ПАЦАНКА О• 02 марта 2023

Я не права? Мають бути діти теж в траурі? Чоловік

Свекруха боліє онко 1,5р ось вже стало дуже зле, під капельницями тиждень, не реагує, одною ногою вже на тому світі. В дитини старшої в Пн ДН 6р, я купила шаріки надути , чоловік каже які шаріки, похорон може бути, дитина не розуміє який день яке число, потім відпразнуєм, але знаєм то потім, потім інші забрати знов будуть, того року війна, цего року похорон, капец. Дитину дуже хочеться привітати, зробити щось.
Я правда не розумію всієї серйозності чи він не правий? Це ж якби дитина, мені за неї обідно стало ((
Заместитель Анонима• 02 марта 2023
Майте повагу до матері чоловіка

Мост_Устал• 02 марта 2023
Странно, что вы не понимаете, почему поздравить надо, но не отмечать.
СМСница• 02 марта 2023
Если бы это была Ваша мама, Вы бы поступили так же?
Я_з_Франека• 02 марта 2023
А если бы мама ваша так лежала, тоже праздновали бы?
Люблю_смаколики• 02 марта 2023
Жизнь не остановилась,свекрови вы ничем не поможете,зачем еще ребенка ущемлять
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляМост_Устал
А ми не відмічаєм, я хочу вдома шаріки щоб дитина зранку прокинулась і побачила красу
Шкідлива молекула• 02 марта 2023
Не до веселья вашему мужу сейчас.
Просто поздравить и податок подарить.Празднование не главное,еще и в 6 лет
МеняАЖтрусит• 02 марта 2023
А в чому проблема, вона ж не вмерла, може вона так ще довго буде лежати.

Чим шаріки кому заважають? таке кароче
Мост_Устал• 02 марта 2023
Мне б и в голову не пришло устраивать праздник в такой ситуации.
Поздравить ребёнка можно, купить подарок и торт. Посидеть в кругу семьи.
Вы же взрослый человек, у вас нет уважения к мужу и его маме?

Библиотекарь• 02 марта 2023
Я б дитину привітала і купила б подарунок вже, поки є час і ще жива бабушка.
Але в 6 років можна сказати, що бабуся дуже хворіє, сонечко, свято зробимо трошки пізніше.
Вітати дитину, свято не робити.
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
Та ми не празнуєм! Я для дома шаріки купила
Проня_Прокоповна• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
У нее есть своя комната? Я бы туда шарики отнесла.
Душа компанії• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Звичайно, вітайте!
Белая котичка• 02 марта 2023
А мужу за маму свою не обидно?
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ми святкувати не будемо. Вдома шаріки, думала торт і дитину в дитячу кімнату зводити, все
Я_з_Франека• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Как по мне, то просто связка шариков тогда, но украшать всю комнату как-то слишком
Правильно_Валерчик• 02 марта 2023
Ответ дляШкідлива молекула
Не до веселья вашему мужу сейчас.
А де автор написала про святкування?
Однозначная• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Так и сделайте. Тоже не понимаю, как шарики влияют на неуважение .
Дайте подуться• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Без шариков никак? Вот прям смерть но никак нельзя? Если бы это была ваша мама, вы б нашли слова , чтобы объяснить ребенку почему без шариков .

автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляБелая котичка
А мужу за маму свою не обидно?
Ну ви дивні, я не роблю пір на мір, хочу вдома шаріки і торт. Дітей діти в чорне і сказати не сміятись ??
Чупокабра• 02 марта 2023
Сделайте ребенку приятное, а свекрови Вы этим ни хуже ни лучше не сделаете, к чему вообще эти разговоры мужа? Не понимаю я такого, ребенок ещё слишком мал для траура, да и зачем оно ему
Хомяк с пастой• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Автор, да ребенка жалко. Но если ты это ты ваша мама, то тоже бегали с шариками? Или муж с шариками вас не раздражал бы?
Ну шо не так?• 02 марта 2023
Автор, вот честно, если бы это была ваша мама, вам бы до шариков было бы?
Дайте подуться• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну вы когда отойдете, дети это отметят с шариками.
автор ПАЦАНКА О • 02 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
А чим ті шаріки заважають? Дитина чекає шаріків, вона їх любе
Кнопус• 02 марта 2023
Мій дідусь помирав і дуже хотів щоб ми відсвяткували спокійно, казав, хоч би не померти на день народження. Слово стримав, два дні пожив після мого 8річчя.
Правильно_Валерчик• 02 марта 2023
Ответ дляДайте подуться
А на що кульки впливають?
Мочалкин блюз• 02 марта 2023
Надуйте кульки, віднесіть дитині в кімнату. Вранці подарунок вручіть.
Святкування недоречне, звичайно
Там_все_размывчато• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
В чому краса? В гумових кульках які ви потім викинете і внесете вклад в забруднення довкілля? Навіть якби свекруха не хворіла, нащо ті кульки, це шлак і несмак повний
из желе я• 02 марта 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А без кульок ніяк, свято не настане? Залиште їх на потім, надуєте коли в дитини буде день ангела.
Якщо вже так хочеться святковішу атмосферу, сходіть з дитиною в ігрову кімнату.
Вибачте, але прикрашати будинок, коли близька людина присмерті, недоречно і це це неповага в першу чергу до вашого чоловіка