Да будет так• 02 марта 2023

Дорослі діти, що живуть окремо

Як часто спілкуєтесь із ними? Із дочкою я часто, майже щодня.Вона заміжня. Син без сім´ї, спілкуємось рідко. Я пишу, відповідає. Чи дзвоню. А от сам рідко. Заваз вже тиждень я мовчу, він теж . Я чекаю, але починаю ображатись(. Як думаєте, я себе накручую?
Смыкалка• 02 марта 2023
Хлопці не дуже люблять спілкуватись,а от дівчата так)

КинДза• 02 марта 2023
С одним сыном ежедневно созваниваюсь, с другим раз в неделю . Ну как созваниваюсь, они звонят
Жабры жабы• 02 марта 2023
У всіх по-різному. Ми з сестрами телефонуємо мамі щодня. Чоловік і його сестра своїй раз на тиждень.
Воленс-неволенс• 02 марта 2023
Созваниваемся каждый день в оговоренное время,я с моей мамой делаю так же . Автор, но если вам не о чем говорить, то с какой целью себя насиловать звонками и обижаться?
автор Да будет так • 02 марта 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Є про що. Говоримо довго, переписуємось. Тільки ініціатор я. Може я його замучила вже?
Воленс-неволенс• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Може
Кіма кепка• 02 марта 2023
А скільки років сину?
Где тут 0?• 02 марта 2023
Хлопці не дівчата. Не чекайте дзвоніть самі раз на тиждень щоб не дратувати. Мені особисто мамине кожен день чого ти мені не дзвониш вже в печінках сидить.
автор Да будет так • 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
А скільки років сину?

Мира всем• 02 марта 2023
я тоже с сыном так, с невесткой отношения ближе(
автор Да будет так • 02 марта 2023
Ответ дляГде тут 0?
А чому ви не дзвоните мамі?) От чесно, чому?
Кокосиха• 02 марта 2023
Ответ дляЖабры жабы
У меня наоборот, муж маме каждый день звонит, я своей пару раз в неделю
Невгамовна• 02 марта 2023
С мамой общаемся очень часто можем 2 дня, максимум, не созваниваться. А так, каждый день, по пару раз на день. Муж звонит каждый день в 9 часов вечера. У них такая договоренность
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
У нас також син, живе окремо. Ваш сам живе чи з кимось? В іншому місті?
Принцепесочка• 02 марта 2023
Сын,25 лет, созваниваемся где то раз в неделю.Сама не люблю часто болтать по телефону,да и новостей каждый день новых нет.
автор Да будет так • 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Дівчини немає постійної. В одному місті.
Кіма кепка• 02 марта 2023
Просто коли жонатий, то зрозуміло, чому дзвонить нечасто. Своя сім´я, клопоти . А якщо сам, то інша справа.
Дякую_аж_підскакую• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Ви думаєте в неодружених своїх клопотів немає?)
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
А з ким він тоді спілкується? Наш також живе сам, в іншому місті.

Я не в теме• 02 марта 2023
син,сімейний,телефонує щодня))
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Набагато менше. Лише свій побут налагодити.
Моторошні троянди• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Ага
Под пытками• 02 марта 2023
Живу отдельно с 17 лет и очень далеко от родителей, общаемся редко, раз в две недели где-то.
По телефону говорить терпеть не могу, предпочитаем переписку.
Муж общается с родителями где-то раз в неделю, они тоже далеко живут.
А о чём можно общаться каждый день?
Моторошні троянди• 02 марта 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Тоже смешно стало от этого коммента😅
Ну що ви, мамо!• 02 марта 2023
Я матері не щодня дзвоню. Вдома мала дитина, ніколи сидіти на телефоні. До того ж, один день від іншого не надто відрізняється - ну, поїла дитина, ну, грається. Чи треба звітувати щоразу, що ми в магазин ходили чи що я готувала?
Мати доросла людина, теж іноді зайнята, не завжди зручно розмовляти.
Директриссимо• 02 марта 2023
Двое сыновей.
Звонят каждый день. Один женат, другой нет
Моторошні троянди• 02 марта 2023
Раз в неделю- идеально. И для девочек и для мальчиков.
Ацетилсалициловая кислота• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Вопрос не мне , но отвечу . Потому что я уже не в силах говорить по 78 кругу об одном и том же . Потому что я не в силах слушать ценный указания мамы , что мне готовить , что одевать , на что тратить деньги и тому подобное . Потому что она сидит дома на пенсии , придумывает непонятно что , а мне приходится слушать ее истерики . Потому что считает , что если она просыпается в 5 утра , то все делают то же самое , особенно , в выходные . Вот поэтому .
Кіма кепка• 02 марта 2023
Сину 22, живе сам в іншому місті. Давно. Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього. Коли не відповідав в поїзді вечір, ми підняли начальника поїзда. Відтоді дзвонить кожен вечір без винятків.
Ответ дляКіма кепка
Бедный мальчик ...