Налогообложу• 27 февраля 2023
В кого силіконові тарілочки для прикорму дітей- воно того варте?
Дуже хочу жит набір купити дитині
Бо мої тарілки бються
Не можу я йому поставити на стільчик свою тарілку
Порадьте що купити
Який посуд
Бо мої тарілки бються
Порадьте що купити
Який посуд
Я-ваш шанс• 27 февраля 2023
я брала Манчкін , нр вони без присоски , но з кришечками і ложечки в них класні⁰
MarinkaRam• 27 февраля 2023
Beaba набор посуды классный
Babybjorn тоже
Suavinex в Антошке видела тоже ничего
Нам ещё рано, но я остановилась на наборе babybjorn там есть все и ложка и чашка и тарелка и слюнявчик.
Babybjorn тоже
Suavinex в Антошке видела тоже ничего
Вредняжка• 27 февраля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
У нас такая. Очень нравится
гарненька мисочка!
розкажіть, реально в отій ложці щось тримається? за суп навіть не питатиму :)))
Зоя Жорівна• 27 февраля 2023
Ответ дляВредняжка
гарненька мисочка!
Вот ложкой вообще не пользовались,а мисочка удобная,не скользит,нет запаха
Вредняжка• 27 февраля 2023
ДолькиКабана• 27 февраля 2023
Я на Алі замовляла набір: глибока тарілка, чашка з кришечкою і трубочкою, ложка і слюнявчик, все з супер якісного силікону! Дуже задоволена всім крім ложки- занадто товста…
І ще взяла б секційну. Набору півтора-року, він як новий 🔥
Апочемучка• 27 февраля 2023
В нас була секційна на присосці, у формі мордочки сови. то з часом була проблема зовні у щілинках вимити. Краще не беріть фігурну.
Кусочек Сыра• 27 февраля 2023
Я купила набір, задоволена, тарілки на присосках, запаху немає, не фарбується морквою, ягодами і т.п.