Да будет так• 02 марта 2023

Дорослі діти, що живуть окремо

Як часто спілкуєтесь із ними? Із дочкою я часто, майже щодня.Вона заміжня. Син без сім´ї, спілкуємось рідко. Я пишу, відповідає. Чи дзвоню. А от сам рідко. Заваз вже тиждень я мовчу, він теж . Я чекаю, але починаю ображатись(. Як думаєте, я себе накручую?
pumadinika• 02 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Я маю відношення по роботі до реабілітаційного центру.І скільки я вам прикладів наведу сліпих батьків,які не помічали,не хотіли ,не цікавились,а що з дитям?А чому він часто слухавку не бере чи відсторонився,а потім хоронять-як не передоз,то лікування роками .Скалічення життя.Не має різниці,чи дитині 14 чи 34.Говорити по душам потрібно і наблюдати,без фанатизму але..

Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
А, то це у Вас профдеформація?
Тиждень не дзвонить мамі = наркоман?
pumadinika• 02 марта 2023
Зараз хлопець на програмі в нас-31 рік,золота дитина була,матері брехать почав,тата послав,никався з телефоном,підозрілі авто приїздили.Не коловся,а таблетки і нюхав.Мама плаче-де я була раніше?Я ж йому довіряла!Це могло статися з ким завгодно,тільки не з ним..Так ось-1 шанс із ста ,що його витянуть..А скільки таких випадків,поїхав вчитися,чи окремо живе і навіть в одній квартирі і біда..
pumadinika• 02 марта 2023
Ответ дляСмячиком
А, то це у Вас профдеформація?
Тиждень не дзвонить мамі = наркоман?
Ну як мамі по барабану,то вже яка різниця,що там з тою дитиною.Хай не звоне.
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Після ’золота дитина була’ вже зразу стало ясно, що проблеми геть не з відсутністю контролю батьками в дорослому віці.
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
О, маніпуляції пішли. Класика жанру.
pumadinika• 02 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Дай Бог,щоб вам це було не ясно ніколи
Ацетилсалициловая кислота• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Лично я часто трубку не беру потому , что работаю . А отстранилась потому , что я уже не в силах говорить по 78 кругу об одном и том же и слушать ценные указания мамы , что мне готовить , что одевать , на что тратить деньги и тому подобное в мои 50 . Я не знаю , что это с вашей точки зрения - передоз , искалеченная жизнь или что-то еще , но ну его к лешему за мной наблюдать .
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Дай Бог,щоб вам це було не ясно ніколи
Ви краще поясніть, яким це чином щоденні дзвінки від батьків, чи там зривання на поїзд у випадку кількагодинного небрання слухавки, можуть гарантувати відсутність ризику появи якихось проблем у дорослих людей?
Особливо якщо ці дзвінки вириваються під примусом та шантажем, без щирого бажання такого частого спілкування з боку дітей?

120-120-120 (не худею)• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вот эти коллеги и подруги прям зло для мамок, наша свекровь аж пеной исходила а вот Галю дети забрали, а вот Маня ездит постоянно в сша к детя с внуками сидеть, одна она как неприкаянная сидит, потому что не может к нам прорваться никаким способом. Я даже знаю, что вы по каждому пустяку в вашей машине названиваете или написываете сыну, привлекая на себя его внимание))
Не вгадали, не названіваю по пустяку, але якщо захочу - то можу, бо це мій син
Ніколи не збрешу• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Сину 22, живе сам в іншому місті. Давно. Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього. Коли не відповідав в поїзді вечір, ми підняли начальника поїзда. Відтоді дзвонить кожен вечір без винятків.
Жах, бідний хлопець.
Був у мене такий знайомий.
Дуже жалів батька, що вплутався у шлюб з істеричкою.
Там якщо о 21:00 він не відповідає на дзвінок на домашній телефон, мати починає кричати на батька, репетує і вимагає швидку їй викликати, бо помре.
Вона найздоровіша у сім´ї, просто такий характер.
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляСмячиком
Кількагодинне небрання трубки - це ввечері не вийшов на зв´язок. Зранку до 20.00 ніколи не дзвонимо, він працює.
Ответ дляКіма кепка
’Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього.’ - ваши слова ? Как это соотносится с этим вашим постом ?
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мені здається зрозуміло, що в робочий час сім´я не може дзвонити. Ні? Всі дзвінки після навчання/ роботи, тобто ввечері. Чи хлопець в 22 роки може не навчатись, не працювати і відповідати цілодобово, як гаряча лінія?
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Сын, а не муж)) заведите себе мужчину и пусть он вашей машиной занимается)) а то такие одинокие мамы присасываются намертво к сыночкам и перекладывают на них роль мужа и потом обижаются, когда сыновья живут своей жизнью и своей семьей, а мама ну никак в семью сына не вписывается
Ответ дляКіма кепка
Так я не поняла . Вы прыгаете в поезд ( машину ) после несколькочасового невыхода на связь или нет ? Как я понимаю , несколькочасовый невыход на связь - это 2 или 3 часа . Это же вы писали , не я . Определитесь уже как-то .
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Можливо я не написала, що відлік іде з часу після роботи, тобто після 19.00-20.00 Але я гадала, що в робочий час, коли дитина на парах, на роботі, ну в принципі дзвінків не буває. А ввечері я маю переконатися, що він вдома і все ок.
Ответ дляКіма кепка
Не отмазывайтесь . Ну , и определитесь заодно - учится у вас мальчонка или работает .
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Син навчався і працював , зараз лише працює. Але це нічого не змінює, не бачу різниці. Ви мені стороння людина і ви не маєте впливу на моє життя, щоб я відмазувалася, як ви кажете. І ваше зневажливе кацапське мальчонка вас не прикрашає. Колись так само зневажливо казатимуть про вашу дитину.

