Кукусикиииииии• 02 марта 2023
Кто заказывал c Notino?
Девочки, в первый раз хочу закащатт с сайта Нотино. Например, сумма заказа 1400 грн. Доставка в Украину Новой почтой,оплата на почте. Вопрос: к оплате будет 1400 или еще и за перевод денег?
Всем спасибо!
Несу добро людям• 02 марта 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Нет, только 1400 и 90 доставка
Буде ще комісія,у мене завжди більше знімає
SAKYRA-000• 02 марта 2023
Я відразу оплачую на сайті, далі чекаю і приходить товар на нову пошту. Замовляю більше року часто. Без проблем
Попижёновна• 02 марта 2023
Замовляю вже років 10 там, ще коли вони parfumeria були.
Завжди оплатою при отриманні: ніяких комісій, крім суми замовлення і пересилки (зараз вона 90 грн, але бувають акціі на безкоштовну доставку).
В будь-якому разі, нема там комісій.
Попижёновна• 02 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
Це конвертації саме по вашій картці.
Післяплатою такого нема.
БезникаяЯ• 02 марта 2023
Ответ дляНесу добро людям
У меня никогда не снимает больше, только столько сколько указано. 2880 к оплате на нп. Как и указана но нотино