Помилуйте мадам• 01 марта 2023
Иво Бобул: тебе 32 года, а у тебя ни мужа, ни детей...
Иво красавчик, поставил блохерку на место!
Іво Бобул назвав жінок "меркантильними" та поскандалив з блогеркою, яка дорікнула йому за сексизм
Зокрема, виконавець прийшов на інтерв´ю до журналістки та блогерки Емми Антонюк. Серед інших запитань, інтерв´юерка поцікавилася, чого Іво Бобул вчить свого сина у взаємодії з жінками.
Музикант, відповідаючи на запитання, почав говорити, що сучасні жінки "стали розпещеними" та "меркантильними". На думку артиста, дівчат цікавлять лише гроші, тому через це багато з них самотні та нещасливі.
"Якщо жінка мозок тобі виносить, як до неї можна ставитися? Жінки бувають різні. А тим більше зараз жінки зараз розпещені. Дуже багато хочуть від чоловіків. Я дивлюся на все це і мені просто шкода стає чоловіків. Сьогодні в неї один, через пару років інший і так скаче по ліжках з одного до іншого, шукає принца. Меркантильними стали жінки, дуже меркантильними. Багато жінок самотні і не знають чому – у них є все, але немає щастя. А тому, що треба подивитися на себе, подивитися, що ти наробила, що залишилася сама. Кого ти так образила", - висловився артист.
Журналістка почала заперечувати ці слова. Утім, Іво Бобул стояв на своєму. На його думку, "хороші дівчата мають сидіти вдома".
"Молоді це треба знати. Хлопці щоб знали - різні дівчата є. Є хороші – вони сидять вдома і нікуди не виходять... Жінки змінилися, стали меркантильними. Думають тільки себе, про бабки, про "жити класно", про машини, про будинки. А де може чоловік взяти це все? Не всі можуть бути банкірами та папіками", - висказався музикант.
Емма сказала артисту, що дівчата мають право робити те, що вони хочуть, і за це їх не мають класифікувати на "хороших" та "поганих". Бобул, своєю чергою, додав, що так чинять "розпещені жінки".
Емма не стрималася і назвала слова музиканта "сексистською маячнею".
Після цього Іво Бобул подискутував та відмовився далі давати інтерв´ю Він кинув книжку, яку йому подарувала журналістка, зняв мікрофон та пішов.
Результат:
вже голосів:
373 (46.63%)
Блохерка права
270 (33.75%)
Иво прав
157 (19.63%)
Свой ответ
Братья Капли• 01 марта 2023
Людина вже поважного віку, має право на свою думку. Де там у нас рота затикають та не дають висловитись? Чи не в кацапії часом?
Солнечный зайчик• 01 марта 2023
А для вас реально этот полузабытый старпер с замшелыми представлениям и мире и женщинах - авторитет?
Koza de Reza• 01 марта 2023
Ответ дляLydmila408
Так.
Є правда в його словах.
Ще дівчата гадають,що чарівна дірка є тільки в неї.
Я дивлюся на Волочкову..вона для мене,як бабка із байки
..молодість проскакала,як літо червоне і вже осінь прийшла і тільки рюмка горілки на столі..
Є правда в його словах.
Так у кого-то действительно волшебная. Вы не заметили?
Наивная Хо• 01 марта 2023
Звичайно, жінки хочуть багато чого від чоловіків і це нормально. Нащо їм гроші як не на жінок?
Якщо жінка нічого не хоче від чоловіка - вона або не його жінка, або його мама.
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
В коментах писали, що брати інтерв´ю у 69 -річного Бобула,це як брати інтерв´ю у вашого діда. Ці люди - продукти своєї системи, а ведуча повела себе непрофесійно: її жестикуляція, закатані очі, обкусані губи, махання руками ... Маячня.
Загалом, це була сутичка двох EGO.
тут навіть не про вік
Бобул представник так сказать якоїсь недосяжності і мрії багатьох жінок + він при грошах
от скажіть мені % того, що він зустріне девственніцу 32років в його тоді 32 яка б від нього не хотіла нічого?
навіть зараз він ого який самец для тих, хто шукає собі папіка... він живе в іншій плоскості ніж мадам, якій 32)
і таки багаті відомі чоловіки, які мали сотні жінок у своєму ліжку мають інший погляд на життя ніж дівчина, яка в 32 роки ’немеркантильна’, без сім ї і виросла в іншій прослойці суспільства)
Бедная Лиза• 01 марта 2023
Ответ дляLydmila408
Так.
Є правда в його словах.
Ну чому, у неї є донька, є гроші, а це вже досить непогано.
