Украиночка• 01 марта 2023
Синяки і мішки під очима. Феритин
Порадили здати аналіз на феритин. Здала, результат 92,90 при референтних значеннях 10-291.
До якого тепер лікаря потрібно звернутися, терапевта?
Откушу что там торчит• 01 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
То що тоді ще перевірити?
Загальний аналіз крові робили? Біохімію? Які є скарги крім синців під очами?
Украиночка
• 01 марта 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
Скарг інших немає
Але ці синці мене з розуму зводять, хочу знайти причину
Колхозница• 01 марта 2023
Узі жкт . Серце . Здати Цистеин ц. Біохімічні аналізи. Що з нирками? Шийний остеохондроз? Можливо і гормони. Я коли перевірялась там був цілий пакет
Колхозница• 01 марта 2023
Це недавно з´явилися? Це ж може бути косметична проблема. Тонка шкіра. Ві близько сосуди.
Щепотка_совести• 01 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
Скарг інших немає
А косметолог что говорит?
Украиночка
• 01 марта 2023
Ответ дляКолхозница
Та давненько вже
Парасюха• 01 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
То що тоді ще перевірити?
Може просто виспатися?
До чого тут ферітин к очам?
Откушу что там торчит• 01 марта 2023
Ответ дляУкраиночка
Скарг інших немає
Загальний аналіз крові здавали? Яке ШОЕ? Бо високий феретин (норма це коли він дорівнює вашій вазі) може бути від сильного запалення
Вредняжка• 01 марта 2023
Ответ дляКолхозница
Чи п´єте ви каву, палите? Довго в гаджетах?
Вы думаете это как то влияет? Я курю много лет, кофе с утра обязательно. Много времени провожу в нете. Синяков под глазами нет 🤷🏼
Колхозница• 01 марта 2023
Ответ дляВредняжка
Звичайно має вплив. Рада за вашу генетику( якщо це дійсно так). Не всім так повезло
Вредняжка• 01 марта 2023
Ответ дляКолхозница
Я бы не сказала что особо повезло , поплыла сильно нижняя треть лица. Но именно синяков нет. Лет мне много.
Украиночка
• 01 марта 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
Ні, не здавала.
Описала тут проблему, дівчата порадили здати феритин
Неместная Я• 01 марта 2023
Ответ дляОткушу что там торчит
вага+70
Не гавкаю- но охраняю• 01 марта 2023
У меня при ферритине 7, потом 17 нет синяков и отличное самочувствие. Может, у вас просто тонкая кожа под глазами? Косметологу не показывались? Или из-за работы почек мешки….
Краля-Галя• 01 марта 2023
Ответ дляПарасюха
Може просто виспатися?
До чого тут ферітин к очам?
До того. Прямое отношение
Краля-Галя• 01 марта 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
У меня тоже был 7 а потом подняла за год до 17 всего.
А воо синяки сейчас появились . И чувствую что ферритин упал.
Все со временем, организм держиься а потом упс.