Семена рукколы• 03 марта 2023

365 дней фільм. Хтось дивився 3 частину?

Про що вона, чим закінчилась? Першу подивилась, ну так на разок. Другу дивилась з перемотками) Третю, вже не осилити!
Леди_на_драндулете• 03 марта 2023
Я и вторую не видела. Спасибо. Надо глянуть.

автор Семена рукколы • 03 марта 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Ви не багато втратили☺️
Леди_на_драндулете• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
Ви не багато втратили☺️
🤣
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
Ви не багато втратили☺️
А мне все 3 части понравились. Не смотря на очень низкие рейтинги. Легкий эмоциональный фильм)
автор Семена рукколы • 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Так там даже слів майже нема)))) можна дивитися з виключеним звуком🤣 Туди сюди і знов туди)
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
Тю) Одна речь подружки Лауры уже настроение поднимает) Одно ее ’К.рва’)))
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Намеком на 4ый фильм оно закончилось, автор)
автор Семена рукколы • 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
То а про що 3?)
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
То а про що 3?)
Та вроде ж выбирала она между ’садовником’ и мужем. Финал открытый

автор Семена рукколы • 03 марта 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Садівник кинув її коли в неї вистриліли, і вона ще вибирає
Маурита• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
У вас які очікування від еротичного кіно - типу, сапіосексуали весь фільм розмовляють?
автор Семена рукколы • 03 марта 2023
Ответ дляМаурита
Я їх небагато бачила, але 365 дней(2 частина) майже без слів
рукиЖимолости• 03 марта 2023
Боже, я думала это что-то связано с войной, документалка..
парИла я парИла• 03 марта 2023
Оо, уже 3 фильм вышел, надо глянуть
Маурита• 03 марта 2023
Ответ дляСемена рукколы
Треба подивитись) Я про цей фільм на Порадниці дізналась. Часто згадували тут)
КаваЗМолоком• 03 марта 2023
Ответ длярукиЖимолости
Не шарите Вы в польской эротике)
TATYANA -e43d• 07 марта 2023
Я дивилась,третя частина уже не дуже цікава
Ssss34• 07 марта 2023
Одним словом її у двох частинах щось вбивають, а вона все воскресає, хоч у третій частині вона жива осталась, але кінець тупуватий трохи,як на мене. Ну побачимо що буде у 4 частині. Точно кажучи як і про фільм ’ После’ щось чим далі тим запутаніше🤣🤣🤣