и она станет последней до окончания войны. Если ВС рф не достигнут своих целей, в россии закончатся инструменты для войны....
К слову, интересный факт: в офисе Буданова есть 2 домашних лягушки, ряд боеприпасов и канарейки, обнаруживающие ядовитый газ (!).
Ответ дляMetelitsa
На прикріпленому фото скрін з одного відомого відео, де зафільмовано бій з наступаючою руснею.
На скріні рашист без каски не тому що її у нього немає, в тому що рівень його підготовки дозволяє її не використовувати. У нього прикріплений підсумок для використаних магазинів, і він повний. За спиною у нього другий автомат. він у навушниках, тобто, у нього є постійний зв´язок.
На щастя для нас, всю ту групу рашистів наші перебили, самі обійшлись лише пораненнями.
мораль цього посту: не знеційнюйте, будь ласка, роботу наших захисників недоречними жартами про чмобіків.
Реально це не смішно і нелогічно. Якби там наступали би чмобіки, в нас би не було таких проблем.
Та є фото і відео зовсім інше,чим цей рембо
Ответ дляРеверанс
Арестович викопаний ?
Краще б арестовича прикопали,та сволота глумиться з Італії над захисниками Бахмута.
Настоящий пАлковник
Вы что. Сейчас налетят его поклонницы, которые докозывали, что он главный патриот страны. И, что все кто его не заценил, просто глупые и завистлиые.
А Арестович що,сидить в Пентагоні чи бабки дає.Чи військовий.Світан он почав матюкаться на владу,злий
Ответ дляMetelitsa
Одна з найбільших ’недолуг’ ЗМІ, як на мене, це постійно промивати міски нашим людям про тупих орків, які ні на що не здатні, хоча пустити вперід зеків і т.п. це просто стратегія для розчищення дороги, ніяк не через те, що немає кому воювати. Перемололи спочатку, когда було зовсім не шкода, а потім пішли інші.. і це не тільки дезінформує цивільних, це погано і для мобілізованих, бо знецінити ворога - це дуже ризиковано і може статити фатальною помилкою. Скількі самі військові розповідали про таких вояк, які приходять ’та я зараз їх всі, вони не на що не здатні і т.п.’, а потім людина стикається з реальністю, що є і підготовлені кадри, і зброя не закінчується у них, і починається моментальна демотивація, що дуже погано в умовах швидкої війни. Тож ви все дуже влучно сказали. Знати силу свого противника, не значить його поважати, це значить просто бути більш морально підготовленим до складної та виснажливої боротьби.
Бахмут для русні то як мінимум взяття Парижу,одразу відкриється дорога на Берлін.
Ответ дляdjeki80
А наши матери и жены не плачут?
А русские матеря и жены сколько готовы похоронить своих мужиков в чужой стране и принять безногими калеками?Что то не видно очередей в военкоматы
Ответ дляNadiaaaa
А разве до весны, которая уже началась, успеет прийти все западное вооружение? Или как наступать будут???
Может ,оно уже пришло,может через минуту все начнется,кто его знает..
Vitalinka1987• 03 марта 2023
Я звісно не Буданов, але мені теж здається що русня вже видихається. За рік вони я думаю вже все що могли, зробили
Ответ дляdulenok
не понимаю, неужели кто-то считает, что глава разведки будет говорить правду на публику....Грош цена такому главе, сразу ’на мыло’
А чому голова розвідки взагалі має щось там озвучувати в медіа просторі, лаври Арестовича спокою не дають чи більше справ у військовий час не має?
Ответ дляAteya
от тому і не можна говорити, що війна закінчиться через пару місяців, бо якщо розум у самих не працює, то не потрібно слухати всяких балаболів...
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляLusik 26
Канарейки не обнаруживают газ, они просто погибают от газа значительно раньше человека, и их смерт служит сигналом наличия отравляющего газа в воздухе.
Канарейка и лягушка на страже разведки ) животные --газоанализатор и детектор яда в воде ) а еще помню был один персонаж важный который любил рыбок , и декорации им ложил в виде мешочка брилиантов ) Янык ездил к мольфару Нечаю ,Пу ездил на святой Афон- но там землю затрясло ,и испугался ехать. Суеверия у элит в кавычках похоже еще сильнее чем у народа . Врядли в какой то европейской стране птички и рыбки с жабками охраняют здоровье чиновников, там есть химики , медики для этих целей .