Та легко!• 27 февраля 2023
2.6 года, не хочет повторять, говорить слова
Говорит легкие слова , но сокращенные (корова-Муу) и т.д
Понимает просьбы , может повторить слово за мной по слогам , а целиком говорит - не .
Уже незнаю что делать , может же ,но не хочет , что делать?
ГендиреХтор• 27 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
К психиатру.
Это уже задержка речи
Может к неврологу лучше
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляСама не знаю
до трех рекомендуют ждать и я соглашусь. опыт многих знакомых.
Опыт знакомых это не опыт
Я мама ребёнка с зрр. Задержку ставят даже в 2 и год ждать только усугубляет потом все. Здесь ждать это самый плохой совет.
Консультация длится 30 минут, но сберегается самое бесценное - время
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
У мене 2.7, ну теж корова то мууу, рахує до 10, кольори теж знає, слова ці обірвані, але до кінця, але послідовність знає .
Лінується просити мене, бере за руку і тикає пальцем в телефон, показує на тумбочку де лежить печиво і каже ’печі’.
Ну фрукти знає, розповідає по-своєму, але в основному правильно.
Думаю все буде добре.
Это плохие звоночки.
Слабый речевой аппарат, показывает пальцем в 2,7, это уже зпр, а не только зрр.
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
бере за руку і тикає - це не добре
++++
Если я не ошибаюсь у вас тоже ребёнок с зпр был и вы в теме
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Можливо і так, йде о скоро до невролога.
Лучше к психиатру
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Лучше к психиатру
Спочатку все ж до невролога, подивимося, що скаже, як аотрібно то до психіатра.
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Это больше по части психиатра, а не невролога
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Это плохие звоночки.
Ну слабкий так, але дитина розвивається, кожен день збільшує словниковий запас, пальцем тикає не завжди, інколи, але затримка є, я бачу, йому звертатися до мене важко, наче щось тормозить його.
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Що саме?
Ви не бачили мою дитину і вже пропонуєте мені вести його до психіатра.
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Из-за слабого речевого аппарата он может физически не говорить нормально.
Какие звуки он четко может сказать, считали?
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Що саме?
А почему вы думаете, что психиатр это что-то плохое?
Именно психиатр занимается зпр и зрр и может клинически вам дать советы,
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Що саме?
Я ни в коем случае не хочу вам сказать что-то плохое.
Я советую не тратить время на невролога
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Він букви вже знає навіть, вчора ми сиділи на ліжку і він показував мені букви в пазлах, і казав’ Бука А, Бі, У, З, Г’, хоча ці букви я його не вчила ще, включала абетку(мультик) і він сам їх запам´ятав, тому якось він розвивається, любить малювати дуже, трохи помалює, потім грається іграшками, потім ниє включити мультики, але не просить словами, а хниче, я не поспішаю включати, хочу щоб він сказав, що хоче і він похнмче трішки і каже пачі( це він так називає планшет).
Звичайно, що я піду і до психіатра, просто спочатку до невролога.
Дякую за пораду.
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую за пораду.
Я не про знает, а про выговаривает
Например К говорит, а Ш нет
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ответ дляАнонимус Я
Я не про знает, а про выговаривает
Например К говорит, а Ш нет
К каже, а Ш не каже, бо на слово каша він каже кася, не груша, а груська.
Виговорює не так і багато, але старається, хоче навчитися.
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Хочет учиться это прекрасно
А звуки Л, з, с, щ, р, ж, я, за которые отвечает именно язык говорит, точнее кончик языка?
Потому что за звуки, которые отвечают губы дети быстро учатся произносить,
Рожки-да-ножки• 28 февраля 2023
Ж не каже, хоча букву Ж вчора називав, але на жовтий колір каже тий, тобто жов відсутнє взагалі,
Л не каже бо лимон у нього мон
С каже суп гарно вимовляє
Щ не каже
Р вже намагається
Я каже, іноді коли плаче то каже я, і дальше не може пояснити чому плаче.
Л не каже бо лимон у нього мон
С каже суп гарно вимовляє
Щ не каже
Р вже намагається
Ответ дляРожки-да-ножки
Дякую за пораду.
В мого сенсорна алалія є причиною зпр, все що написано не проблема, все що усна мова - проблема
Вам добре радять не витрачати час на невролога, це не їх компетенція. Якщо шо то краще звертатися у речовиц центр, там є психоневрологи
Анонимус Я• 28 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
+++ бо дуже часто неврологи не бачать проблем і втрачається час
Мне невролог говорил все хорошо, подождите до 3,5 лет.
И если б я его послушала, то потеряла просто уйму времени