МатьЧасть• 01 марта 2023

Скільки ви можете дозволити собі відкладати грошей?

Я працюю фрілансером. Маю кілька проектів. За один мені в місяць платять 6 тис грн, інший - 100 грн година. Також продаю одяг ( дропшипінг). За місяць приблизно виходить чистими ( без реклами) 5-6 тис грн. Я відкладаю ці кошти з продажу на ,,чорний день,,. Я думаю, що це нормально. Так як більше не можу. Плюс заробляє трохи чоловік.

Скільки ви собі можете дозволити відкласти?
автор МатьЧасть • 01 марта 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Незвичайно для жінки. І важко. Але успіху вам в будь-якому випадку!
Я знаю, але біля мене буде чоловік. В майбутньому подальшого - я звісно хочу інше. Дякую

Дама_из_рекламы• 01 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Чому так? Хоча звісно, в нас все подорожчало, заробітку немає у багатьох. Тяжко жити.
Я вдома, двоє дітей, працює тільки чоловік, хворіємо всі по черзі, не вдається взагалі нічого відкласти, ще тільки в мінус виходимо
Дама_из_рекламы• 01 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Там не має нічого складного. Я найшла свою базу надійних виробників та постачальників. Раніше продавала на шафі, але шафа бере велику комісію. Тоді я зрозуміла - чому я повинна платити їй, коли ці кошти я можу вкласти в рекламу в соц.мережах. Викладаю товар кожного дня, працює реклама - і це тільки на один товар. Зараз шукаю ще щось цікаве для покупців - запустити хочу хоча б 2. Тоді заробіток подається.
1.Потрібно вирішити що хочете продавати.
2. Найти постачальника чи виробника.
3. Продавати і заробляти)

Будуть питання - пишіть. В даній сфері я десь пів року - тому я не спеціаліст. Але допоможу чим зможу.
Підкажіть, будь ласка, Ви продаєте в інстаграм?
автор МатьЧасть • 01 марта 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Так. Фейсбук та Інстаграм
Дама_из_рекламы• 01 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Так. Фейсбук та Інстаграм
А Ви платили за рекламу Вашого товару?
автор МатьЧасть • 01 марта 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
А Ви платили за рекламу Вашого товару?
Так, звісно.
Дама_из_рекламы• 01 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Так, звісно.
Дякую
автор МатьЧасть • 01 марта 2023
Ответ дляДама_из_рекламы
Дякую
Та не має за що
Я-ваш шанс• 01 марта 2023
Ответ дляМатьЧасть
Маєте дохід чи дозволяє заробітна плата? Якщо не секрет?
Заработная плата,и я и муж работаем

Луноходик_Ик• 02 марта 2023
20к