Zelenkа• 26 февраля 2023

Хвилювалочки, летять мопеди

pumadinika• 27 февраля 2023
У меня даже в голове не укладывается .как можно 20ти летнего сына послать за 10 тыс км в чужую страну убивать людей ни за что ’патаму что он родину защищал и путин так сказал по телевизору’,русская мать говорит без слез,без сожаления...принимая грамоту какую то ,получив 700гр мяса от сына что осталось,ты же его родила,кормила,лелеяла,это ж частичка твоя.суки конченная недонация убийц насильников тупых безмозглых овц
tarveldy• 27 февраля 2023
по ходу все проспала
ото мене вночі розізлила одна особа , дивно що я не в бані
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
по ходу все проспала
За шо воювали то?
tarveldy• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
За шо воювали то?
за дітей, тригернуло нормально так , казав би мені хто таке в очі, в морду заїхала
Vodoleya• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
А я вчера ржала, что у них на гуляниях дура 38 лет на соревнованиях по преданию блинов подавилась, но продолжала жрать блины. Итог- померла, не спасли. Во какой крепкий дух соревнования!)))
Боже, які кончені
frumoasa17• 27 февраля 2023
Всім привіт Знову спати не давали😡
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляmax2013
Він вирішив народ налякати, що їх тіпа не буде. Що будуть якісь урали і т.д.
До речі, повернулася до цього коментаря. В мене зараз думка промайнула, що пуйло своїми закидами про розпад расєї готує таки підгрунтя для виправдання великого ’атріцатєльного наступлєнія’. Ну от скаже в результаті, що їм довелося піти з Криму і Донбасу в обмін на гарантії збереження колишніх кордонів рашки. Ну а чо? Глубінний народ схаває
frumoasa17• 27 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
А що за тема була?
Леди на мопеде• 27 февраля 2023
Мы даже в школу пошли... на остаток уроков
Vikyliya• 27 февраля 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Мої так само. Пересидіти тривогу вдома і пішли контрольні писати .
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляVikyliya
А я лишила вдома після відбою, а тепер себе гризу(
ЛЮБА• 27 февраля 2023
Ответ дляpumadinika
Ну они же говорят- еще нарожаем, а вам так слабо !
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Путін сказав, що внаслідок розпаду росії доля багатьох народів росії кардинально зміниться.
Я згоден 100%.
Це вже стадія прийняття чи ще торгівля?

Ось и Пекар пише. Та ж логіка
tarveldy• 27 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
А що за тема була?
У автора, дитина не хотіла їсти сама в 5 років, після стресу і всих їх пригод пов´язаних з війною, і тут вилазить біле пальто яке радить застосувати до дитини (яка по суті досі в стресі, бо то все не проходить швидко) дресурні методи , і обливала брудом всих хто був проти таких методів
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Я згоден 100%.
Це вже стадія прийняття чи ще торгівля?

Ось и Пекар пише. Та ж логіка
Думаю, що ще торгівля. Почекаємо...
Леди на мопеде• 27 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Это типа пусь сидит пока не поест или более радикальные?
frumoasa17• 27 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Кукутнута на голову якась. Бідні діти у таких після це цих дресур(
Vikyliya• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
А я хвилююся чи знову тривоги не буде і обстрілу,бо бігти далеченько за ними. В наших реаліях не знаєш як вчинити правильно.
Алёна-01• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Не гризіть себе!
Ніхто не знає як краще
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Думаю, що ще торгівля. Почекаємо...
Так
Плюс дивиться на Китай.
Самі рф не витянуть війну.
Плюс - заявлено , що нато робить для нас план свій, тіпа не в нато, но под гарантії. Склоняют на переговори
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Плюс дивиться на Китай.
Самі рф не витянуть війну.
Були вже гарантії , знаємо, чим завершилися
frumoasa17• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так
Плюс дивиться на Китай.
Самі рф не витянуть війну.
Не знаю можна вірити Форбсу, як військовому аналітику, але вони писали що знищено 40-70% сухопутної техніки.
Якщо так далі піде до вони вигрібуть усе зі складів і тут воно залишиться.
Kvitkaliliia• 27 февраля 2023
Ответ дляАлёна-01
Не гризіть себе!
Ніхто не знає як краще
Ох, це все комплекс відмінниця(, скільки не борись, а десь та й вилізе
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Ото ж бо
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Просчіталіся
Нєєєє, сильно нафантазували, а фантазії не воплотілісь.

Якби хтось там вмів счітать, то не факт, що вторглися би, а гординя (побєдобесіє, безнаказанность) вона є страшним гріхом для християн,і не лише.
ok1904• 27 февраля 2023
Ответ дляirina _d
Ой
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так 21 кажись вони виклали статістіку
Можна
Там вони беруть данні oryx . Це найкраще джерело зараз
frumoasa17• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так 21 кажись вони виклали статістіку
Можна
Тоді сволота гіркін теж був прав, що без КНР підуть по світу. Хотіли демілітаризації і самі її отримають.
LudaSHS• 27 февраля 2023
Ответ дляfrumoasa17
І ось- За прошлую неделю ликвидировано 5010 рашистов.

Потери РФ в технике за неделю (в скобках - в среднем за все время):
• танки: 69 (64)
• боевые бронемашины: 68 (125)
• артсистемы: 46 (45)
• РСЗО: 4 (9)
• средства ПВО: 4 (5)
• самолеты: 1 (6)
• вертолеты: 1 (5)
• БПЛА: 30 (39)
• крылатые ракеты: 0 (16)
• автотехника и автоцистерны: 39 (99)
• спецтехника: 5 (4)

Статистика. - russian-casualties.in.ua на основании данных Генштаба.
___
frumoasa17• 27 февраля 2023
Ответ дляLudaSHS

• танки: 69 (64)
• боевые бронемашины: 68 (125)
• артсистемы: 46 (45)
• РСЗО: 4 (9)
• средства ПВО: 4 (5)
• самолеты: 1 (6)
• вертолеты: 1 (5)
• БПЛА: 30 (39)
• крылатые ракеты: 0 (16)
• автотехника и автоцистерны: 39 (99)
• спецтехника: 5 (4)

___
М´ясо можна не рахувати, а ось по техніці цифри не погані, особливо по танкам та ббм