Советничаю тут• 01 марта 2023

адміни, час настав!!! Порада щодо "Порадниці";)

В ГОЛОСУВАННІ ОБЕРІТЬ 2 ВАРІНТИ - один про мову сайту, а інший про інтерфейс за змовченням.
_____________________________
Минуло більше року після повномасштабного вторгнення кацапів в Україну. І навіть ті, хто залишалися російськомовними, потихеньку усвідомили, що в Україні рос.мова залишиться, але як атавізм...
Особисто, я против розпалювання ворожнечі з приводу мовного питання.
Але порадниця на те й порадниця: ДАЮ ПОРАДУ
вже остаточно ПЕРЕЙМЕНУВАТИ советчицу НА ПОРАДНИЦЮ...
Так, хтось писав, що можна якось обрати мову...
Але ж погодьтеся, трохи дивно, що за змовчуванням інтерфейс йде російською.
Та й коли буде за змовчуванням українсько, прагнучим людям простіше буде українізуватися.
Отож, опитування:
Результат:
вже голосів: 1966
706 (35.91%) За перейменування
446 (22.69%) Замініть осн.інтерфейс на укр.
308 (15.67%) хай буде як є
238 (12.11%) Залиште рос.назву
156 (7.93%) Залиште рос.інтерфейс як осн.
112 (5.7%) мені пофіг
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Нічо, що тут до 1939 року була Польща???
А потом Украина захватила эту территорию?
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляА я с косою
Блин ,но вот чего, кто топит за украинский, всё перекручивают ???
Никто из русскоязычных не против, что идет переход на украинский!
Все за и понимают, что это нужно, но это нужно постепенно и по желанию, а вы, насаждаете, и уподобляйтесь, если уж так говорить, тем, кто как вы говорите, ’орусскоязычивал.’..украинцев..
Не, не чувствуете это ?
Ні. Не відчуваю. Ще надто толерантно проводяться в нас з нащадками окупантів та мародерів.
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляPopeye the Sailor

Нічого нового, маєте сміливість тільки під ненависними анонімами свої ,, правильні,, думки транслювати.
І останнє, вам, шановна, ще вчити і вчити мову, тому зосередьтесь на цьому краще. І не ганьбіться більше так - ,, насолоджувати ваші бажання,,
Не вчіть вченого. Я все вірно написала.
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Удивительно, но все знакомые киевляне из коренных говорят на русском. Как и их родители, бабушки.
Больше того, в 2020 году моя дочка пошла в первый класс, в Киеве. На весь класс три украиномовных ребёнка а всего 21. Эти трое наверное корінні, а все остальные понаєхі
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляБулку Дай
Або Закон про заборону російських назв, що тягне покарання.
А Конституцию Украины отменили уже?
ЯспАкойнаЯ• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Знаете, что удивительно: за неделю до войны выехали заробитчане с ЗУ. Доля украинского языка заметно уменьшилась. Когда началась война и стукачам, если они конечно остались в Киеве, было не до жалоб, я за 1,5 месяца не услышала ни одного украинского слова. Даже персонал в аптеках, магазинах перешел на русский. При чем это земетила не только я.
Коли ви востаннє були в Києві? Не почули жодно слова українською, ви це серйозно?
)))))
Не куру• 02 марта 2023
Ответ дляА я с косою
Не, не чувствуете это ?
Перехід йде з 1991 року, скільки ще часу вам треба?
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Тем, кто остался, было не до этих ’танцев в трусиках’
Булку Дай• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
А Конституцию Украины отменили уже?
Конституція і Закон про українські назви це трішки різне.
А я с косою• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляМексиканочка
Может потому что это международный язык?
И русский понимают намного больше стран, чем украинский.
Удалено администрацией...
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Покажете, де я написала, що їх тьма? Отак і народжується брехня, додумала і понеслось. Без образ:)
’У Львові є також і російськомовні. І немає мовного питання, окрім Криївки’. Ваша думка чудово прослідковується, і додумувати не треба. На Сході також багато україномовних, особливо в селах. Але мовне питання є. А у Львові немає звісно.
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Один из 6-ти, расширяйте кругозор
Леплю из пластилина• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Один из 6-ти, расширяйте кругозор
На болотах та в ерітреї будете ним спілкуватись.
Zelenkа• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Слово ’більшість’ ДЕ? Те, що вам там щось прослідковується, то ваші особисті фантазії, і не треба мені їх приписувати. Схаменіться і відчепіться
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляZelenkа
І мої також. Не 100% Київ був російськомовний при совку, як тут пишуть.
Кто хотел, тот всегда говорил на своем родном. Никого не стесняясь. А категория ’а шо люди скажуть’ меняют свои взгляды и предпочтения по первому дуновению ветра.
Хорошо помню всплеск украинского после майдана. Года полтора продержалась волна дикого суржика. Потом пошла на спад. Сейчас очередная. У нас на фоне этой языковой борьбы уже отошли на второй план обычные человеческие качества. Уже абсолютно не важны твои дела, поступки. Для некоторых важен только язык.
vihola• 02 марта 2023
Ответ дляА я с косою
Не, не чувствуете это ?
Бажання чомусь нема, на жаль.
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляЯспАкойнаЯ
)))))
Я так поняла, она говорит про первые 1.5 месяца войны, когда все арендаторы из регионов выехали из Киева в более безопасные места, а в городе остались только коренные.
А я с косою• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
100%
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Украина для украинцев?
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Я зі Сходу, також не хочу брати жодної участі у збереженні російської мови.
Ну так вы перешли на украинский. На этом ваша миссия по НЕсохранению выполнена. Что делать другим - у вас нет права указывать.
Дежурный по кухне• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Десь там прописали чеерез те що рашка у оон. А потім вони кудись їдуть і дивуються що цю мову не розуміють, немає навчання нею. Ще і верещат
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Я була в шоці, коли в чаті біженців в Баварії на річницю повномаштабного побачила запит на ’рускаязичниє курси’. Реально саме 24-го лютого. А незадовго до цього вони шукали ’рускіє магазіни’ тут... У срачі з українцями, які тут давно живуть і одразу кинулися допомагати їм, коли сюди повалили біженці, вони не вступають. А от мене почали заливати лайном, коли я просто вже не змогла терпіти і сказала все, що я думаю про це. Добре, що мене підтримали ті, хто створив ті чати. Тепер вони переіменували їх на ’бандерівці’, і всі незгодні пішли звідти у напрямку російського корабля.
Трынди-брынди• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Це скоріше виключення якісь. Ви ж так написали, наче їх там тьма.
Где вы такое прочли?
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Вас не возьмут в европу с подобним национализмом!
Nyavka_mavka• 02 марта 2023
Ответ дляAdmin
А от давайте далі т ему розвивати. Раз така гулянка. Йдемо далі- слово KIDSTAFF теж потрібно перекласти. Вперед!

ПС автор, не спіть, Ви це все заварили.
Багато сторінок, все не перечитаю. Про staff i stuff вже запитували?
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТрынди-брынди
Подивимось.
вареный_look• 02 марта 2023
Ответ дляЛеплю из пластилина
Удалено администрацией...
Да, на русском вы можете пообщаться и в Грузии, и в Казахстане, и в Молдове, и Латвии, Литве, с беларусами, частично с болгарами. Старшее поколение учило русский в школе. Так что да, это один из языков международного общения
Там-тарарам• 02 марта 2023
Ответ дляВесенний Марафон
Подивимось.
Отстреливать начнете? В тюрьмы сажать? Книги жечь? Как большевики?
Весенний Марафон• 02 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Латвію чомусь взяли.