и она станет последней до окончания войны. Если ВС рф не достигнут своих целей, в россии закончатся инструменты для войны....
К слову, интересный факт: в офисе Буданова есть 2 домашних лягушки, ряд боеприпасов и канарейки, обнаруживающие ядовитый газ (!).
Ответ дляYaЯна
Ось вам готовий скрин
Текст потрібно весь читати,там сказано через 6 місяців кінець,а це літо,а 2-3 роки він сказав,в залежності від допомоги США.
Чашечка кофе• 03 марта 2023
Ответ длячаревна
И все рано прут и прут на нас...
Чим саме пруть? Тут велика кількість людей купи валили від страшного російського наступу, який повинен ось - ось початися. Почався. І як справи?
Mrs.Ochmonek• 03 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Ось вам готовий скрин
це скрін для категорії ’читаю самі заголовки’
Чашечка кофе• 03 марта 2023
Ответ дляdulenok
не понимаю, неужели кто-то считает, что глава разведки будет говорить правду на публику....Грош цена такому главе, сразу ’на мыло’
Це навіть не 1% інформації, який у нього є
Mrs.Ochmonek• 03 марта 2023
Ответ дляYaЯна
А ми 8 років не можемо визволити Донбас. Подивіться на прогрес за рік. А тепер порахуйте тими ж темпами
А ми намагались хіба протягом 8 років його визволяти?
Ответ дляЧашечка кофе
Розділяю його думку. Армія рф дійсно у дуже - дуже важкому стані
Багато відео чмобіків і їх матерів,жінок,просять путіна не вбивати їх чоловіків,синів,плачуть реально,і самі чмобіки в шоці.
skazo4ka81• 03 марта 2023
Якось хтось виставляв фото що Буданов вже рік говорить що скоро буде вирішальна битва...
Ответ дляYaЯна
Путін зупинятися не буде і не збирається. Просто так розвернутися і вийти з наших територій - такого не буде
Ох,никогда не говори ’никогда’
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ми стоїмо на місці і не даємо їм повзти далі. Подивіться на карту і не тіште себе ілюзіями. Ті села не мають ніякого значення особливого, які визволили, на трошки пройшли вперед.
Я все розумію, ми всі хочемо перемоги. Але дивіться об´єктивно. Краще запрограмувати себе на 4 роки, чим плакати кожної весни
Lady Luck 99• 03 марта 2023
Русня выдыхается и правда. Не знаю насчет весны, но в этом году верю, что закончится. Вспомните, что было ровно год назад? И что сейчас..
Oksana0612• 03 марта 2023
Рєзніков заявив, що в наступному опалювальному сезоні захист об´єктів інфраструктури буде кращий.
Чашечка кофе• 03 марта 2023
Ответ длячаревна
Мы пока стоим на месте, перемалываем и стоим
Ми побачили успішний наступ на півночі, перший наступ на Харківщині, потім геніальну Балаклійсько - Ізюмську операцію, Херсон. Думаю, скоро ще щось буде....
Нормально так місці стоїмо...
Ответ дляЧашечка кофе
Нормально так місці стоїмо...
Буде наш наступ в любу хвилину,у кого рідня там-знають.
nabludatel• 03 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Ось вам готовий скрин
Це не повна цитата.
Там було сказано, що війна МОЖЕ тривати півроку, а може і 2-3 роки.
Na kablukah• 03 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Кінець війні влітку 2023
Уже лето?
Все весной окончание войны ждали, собирались возвращаться уехавшие.
Никто ничего не знает, только сроки смещаются.
Чашечка кофе• 03 марта 2023
Ответ дляLady Luck 99
Русня була за декілька кілометрів від спальних районів Києва, Мощун, Чернігів майже у блокаді, грушники декілька днів назад на тиграх заїхали в місто
Ответ дляNa kablukah
Уже лето?
А хто казав про весну?Про літо всі кажуть
Нісенітниця• 03 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Нормально так місці стоїмо...
Просто посмотрите на карту
Мы отбили примерно половину из новозахваченных территорий, не считая Крыма и ЛДНР
Чашечка кофе• 03 марта 2023
Ответ дляНісенітниця
Просто посмотрите на карту
А я про що пишу?
Na kablukah• 03 марта 2023
Ответ дляpumadinika
Почитайте темы здесь.
Все сначала надеялись на осень,потом на весну.
Ах,да,ещё любят искать непонятные даты,очень важные в контексте этой войны,но,как правило, ничего в эти даты не происходило.
Lady Luck 99• 03 марта 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Во во.
Ответ дляNa kablukah
Почитайте темы здесь.
Та навіщо мені теми з Іванівки,я Пентагон слухаю і що робиться в світі