Да будет так• 02 марта 2023

Дорослі діти, що живуть окремо

Як часто спілкуєтесь із ними? Із дочкою я часто, майже щодня.Вона заміжня. Син без сім´ї, спілкуємось рідко. Я пишу, відповідає. Чи дзвоню. А от сам рідко. Заваз вже тиждень я мовчу, він теж . Я чекаю, але починаю ображатись(. Як думаєте, я себе накручую?
Ацетилсалициловая кислота• 02 марта 2023
Ответ дляПоказушница
А якщо в нього гарячий секс з кимось стався після 20:00 і йому не до розмов з вами сьогодні, він весь вечір буде зайнятий, можна так?
Вы шо , какой секс . Мамо на проводе , отчитаться нада .

Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Так, це різне. І заспокойтесь вже будь-ласка, ок?
Как это разное? Человек не может провести вечер так, как хочет он, потому снято потом прискачет мама с папой выяснять, что же случилось, это нормально по вашему? Вы не лезете в личное пространство взрослого мужчины?
Ответ дляКіма кепка
Ніколи не дозволяю собі лізти в особисте ні до своєї, ні тим паче до чужої дитини. Чого і вам бажаю.
Ответ дляКіма кепка
Разное ? Вы всегда во время секса по телефону с мамой разговариваете , при этом позевывая ?
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вы что! 20.00 это время для мамы, а не для секса
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так, це дуже різне, повірте. Я не буду тут писати , мене вже багато разів обізвали і 100 разів пожалкувала, що відписалася. Люди вішають ярлики, не знаючи ситуації конкретної людини. Можливо через лінь писати довго, одразу не написала, що дзвоню ввечері, бо вдень працює. Думала, що це очевидно. Зловила багато негативу. Багато разів радила щось в інших темах, але зрозуміла, що відтепер я читач.
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Автор, ну это действительно неадекватно ехать, если человек например трубку не взял и не позвонил, поводок пора ослабить взрослому мужчине
Ответ дляЯжемать Мне можно
Та вообще о каком сексе в 22 года может идти речь . Мамо переживает !
Боевая• 02 марта 2023
С сыном созваниваемся два-три раза в неделю.

120-120-120 (не худею)• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Сын, а не муж)) заведите себе мужчину и пусть он вашей машиной занимается)) а то такие одинокие мамы присасываются намертво к сыночкам и перекладывают на них роль мужа и потом обижаются, когда сыновья живут своей жизнью и своей семьей, а мама ну никак в семью сына не вписывается
А в мене є і чоловік , і син також є, який мене любить і допомогає мені з радістю, вам цього не зрозуміти
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
По первому вашему посту, не заметно, что с радостью, раз вы завидуете общению коллег с их сыновьями))
120-120-120 (не худею)• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Жіночка, я ніколи нічому не заздрю, тим паче своїм колегам, в мене чудовий син і норм відносини з ним , я писала як прийнято в нашій сім’ї і я бачу як буває у інших сім’ях, бо вуші і очі ж не закриєш, але всі люди різні і у всіх різні вимоги до дітей…
Пи си ви така знервована, незадоволена життям, вам потрібно більш зануритися в своє життя і покращити його
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Утю тю))) я своего сына не обсуждаю на форуме, что он общается со мной редко))) поэтому незадоволена тут только вы своей жизнью и общением сына с вами)))
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Кількагодинне небрання трубки - це ввечері не вийшов на зв´язок. Зранку до 20.00 ніколи не дзвонимо, він працює.
Молодий здоровий статевозрілий хлопець ввечері після 20:00 нічим таким займатися не може, має щовечора сидіти в очікуванні на телефоні?
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляНевгамовна
С мамой общаемся очень часто можем 2 дня, максимум, не созваниваться. А так, каждый день, по пару раз на день. Муж звонит каждый день в 9 часов вечера. У них такая договоренность
А если в это время он чем-то другим будет занят звонит предупреждает заранее?
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Можливо я не написала, що відлік іде з часу після роботи, тобто після 19.00-20.00 Але я гадала, що в робочий час, коли дитина на парах, на роботі, ну в принципі дзвінків не буває. А ввечері я маю переконатися, що він вдома і все ок.
Навіщо?
От навіщо Вам переконуватися, що він вдома і все ок?
Йому три рочки, чи що?
Це типове прагнення 100%-ного контролю життя дітей, більше нічого.
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Сину 22, живе сам в іншому місті. Давно. Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього. Коли не відповідав в поїзді вечір, ми підняли начальника поїзда. Відтоді дзвонить кожен вечір без винятків.
Какой ужас! 😳
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Сочувствую вам. Для меня все, что делает моя взрослая дочь, не подлежит критике. Ее жизнь, ее семья, ее правила.
Советы даю исключительно если меня о них просят.
Вашей дочери очень повезло, у меня была такая же мама!
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
А в этот промежуток времени с ним ничего не может случиться? С утра и до 20.00?

РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
А как Вы проверяете действительно он дома? Вы таким образом заставите его врать. Если ему нужно будет сделать что-то о чем он не хочет Вам рассказывать он позвонит скажет я дома все ок и сделает то, что ему нужно. Я просто не могу понять логику поведения таких родителей, у меня такие же, пытаюсь понять.
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляНачальник Анонимов
И как созвон раз в день остановит от наркоты? У меня лично однокласник нарокоманом стал при наличии мамы под боком, сесть на синтетику это часто Одна доза, для чужого города вообще не проблема маме по ушам ездить, прямо 30 летнего мужика только звонки мамы от наркомании спасают, ага. Повышеная тревожность мамы ничего не остановит, только психику ребёнку покалечит, одинокие тревожные дети на реабилитации у вас не были? А я лично знаю взрослых детей без никакого будущего в 40-50 потому что маме виднее какая шапочка теплее, какая девушка/мальчик правильнее, ну и мама одна, ее нужно беречь и каждый день навещать, а то у нее давление, а без нее наркоман вырастет, ага.
Никак созвон раз в день в определенное время не оградит и не остановит, только научит более искусно врать.
РокерША• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Это кстати не смешно, а очень мешает жить. Я дочь таких родителей. Все дела подстраиваю под это время и не знаю, что с этим делать.
Невгамовна• 02 марта 2023
Ответ дляРокерША
Так он же будет дома, в гостях)
Они видят, где он и спокойны, после аптеки позвонили т.к. думали, что заболел
А вообще, странно. Я когда узнала, думала, что меня троллят, не поверила. И не стыдно же ему
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляРокерША
Що з цим робити? Якнайшвидше ламати стереотип, інакше так і будете все життя під ковпаком!
Пишу з власного досвіду, тільки у мене не настільки все жорстко. ’Всього-навсього’ вимога дзвонити мамі раз на три дні, але хоча б не у встановлений час і без зривання на поїзд у випадку пропущеного дзвінка. Отямилася я лише в 48 років, от якраз коли почалася війна, і мама стала дзвонити по 5 разів на день. Причому я в безпечному регіоні, вона теж. А коли через три місяці війни я попросила зменшити паніку і інтенсивність, отримала у відповідь істерику, образи і все таке інше. З великим трудом повернула хоча б на попередній рівень 2-3 рази на тиждень. Це капець як вимотує! Пояснити нічого неможливо, хіба що рвати відносини повністю, чого я зробити не можу, ще є совість (хоча інколи хочеться психонути та таки розірвати).
Зі своєю дочкою встановила спілкування без примусу, коли кому як захочеться. Можемо й місяць не спілкуватися, а потім кілька днів підряд переписуватися в телеграмі чи дзвонити, як коли у кого які новини чи там вільний час трапиться. І це просто небо і земля різниця! Не для галочки ’подзвони мамі’, а реально відчуття, що є близькі відносини.
Ацетилсалициловая кислота• 03 марта 2023
Ответ дляРокерША
Конечно , мешает . У самой такие . Долго отучала , но до сих пор пробивает периодически .