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Девочка очень достойно держалась
К сожалению много кто считает, что женщина счастлива только тогда, когда у нее есть муж и выводок детей.
Все.
Если этого нет, то она несчастна
Все.
Если этого нет, то она несчастна
Санька-4b93• 01 марта 2023
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
я мамыных писюнчиков, ищущих себя, сидя на шее родителей до 40+ или на шее жены, знаю не меньше чем пись.
Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляLydmila408
Так.
Є правда в його словах.
Какая правда у него есть? :)
Все женщины меркантильные. Все! До единой и даже вы
наКоблучках• 01 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
Так діду 70 років, то в нього вже підстаркуваті хвороби з головою

Бегущаяпо• 01 марта 2023
Ответ дляLennochka
Правильно сказал
Более того ни учится ни работать никто не хочет, с мальчиком только познакомилась и он уже ей должен как земля колхозу, ага...
Правильно сказала она. Если женщина материально независима, то она не спешит строить отношениям с кем попало, только потому, что б не работать
интайм_не_предлагать• 01 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
А чего є он такой порядочный сам скачет, и каждая последующая все моложе предыдущей
То он Лилию забыть не может, пытается утешиться
Бедная Лиза• 01 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
А мені не сподобалася ця Ема, вона не давала йому висказатися, перебивала і заперечувала все, наче це не інтерв´ю, а якісь особисті проблеми вирішували, вона вела себе так наче тупа феміністка.
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
це і є меркантильність) жіночка шукає вигоду для себе
а ще вона сказала, що буде поважати чоловіка який заробляє менше неї і т.д)
не буде
po_li_na-49a8• 01 марта 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
В скакании из кровати в кровать нет ничего хорошего
кто сказал?
секс это плохо да?) вы до сих пор ’даете’ мужу?
ПП-шница• 01 марта 2023
Я в шоке, это на нашем то форуме где рассказывают про священную мотню пишут ’и в чем он не прав’, ахахах ужас какой
наКоблучках• 01 марта 2023
Мне неинтересны вообще ни блогеры, ни деды, никогда такое не смотрю.
МУСЯкомарова• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
тут навіть не про вік
А накой соромлюсь спитати йому дівчина 32 річна?) у 70 років с дівчатами якщо тільки поговорити , який самец про що ви ?)
Екатерина27• 01 марта 2023
Я еще позавчера создала тему по этому интервью. Потому что это на мой взгляд лютый треш. Ни возраст, ни звание народного на дает тебе право быть быдлом. А он вел себя именно так. Начиная от спортивного костюма на интервью и позы с растопыренными ляхами, заканчивая манерой разговора. Типичный нафталиновый сексист!
po_li_na-49a8• 01 марта 2023
фу мерзость что он несет. Но хуже всего, что так думают примерно 70% мужчин в Украине, и женщины тоже одобряют. Тут темы почитаешь, глаза на лоб вылазят, традиции азии во всей красе. Очень жаль что наша страна так неразвита в этом плане. Если его мысли продвигать, то можно быстро в рашке оказаться с ее духовными скрепами и семейными ценностями
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляМУСЯкомарова
ну йому то може і накой) а от деяким 32 річним дівахам ой як треба) навіть цій блогерші от..хайпанула на ньому і получила свою вигоду... не меркантильна зовсім) і таких у його оточені реально куча
чи ви думаєте, що всі ті жіночки, які до нього хочуть в ліжко думають шо він прекрасна душа і т.д? не.. гроші, ізвестнойсть, хайп
Главный котик• 01 марта 2023
Дівчина_загляденіе• 01 марта 2023
Одного не пойму, зачем обсуждать этого деда уже несколько дней подряд?
Главный котик• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
ця блогерка - це професійна журналістка, це її робота, запрошувати на інтерв’ю різних людей
Lydmila408• 01 марта 2023
Ответ дляБегущаяпо
Какая правда у него есть? :)
Принцев на всех не хватит.
Нужно понимать,что и в горе и в радости нужно жить с мужем.
Не всегда хорошо..нужно уметь преодолевать трудности..
.
С одной стороны понятно,что выбирают женщины не бедных,так как даже на подсознании,хотят,чтоб их дети не в чем не нуждались..думает женщина о будущем...
Но но но я за ЛЮБОВЬ..
Если любовь только к деньгам,то женщина не сможет преодолеть ,те трудности,которые будут на жизненном пути..
.
Но но но я за ЛЮБОВЬ..
Екатерина27• 01 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
Интересно, а кто может хотеть к нему в постель? В здравом уме
Муркамурковна• 01 марта 2023
Ответ дляГлавный котик
професійна жірналістка яка веде себе непрофесійно)
відать хотіла як Собчак бути стервой, а не получилось)