Да будет так• 02 марта 2023
Дорослі діти, що живуть окремо
Як часто спілкуєтесь із ними? Із дочкою я часто, майже щодня.Вона заміжня. Син без сім´ї, спілкуємось рідко. Я пишу, відповідає. Чи дзвоню. А от сам рідко. Заваз вже тиждень я мовчу, він теж . Я чекаю, але починаю ображатись(. Як думаєте, я себе накручую?
Где тут 0?• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
А чому ви не дзвоните мамі?) От чесно, чому?
Навіщо? В мене немає новин. Що можна обсуждати щодня? Да щей по кілька разів на день? Здебільшого я чую не потрібні поради, упреки, повчання і тп.
Где тут 0?• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Сину 22, живе сам в іншому місті. Давно. Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього. Коли не відповідав в поїзді вечір, ми підняли начальника поїзда. Відтоді дзвонить кожен вечір без винятків.
Ппц... бідний хлопець
Показушница• 02 марта 2023
Мамаші, дайте спокій своїм дітям, Боже, я тебе родила, я тебе ростила, я тобі тепер і дзвонить без передиху буду. Ну ви серьйозно?? Як почитаєшь, жах просто, бідні діти, постійно як годинк треба на чеку бути, то слухалку в туалет носити з собою. А якщо ваша дитина тиждень працювала, робота -дім, хоч два дні можна дати переключитися людині? Інколи взагалі не хочешь нікого бачити та чути, люди ж всі різні. А вам зайнятися явно нічим. Бо як це дорослий син без мами цілий тиждень, ого , аж 7 днів свого життя, не порядок. А як людина захоче від всього світу відпочити місяць?? Ви, мабуть, взагалі чокнетесь, що вас не люблять, бо звісно, все навколо вас.
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляПоказушница
Это ж авторша специально сидит неделю и ждёт, позвонит первый сыночек или нет, накрутила уже себя до обидок
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Автор, муж в вас есть? Личная жизнь? Занятия какие то? Или только вокруг взрослых детей все ваше время вертится?
Да будет так
• 02 марта 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Все є.
ЗдесяЯ• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Є про що. Говоримо довго, переписуємось. Тільки ініціатор я. Може я його замучила вже?
То не може, то напевно
Шиворот Навыворот• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Я вам напишу,як дочка-16 років заміжня.Мамі дзвоню щодня-спитати,як вона,говоримо 4-10 хвилин.Татові раз у два тижні)А молодша сестра-2 на тиждень,буває тричі.Всі ми різні)
Начальник Анонимов• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Хотя вопрос и не мне, но мы с мужем редко звоним родителям, хотя те тоже обижаются, но темы что показывают по телевизору и что сказала соседка Маша не интересно, абсолютно, для такого есть подруги, у наших мама их нет, и они ищут свободные уши, а вам конкретно зачем ежедневные общение, что бы что? Которолировать что 27 летний мужчина делает или рассказать про соседку? Я вообще не понимаю, хоть и девочка, что каждый день можно с мамой обсуждать, но я не из болтливых
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
Все є.
Ну так чего тогда к сыну прицепились? Хочется с ним поговорить, позвоните сами, корона не упадёт, к чему эти обидки и выжидания?
Ацетилсалициловая кислота• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Все навзаєм))
Да поняли мы , поняли ! Вы долларовые магнаты . Боитесь , чтобы мальчик лишние пару центов не потратил .