Ответ дляКіма кепка
’мальсонка’ ? Это еще что ? Где я такое слово употребила ?

Мне , по сути , безразличны и вы , и ваш муж , и ваш сын . Просто вы заврались . Сначала пишете одно , потом другое , потом начинаете изворачиваться ....
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота

Вдягніть окуляри , перечитайте ще раз. Я ніколи не брешу, можливо одразу не написала очевидне про дзвінки протягом робочого дня. І якщо байдуже, то не пишіть мені , будь- ласка.))
Кокосиха• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
А мне ребёнок звонит, если хочет поговорить, и с учёбы, и с работы. Правда, по собственному желанию
Начальник Анонимов• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
И как созвон раз в день остановит от наркоты? У меня лично однокласник нарокоманом стал при наличии мамы под боком, сесть на синтетику это часто Одна доза, для чужого города вообще не проблема маме по ушам ездить, прямо 30 летнего мужика только звонки мамы от наркомании спасают, ага. Повышеная тревожность мамы ничего не остановит, только психику ребёнку покалечит, одинокие тревожные дети на реабилитации у вас не были? А я лично знаю взрослых детей без никакого будущего в 40-50 потому что маме виднее какая шапочка теплее, какая девушка/мальчик правильнее, ну и мама одна, ее нужно беречь и каждый день навещать, а то у нее давление, а без нее наркоман вырастет, ага.
Ответ дляНачальник Анонимов
Вот выше яркий пример . То они в случае несозвона в течение нескольких часов прыгают в поезд и мчатся к сыночке , то звонят после 20 часов , то сын в 22 года учится , то в 22 года работает ... еще там чего-то ... С такой мамой точно или мощно бухать начнешь , или на наркоту присядешь , или по фазе тронешься ... редко когда с такими мамашами психика в порядке остается ... как еще мальчик ухитрился в другой город удрать , я не знаю ... тут шанс еще есть на нормальную жизнь ...
Показушница• 02 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Так а чого з вас корона падає тоді, що ви подзвоните перша раз на тиждень? Ви ж мама, то й нічого страшного, боїтеся, що вам не раді чи що? Он в моєї мами є подруга, вона роками їй дзвоне перша, бо моя мама не схильна перша друзям дзвонити, вона просто за справами заматується і не помічає, що вже пройшлов місяць-два...може це й не правильно, але так є, але вона подругу любить і вони залюбки спілкуються... а тут ваш син, що такого, що ви перша наберете, якщо пройшой тиждень і вам хочется поспілкуватися?) Нічо страшного, подзвоніть, а не накручуйте себе і не надумуйте, хто перший. Або так прямо і запитайте в сина, чи є якась причина, за якої він вам не дзвонить перший, і тоді будьте готові прийняти відповідь без маніпуляцій....бо моя бабуся, наприклад, схильна була повчати що і як робити, а я їй скажешь, то одразу маніпуляції, що це ми все вигадуємо, а вона хоче як краще, звісно такі розмови, де ти завжди винний, не так вдягнувся, тому хворіешь ...просто втомлюють. А як без цих дорікань, то чудове спілкування і має бажання подзвонити, про щось поговорити.
Показушница• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
А якщо в нього гарячий секс з кимось стався після 20:00 і йому не до розмов з вами сьогодні, він весь вечір буде зайнятий, можна так?
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляПоказушница
Приедет и застанет на горячем и наругает, что ахались, а маму не предупредили))
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ніколи не дозволяю собі лізти в особисте ні до своєї, ні тим паче до чужої дитини. Чого і вам бажаю.
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Ага, трубку не поднял- вы уже выезжаете, это не лезете в личное?
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, це різне. І заспокойтесь вже будь-ласка, ок?