Неутомимые шахматы• 01 марта 2023
Оренда комерційної нерухомості
Хто знімає в оренду приміщення під комерцію, або можливо є власником такої нерухомості.
На який період Ви заключаєте договір оренди??
Цікавить невелика нерухомість 70-130 квадратів, під магазин, кав´ярню, тощо
1 рік, 3 роки? Чи більше?
Неутомимые шахматы
• 01 марта 2023
Ответ дляЗ нами Бог - тому ми Переможемо
Я рієлтор, то зазвичай на рік заключаємо договір
Як убезпечити себе через рік від неадекватного завищення ціни оренди?
Леди Г• 01 марта 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Никак , зависит от владельца .
Братья Капли• 01 марта 2023
Ответ дляНеутомимые шахматы
Вы можете прописать в договоре индексацию. Но на год для коммерческой недвижимости очень мало. Особенно если вкладываться в ремонт.
Головная• 01 марта 2023
Здаю. В основному договори на рік .
В одному з об‘єктів орендар приймав фінансову участь в ремонті, оскільки ремонт робився під нього та з урахуванням особливостей сфери діяльності ( вода в кожен кабінет) -там договір був на 3 роки.
З нами Бог - тому ми Переможемо• 02 марта 2023
Якщо власники згодні, то краще заключати договір на три роки. І у договорі прописувати чітко при яких умовах буде підвищення оренди і на яку суму або відсоток. Зазвичай підв´язуються під відхилення курсу долара на 10-20%