120-120-120 (не худею)• 02 марта 2023
Автор, в мене сину 28 років, живе майже 5 років окремо, живе сам, також я є ініціатором спілкування в основному ((( мені хотілося щоб він частіше мені дзвонив, але я розумію що він більше зайнятий по роботі чим я, він часто і багато за кермом. Тому я пишу йому повідомлення 1-2 рази на день, якщо в мене якісь питання виникають то можу питати його частіше )) але це пов’язано з авто (у мене не великій досвід водіння), також приходить до мене на вечерю декілька разів на тиждень, живемо поруч. Але взагалі спілкуємося небагато, чую і бачу як спілкуються мої колеги - мами зі своїми синами ))
Якщо я перша не напишу, то також може тиждень мені не писати і не телефонувати (((
Яжемать Мне можно• 02 марта 2023
Ответ для120-120-120 (не худею)
Вот эти коллеги и подруги прям зло для мамок, наша свекровь аж пеной исходила а вот Галю дети забрали, а вот Маня ездит постоянно в сша к детя с внуками сидеть, одна она как неприкаянная сидит, потому что не может к нам прорваться никаким способом. Я даже знаю, что вы по каждому пустяку в вашей машине названиваете или написываете сыну, привлекая на себя его внимание))
Начальник Анонимов• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Ви коли пишете таке , трохи думайте . В кожній сім´ї свої обставини. Про поїзд написала - він їхав з Буковелі до Києва і були ракетні удари всюди , в Києві були прильоти. Було багато всього, що спонукало нас турбуватися так за свою дитину. Він живе сам з 18 років, повністю себе забезпечує, повністю самостійний. Не роздавайте діагнози іншим, бо самі матимете врешті-решт свій діагноз.
Ваш ребёнок где живёт сейчас что нужно Каждый вечер отчитаться, в Бахмуте? Что конкретно прямо сейчас происходит с вашим ребёнком что у него нет вариантов не звонить каждый вечер, а если не позвонит? Вы ему весь мозг вынесете?
90x60x90• 02 марта 2023
Мій чоловік дзвонить своїй мамі раз на місяць у кращому випадку. Але і його мамі до нього немає діла, вона йому дзвонить тільки по вухам проїхатись коли якісь проблеми. Мені постійно наярювала і всяку фігню несла, перестала брати трубку, стала ображатися а потім і зовсім перестала дзвонити, слава Богу.
З мамою кожен день переписуємось, дзвонимо одна одній раз в пару днів. В мене дуже мало вільного часу.
Скоріше у вашого сина теж мало вільного часу, втомлюються, плюс чоловіки не люблять так багато спілкуватися як жінки.
Смячиком• 02 марта 2023
Чи й не трагедія - якийсь тиждень дорослий син не пише/дзвонить.
Такий контроль дуже неприємний дітям, от тільки, на жаль, батьки чомусь геть забувають, якими колись самі були, і перетворюються знову на таких же, як були їх батьки...
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Бідний хлопець.
’Пощастило’ ж йому з токсичними контролюючими батьками...

Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Сочувствую вам. Для меня все, что делает моя взрослая дочь, не подлежит критике. Ее жизнь, ее семья, ее правила.
Советы даю исключительно если меня о них просят.
Ви рідкісний вид адекватних мам, респект. ))
Ответ дляНачальник Анонимов
Какой каждый вечер .... там каждые 2 часа созвон ....
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Не спотворюйте, писала про раз в день.
Кіма кепка• 02 марта 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А так хотілося побачити щось погане там, де нема!
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Ой, та не спекулюйте Ви темою війни. Можна подумати, Ви ж своїм дзвінком могли чимось зарадити синові, якби сталася трагедія.
Це просто нестримне бажання контролювати власних дітей, якими б благими намірами не прикривалися.
pumadinika• 02 марта 2023
Ответ дляДа будет так
То не дуже добре,він відсторонився.Нічого дивного за ним не помічали в поведінці?Агресія,або не хоче говорити,роздратування.Може,друзяки появились погані.Вам потрібно за ним понаглядати.Може бути наркота
Ответ дляКіма кепка
Не спотворюйте, писала про раз в день.
’Сину 22, живе сам в іншому місті. Давно. Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього.’ - ваши слова ? Особенно вот это ’Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього.’
Ответ дляКіма кепка
’Ми йому сказали, що якщо він не виходить на зв´язок декілька годин, ми стрибаємо в машину або поїзд і їдемо до нього.’ - ваши слова ?
pumadinika• 02 марта 2023
Ответ дляКіма кепка
Я така сама.В мене душа не на місці якщо тиша
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Где тут 0?• 02 марта 2023
Ответ дляТерпляча красуня
Господи існують же в когось такі матері
Смячиком• 02 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Це привід сходити до психолога та вирішити власні проблеми.
Замість перевішувати їх на дітей.