влучань в обʼєкти інфраструктури

▫️По Запоріжжю вдарили ракетами С-300. Постраждав один із об´єктів інфраструктури, але, обійшлося без жертв. Також зафіксовано прильот на острові Хортиця, там загорілася адмінбудівля

▫️ У місті Нікополь на Дніпропетровщині відбувся артилерійський обстріл. Пошкоджено 6 будинків, автомобіль та лінію електропередач
Один безпілотник згешкодили десь коло села в напрямку від нас ближче до Дніпра
irina _d• 27 февраля 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Они там дебилы какие-то. Вчера в Липецкой области на проводах зимы сожгли чучело Хагги-Вагги
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Військові повідомляють, що бачать на радарах пуск «Шахедів» з боку Запоріжжя, проте поки невідомо чи цілі не фальшиві, тому маєте поки час на свої справи, а потім ймовірна тривога (розпочнеться з півдня), в разі чого – повідомимо 🫡 (с)
MarryV• 27 февраля 2023
❗️УВАГА❗️ Фіксуються повітряні об‘єкти( можливо типу «Шахедів» ) з боку Запоріжжя, проте поки невідомо чи цілі, чи фальш-цілі. Слідкуємо.
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ну це традиція. Хай себе хоч вогнем почистять, хоч водою, все одно вони заручники темних сил.
Амарилис• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Придурки, що тут скажеш.
Амарилис• 27 февраля 2023
Ответ дляok1904
Традиція персонажа мультика спалювати?
ludmila905• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Пишет Ванька
Или обманка или дроны снова
Б..л....я...т..ь..
Wendy Rhoades• 27 февраля 2023
Ответ дляФатальна Доля
’скажите спасибо, что 28 февраля, а не’ - 29-30 февраля)), как лахтинцы писали о великом наступлении
те упыри рашистские пусть наступают хоть и 31 февраля))
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Сюди хочу колись потрапити, поспостерігати
https://vezha.ua/u-bushi-na-festyvali-podilskyj-ob...
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляludmila905
Б..л....я...т..ь..
Может реб
Фальш цели
С юга. Они то перетянули все на север.
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Традиція персонажа мультика спалювати?
Ну, для них це щось особливе, ймовірно, можливо винувата Омерика в образіш
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляok1904
Киев пво конечно
Из 14 !!- 9 шт именно киев
Те 5 дальше поплыли и вот Хмельницкий((
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Як мені подобається їх стогін))
Амарилис• 27 февраля 2023
Ответ дляok1904
То вони ж, придурки, зиму повинні спалювати.
MarryV• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Як мені подобається їх стогін))
И не заметили, что на полшестого.
LudaSHS• 27 февраля 2023
Сунем

Обидві сторони сьогодні вранці (незвично) тихі (навіть ті, хто повідомляв про якийсь відхід України з Бах з перших рук всі на zip-lip, а єдиний Бахмут-репортаж, знайдений у соцмережах, має російське походження, і свідчить про український контрнаступ з Іванівського на східному напрямку (той пагорб над Кліщівкою).

До речі, погода відлигає: скрізь багнюка...
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляMarryV
И не заметили, что на полшестого.
Vodoleya• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Як мені подобається їх стогін))
Красивоє
Хочеться перечитувати знову і знову)
Особливо враховуючи те, що у них тепер не буде тапків дорожче 300 уе
irina _d• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Як мені подобається їх стогін))
Так, главное ’ их бронетехника едет в НАШУ сторону’
Да свалите из нашей страны, и вы нам нах не впали с вашими сторонами.
У них реально нет никакого логического мышления
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляАмарилис
Трансормація , вона така, Омерика погана, Омерика. Це агонія. Краще б опудало пу спалили, зразу б світ розвиднівся, видео, що вони сліпі як степові сліпаки
LudaSHS• 27 февраля 2023
По землетрусу
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Сунем

Такої багнюки, як цієї зими, я не пам´ятаю. Ставки на ’генерала Мороза’ прогоріли
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Просчіталіся
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Красивоє
Хочеться перечитувати знову і знову)
Отож я вчора на ніч начиталася, що всю ніч спала))
irina _d• 27 февраля 2023
Ответ дляVodoleya
Красивоє
Хочеться перечитувати знову і знову)
А я вчера ржала, что у них на гуляниях дура 38 лет на соревнованиях по преданию блинов подавилась, но продолжала жрать блины. Итог- померла, не спасли. Во какой крепкий дух соревнования!)))