ЗлойанОним• 27 февраля 2023

Яслі в 1 рік і 3 місяці

Працюю віддалено декілька місяців, зп 30 тисяч. Домовлялися з батьками, що буду платити третину, вони допомагатимуть. Спочатку батьки казали, будемо допомагати, грошей не треба, це наш внук. По факту- година-дві 2-3 рази на неділю. В мене вже їде криша. Зараз вдома все розкідано, ноутбук закрила, бо сидить на столі, я однією рукою тримаю його, щоб мені нічого не наклацав, іншою друкую. Потрібно бистро прорахувати проект, а я не можу сконцентруватись. Няню не бачу сенсу наймати, бо ЗП після няні залишиться мало. Хочу в яслі віддати хоч на півдня. Чоловік працює також, задовольняє всі потреби, але мені майже 40, і так запропонували, думала, до 2-х років малого дотягнутися, потім дит.садок. але не витягую. В кого був досвід з яслами з року? Поділіться досвідом.
Просто Мария• 27 февраля 2023
В няне как раз и есть смысл, в яслях сейчас начнет болеть, и есть разница сидеть дома со здоровым или с заболевшим.

ВернитеВалеру• 27 февраля 2023
а как ясли в тревогу работают? в дни массивных ракетных атак?
Не обижаюсь• 27 февраля 2023
Маленький конечно ещё. Рассмотрите частный сад
Просто Мария• 27 февраля 2023
Я отдала в 2,2 это история- 3 часа в саду до обеда, и 3 недели дома.
Паравозик• 27 февраля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
С такого возраста и так только в частный сад возьмут. В государственные ясли берут с 2 лет.
Петросянша• 27 февраля 2023
Только няня
Не обижаюсь• 27 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Нет, есть ясли с года. В Киеве так точно
Паравозик• 27 февраля 2023
В вашем случае автор лучше брать няню. Если вы отдадите ребёнка в ясли\сад, то будут постоянные вирусы и болячки. Неделю в яслях, неделю две дома на больничном. Всё равно минимум полмесяца ребёнок будет с вами.
Паравозик• 27 февраля 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Ну в Киеве возможно. У нас в Днепре с года только частные сады.

ВернитеВалеру• 27 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
в Днепре дети в школах и садах последний раз были 23.02.22. Теперь для любого возраста только частные сады.
как тебе такое илон маск• 27 февраля 2023
Лучше няню, можно попробовать поискать по знакомым
Паравозик• 27 февраля 2023
Ответ дляВернитеВалеру
Это я знаю). Я говорю о ситуации до войны.
Не обижаюсь• 27 февраля 2023
Ответ дляПаравозик
Ну я не знаю где автор, может там где она есть сады с года
автор ЗлойанОним • 27 февраля 2023
частный сад. думала, может немного потеплеет и тогда где-то с мая пойдет, чтобы еще немного потянуть, сегодня позвонили с сада, сказали место освободилось, или приходите или мест не будет уже((((
Мозговая пилочка• 27 февраля 2023
Такий малюк люто хворітиме в яслах,безкінечно. І якщо швидко треба буде виконувати проект і лікувати дитину,то в хід підуть приватні лори і педіатри,бо виловити час до лора на тижні нереально,так щоб хоч на післязавтра. А це ще додаткові гроші на лікарів. Пишу з досвіду близької подруги. Вона захотіла зачепитись на роботі,то взяла няню і віддавала більшу половину зп,дитина потім з 2,5 почала ходити в ясла,то також було шо попало,няня була в цей рік постійно також. А на наступний рік дитя почало хоч якось ходити,то була бабушка і няня мамочка на похваті,ну це вже за суттєво менші гроші. А так майже 2 роки зп шла на постійну няню. Але подруга впрацювалася,тепер все ок
Яйцеголовая• 27 февраля 2023
Сейчас няня, в два в сад.
Весенний Марафон• 27 февраля 2023
Для сада слишком рано. Можете найти няню почасово - погулять и занять ребенка в соседней комнате - будет дешевле.
Форточка• 27 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Йдіть в садок, якщо є така можливість, в приватному не по 30 дітей в групі, щоб постійно якусь заразу чіпляти. Там з дитиною будуть займатися, для розвитку це важливо. Це краще, ніж у вас на голові, вам треба працювати, а зараз такий час, що роботи треба триматися.
Чемодан-Вокзал-Майами• 27 февраля 2023
Якщо працюєте з дому, то можливо спробуйте домовитися з якоюсь бабусею-сусідкою на ці 3-4 години на день на вашій території? Вийде, певно, дешевше, ніж няня, але менше проблем, ніж з яслами

Ганцю в кєдах• 27 февраля 2023
моя пішла в рік і 4 місяці, на 4-й день вже залишила на повний день (до 17-00) - вихователь сказала що мабуть було б добре якби всіх дітей віддавали в такому віці - група була яслі з 1 до 3 років, але по факту була лише моя такого віку - інші діти були 2,5 роки. Через місяць зняли повністю памперс, (до цього на нічний сон одягала), на день осені - десь в середині жовтня навіть віршик який розповідала)) проблем не було взагалі!!
АнтиТроль• 27 февраля 2023
Ответ дляЗлойанОним
Отдавайте.Родителям вашим проще вам будет помочь на подхвате
Мой пошел в сентябре в 1,4.
автор ЗлойанОним • 27 февраля 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Дякую, таких всторій чекаю, а як по факту буде - не знаю(