27 февраля 2023

Як жити зарплата 6500

показать весь текст
Бриджит_Фрикандо 27 февраля 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Ну тьоті там виглядають не на 6500
Та ладно. У них реально копеечные зарплаты.
Борщичок 27 февраля 2023
Ответ дляПасти Ла
Доцент в КНЕУ на 0,5 ставки - трохи більше 5 тис.грн. Дякувати Богу, що то не є мій основний заробіток.
Вчитель в київській школі 1.5 ставки, вислуга, класне - 18к. І ще десь 20к в мене репетиторство. Забиті навіть суботи. Англійська мова. Що ж Ви на 0.5 хотіли?
Бесконечность-не предел 27 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
Так.
Я б спочатку шукала роботу, потім переїзд
Бриджит_Фрикандо 27 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
А що це?
Чим займаєтесь?
Алименты выбивает)
Лапка 27 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Жесть
У мене така з/п була 7 років тому
А чим займаєтесь, це за 8 годин 5 днів на тиждень?
24/7 ,менеджер інтернет-магазину.
В мене до війни виходило 12 -13 000 грн.тепер так(((
Г@Л@В@ломка 27 февраля 2023
Ответ дляЛенне-Рейма
+ аліменти ще. Дитині 10, мені 35
Якщо дівчинка, можу допомогти речами
оксюморон 27 февраля 2023
Ответ дляGvenna
Шукати підробітку.
Шо вдієш, такі зарплати у держави.
держслуж а виключає підробітки та підприємництво
Бриджит_Фрикандо 27 февраля 2023
Ответ дляЛапка
24/7 ,менеджер інтернет-магазину.
В мене до війни виходило 12 -13 000 грн.тепер так(((
Какая группа товара?
Скоро_вчера 27 февраля 2023
Как жить? Доход впо 2000 , спасибо хоть макароны дают...
Лапка 27 февраля 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Какая группа товара?
Дитяча
Г@Л@В@ломка 27 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Вчитель в київській школі 1.5 ставки, вислуга, класне - 18к. І ще десь 20к в мене репетиторство. Забиті навіть суботи. Англійська мова. Що ж Ви на 0.5 хотіли?
Коли встигаєте? Онлайн заняття?
Веснушка 27 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Вчитель в київській школі 1.5 ставки, вислуга, класне - 18к. І ще десь 20к в мене репетиторство. Забиті навіть суботи. Англійська мова. Що ж Ви на 0.5 хотіли?
Автор постк же пише, що це не основна робота - то норм.
Я один семестр викладала в універі один предмет (по моїй робочій спеціальності). От чисто для інтересу та рядка в резюме. Ну якась сума мені капала, невелика, в порівнянні з основною зарплатою.
Бриджит_Фрикандо 27 февраля 2023
Автор, а в какой Вы области?
Угги_в_горошек 27 февраля 2023
Ответ дляДжинцы на Флиси
Це де така зарплатня? Двірник більше заробляє
Ну например УЗ ) на руки может быть и меньше минималки.
Луноходик_Ик 27 февраля 2023
Ответ дляСкоро_вчера
Как жить? Доход впо 2000 , спасибо хоть макароны дают...
В нашому місті кожну суботу впо дають дуже гарні пайки .дівчата ходять від дверей до дверей в цей день і скажемо так в двох руках не донести.попитайте в людей у вашому місті
Без Баяна 27 февраля 2023
Ответ дляБорщичок
Вчитель в київській школі 1.5 ставки, вислуга, класне - 18к. І ще десь 20к в мене репетиторство. Забиті навіть суботи. Англійська мова. Що ж Ви на 0.5 хотіли?
Якщо не секрет скільки років стажу?
Бо порівняно з моєю зарплатнею асистента вчителя у вас достойна зп)
Попипиповна 27 февраля 2023
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Також подумала про це, взагалі всі тьоті з держ.служб виглядають не на мінімалку.
в Киеве??
представьте себе в обычных госструктурах всегда была небольшой зарплата
Борщичок 27 февраля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Коли встигаєте? Онлайн заняття?
Так, звичайно
Омлетик 27 февраля 2023
Ответ дляЛапка
А як жити на удальонці ,с з/п до 3000 грн?
Я вже вовком вию.Ні на що не стає
Смотря какие запросы 400-600$ неделя по мелочи и пусто снова. Киев.
Борщичок 27 февраля 2023
Ответ дляБез Баяна
Якщо не секрет скільки років стажу?
Бо порівняно з моєю зарплатнею асистента вчителя у вас достойна зп)
20+ стажу
Лапка 27 февраля 2023
Ответ дляОмлетик
Смотря какие запросы 400-600$ неделя по мелочи и пусто снова. Киев.
Запросов нет вообще.Одежда-секонд.Новую не могу позволить ни себе,ни детям.Тупо на еду.