Отмотала своё• 02 марта 2023
Дивна поведінка у собаки
Порода японський хін, вчора гуляли і він постійно близенько до мене і в туалет мало ходив. Ранком бачу його немає, хоча спить завжди поряд, був в коридорі, трохи труситься. Пішли гуляти, знов близько біля мене, і один раз попісяв та покакав. До лікаря можу трохи пізніше завезти. Може простудився, недавно купала його
Ряженка• 02 марта 2023
Миллион причин может быть. От банальных колик в жкт, до неврологических проблем.
Мой чихуа от спазмов желчных протоков падал в обморок и типа паралича случилось.
Морожена_курка• 02 марта 2023
Мене насторожує «в туалет мало ходив». Це негарний симптом. Везіть до ветеринара, це дуже серйозно. Труситися міг від болю
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Попісяв багато ранком, але один раз
Не хотів гуляти все на мене дивився та хотів додому
Морожена_курка• 02 марта 2023
Ответ дляОтмотала своё
Попісяв багато ранком, але один раз
Скільки зазвичай пісяє? Нормально сів чи довго примірявся? Не пищав? Колір нормальний сечі? Воду п‘є як звичайно?
Якщо йому погано, то звісно не хотів вулицею довго бігати. Так само як і ми, люди, коли погано, хочемо додому і лягти, а не в парку тусити
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляМорожена_курка
Зазвичай багато піднімає лапу, а це вийшов і трохи пройшов та став і попісяв як дівчинка, він так рідко робить коли довго терпів
Колір нормальний, не пищав. Взагалі не схоже що щось болить. Може температура і він трохи труситься?
Морожена_курка• 02 марта 2023
Ответ дляОтмотала своё
Так поміряйте температуру, знатимете точно.
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Похоже на жкт
Лежить, не так труситься, в обід до лікаря завезу
Вилами по Воде• 02 марта 2023
Ответ дляОтмотала своё
А как по кушал ?
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
А как по кушал ?
Не захотів їсти, але був трохи активний, хотів гратися, та щоб я його гладила
Постелила йому, ввімкнула поряд батарею, він влігся там спати
До лікаря зможу завезти через кілька годин
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Похоже на жкт
Але не було інших симптомів, не вертав їжу і покакав нормальним
Вилами по Воде• 02 марта 2023
Ответ дляОтмотала своё
В любом случае,здоровья Вашему ребёнку 😘😘
Отмотала своё
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Дякую ))
Закутала його трохи) та він потім виліз
Вилами по Воде• 02 марта 2023
Ответ дляОтмотала своё
Дякую ))
Закутала його трохи) та він потім виліз
Автор как Вы? Съездили ?
Харчовий тріль
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Автор как Вы? Съездили ?
Так, були, дякую
Температура норм, живіт теж, тільки Діа Дог на кілька днів назначили. Гуляв добре, вже багато пісяв, не труситься як ранком, то може замерз, але все ще не хоче їсти( купила смачну консерву, не хоче
Буду спостерігати як буде завтра
Вилами по Воде• 02 марта 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Так, були, дякую
Буду спостерігати як буде завтра
Який красунчик 😍😍😍😍
Хоть аналізи якісь взяли ?
Так,поспостерігайте, бо багато безсовісних ветеринарів хватає ((
Хоть аналізи якісь взяли ?
Харчовий тріль
• 02 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Який красунчик 😍😍😍😍
Хоть аналізи якісь взяли ?
Він в мене досить агресивний, добре що дав поміряти температуру та подивитися себе, його тут знають) аналіз вирішили сьогодні не брати, подивитися як завтра буде. Тут його кастрували та була ситуація що око висунулося вперед, особливість породи, то лікарі хороші.
Там дівчину втішали, в неї Мальтипу вирвалася та вона наздоганяла і наступила випадково на поводок, забилися легені в собачки, хоч одразу в клініку привезли та не спасли(
Харчовий тріль
• 03 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Який красунчик 😍😍😍😍
Хоть аналізи якісь взяли ?
Сьогодні вже все добре) поснідав гарно
Вилами по Воде• 03 марта 2023
Ответ дляХарчовий тріль
Сьогодні вже все добре) поснідав гарно
Це дуже добре )) Я дуже Рада за Вас 😘😘 Вони ж як дітки наші .
В мене мопс, також і з оком були проблеми,і з шлунком Напевно вже все пройшли 😄😄
Харчовий тріль
• 03 марта 2023
Ответ дляВилами по Воде
Дякую вам)
Так, це як частина тіла майже))
Лікар питає, що трапилося. Кажу:
Ну я прокинулася, а він не спить на мені 😂 це вже налякало ))
І ваш нехай буде здоровий)
Так, це як частина тіла майже))
Лікар питає, що трапилося. Кажу:
І ваш нехай буде здоровий)