Большой секретик• 01 марта 2023

Profi group розводняк?

Моя знайома говорить що це реальний пасивний дохід , вона поклала 10к і їй в день приходить тисяча гривень , а я не наважуюсь , бо не хочеться втратити гроші …і хочеться і колеться … що думаєте , може чули чи самі вкладаєте ?
Леди Г• 01 марта 2023
Скажіть що Ви 50 поклали і тепер 10 кусків отримуєте кожен місяць.

TaFo• 01 марта 2023
автор, НЕТ. СТОП. финансовая пирамида, это последнее, куда вам нужно вступить
Да_Я_ТакаЯ_• 01 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
+100
Да_Я_ТакаЯ_• 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
Да пусть вступает.
Оно сейчас выглядит как агитация
Мандолина Бу• 01 марта 2023
Щоб вам щось приходило кожен день, ви повинні кожен день приводити нових вкладчиків, щоб з їхніх вкладів вам йшла тисяча
автор Большой секретик • 01 марта 2023
Ответ дляЛеди Г
)))
автор Большой секретик • 01 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Тобто , це піраміда ? Читаю , то ніби не важливо там це , але як завжди , приховане каміння

автор Большой секретик • 01 марта 2023
Ответ дляTaFo
Я думала там не потрібно запрошувати нікого , в тільки вкласти гроші
Мандолина Бу• 01 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ну а звідки вам на виплати будуть брать?
автор Большой секретик • 01 марта 2023
Ответ дляМандолина Бу
Вони типу там акції продають /купляють
соева-сысоева• 01 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Ладно, тогда вопрос, на чем они таком зарабатывают, что вам будет капать всегда одинаковая сумма и в таком большом проценте?
соева-сысоева• 01 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вони типу там акції продають /купляють
А, вон оно что, а у нас курсы акций ровненько так по зигзагу ходят, то вверх, то вниз наверное
Шортим, лонгим
Ноги от ушей• 01 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
Вони типу там акції продають /купляють
Так майже всі піраміди розказують. Автор, ви дійсно самі вірите, що можна вкласти 10 тис. і отримувати 1 тис. в день?
автор Большой секретик • 01 марта 2023
Ответ дляНоги от ушей
10 тис дол , а отримає 1 тис грн
Ноги от ушей• 01 марта 2023
Ответ дляБольшой секретик
10 тис дол , а отримає 1 тис грн
90% годовых это из области фантастики