Банка с бутылками• 02 марта 2023

Порадьте хороший крем для депіляції

Щоб в зоні бікіні все добре прибирав
ротцвеники• 02 марта 2023
Забуваєте просити безпечний
Ситечко для мыслей• 02 марта 2023
Крем це та сама бритва. Якщо шкіра чутлива ще можуть бути опіки і подразнення, а якщо жорстке дуже то може і не взяти. В мене так.
пані Солоха• 02 марта 2023
Eveline 3в1 рожевий. Але все індивідуально. Запах різкий
автор Банка с бутылками • 02 марта 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Я взяла він прибрав тільки частину... Все що залишилось прийшлось бритвою добривать...
ротцвеники• 02 марта 2023
У мене колись був, добре видаляв. Але ж це страшне. Ці волосся потім так розсипаються, що лячно за органи
Ситечко для мыслей• 02 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Так отож.
автор Банка с бутылками • 02 марта 2023
Ответ дляротцвеники
А шо робить?( з бритвою не зручно дуже... купа порізів після неї
Кусюче сонечко• 02 марта 2023
Жоден, але це мій досвід,перепробувала їх до фіга.
ротцвеники• 02 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
А, ну тоді обирати найменше зло. В мене просто бритва+епіляція зараз, порізи були пару разів за життя
Смячиком• 02 марта 2023
Евелін доя чутливої шкіри. В мене шкіра дуже подразнюється від бритви, від цього крему - ні. Спробувала дуже багато всіляких - з цим не порівняти. Прибирає волосся добре. Я наношу крем, а потім в душі змиваю за допомогою мочалки.
https://makeup.com.ua/ua/product/112507/?gclid=Cjw...
Удальонка• 02 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
Полоски восковi , звичайно..
автор Банка с бутылками • 02 марта 2023
Ответ дляУдальонка
Полоски восковi , звичайно..
А багато полосок іде за 1 раз?
Удальонка• 02 марта 2023
Ответ дляБанка с бутылками
А багато полосок іде за 1 раз?
Я ж не в курсі скільки у вас волосся та одну зону чи скрізь вам потрібно одразу..
Я тільки на ногах їх використовую. То дві полоски на одну ногу, здається.. минулим літом була тільки бритва, жили поза цивілізацією.)
І не розумію чому у вас порізи від бритви , ви що - на суху бриєтеся? Чи неправильно ведете бритву ? Я не знаю як можна різатися нею.. пінка для бриття на вологу шкіру і робите рухи тільки прямо. Та й жіночі бритви з двома гелевими полосками, які додатково додають м´якості.. Просто після бритви дуже швидко, буквально через добу вже відчувається щетинка. А після депіляції тиждень точно не маєте головняку.