Хвець-тець• 02 марта 2023

Розбила скляну банку з таблетками. Їх пити можна?

Добре оглянула, наче скла немає. Нічого не буде, якщо буду пити? Баночка зовсім нова…
ЕлькиПальки• 02 марта 2023
А что с ними случилось,сотрясения мозга у них быть не может))))

Пирожкиня• 02 марта 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Уламки скла можуть бути
автор Хвець-тець • 02 марта 2023
Ответ дляЕлькиПальки
Розбила скляну банку. Усюди були осколки. Мілких осколки були і на таблетках , але наче гарно вичистила
ЕлькиПальки• 02 марта 2023
Ответ дляПирожкиня
Уламки скла можуть бути
Никаких осколков там нет
Пирожкиня• 02 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Напевно можна пити, але я б перед кожним прийомом ще раз проходилася по кожній таблетці. Контрольний раз, так сказати.
мегамоСГ• 02 марта 2023
Отчаянная Вы, конечно.
автор Хвець-тець • 02 марта 2023
Ответ длямегамоСГ
Отчаянная Вы, конечно.
Ви мені? Чому?
ЖенаАйтишнеГа• 02 марта 2023
ні не пити
ГендиреХтор• 02 марта 2023
Я не пила б... Знаю, що накручувала б себе потім ще більше. Дуже дорогі ліки?

автор Хвець-тець • 02 марта 2023
Ответ дляГендиреХтор
Так(((
Щойно очистила одну таблетку і випила.. асе одно в аптеку не побіжу
ГендиреХтор• 02 марта 2023
Ответ дляХвець-тець
Так(((
Може, промивати хоча б їх перед тим, як випити?
Бамбарбия! Кергуду.• 02 марта 2023
Не будет ничего. Я будучи беременной разбила салатницу с салатом, но я так хотела сожрать этот салат(гормоны они такие) что перебрала каждую кукурузинку, крабовую палочку, отделила от стекла и потом сьела
Жива-здорова