Toyota• 03 марта 2023

Связано ли то что Зеленский

Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляanutka-e220
Біжіть)зараз почнеться
Не думаю.
Бо жодного факту протиПорошенка і на користь Зеленського- я не почула. Одне пустослів’я
Реверанс• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
це не моя версія, це видно було.
санкції були і він неочікував, що ми не здамося в 14, що все иак буде. Через санкції стало менше грошей, тоді ще ціни світові на нафту впали. Потім вони пристосувалися, ціни почали рости, всі роки вони заробляли, накопичували і готувалися до війни. Готувалися-готувалися і не приготувалися. Чому зараз, бо Зе ще більше ніж Порох прагне до Європи. Став більше про це говорити, виконувати швидко умови євроінтеграції, знову заговорив про НАТО. Помилка Зе- він недооцінив ідіотизм путлєра, ’бачив в його очах прагнення до миру’....
Для інтеграції були умови,майже всі вони порушені Зеленським.Нікуди він не прагне,йому й так добре.
Ручний генпрокурор про якого він сказав в США,це вже було за гранню.
І таких перлів доста
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
,склади зі зброєю не зберіг, нової зброї не накупив і не збирався.
А що зробив Зеленський для покращення життя виборців?
Наведіть приклади?
При Порошенку теж була війна, не забуваймо
olshe11• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Наш пощастило що Зеленський став президентом ! Будь- який інший зараз би злив нас рашці одразу ж! А яка підтримка зараз у світі, скільки допомоги! Я впевнена, що харизма нашого президента зіграла не останню роль в питанні такої допомоги Україні!
с другим может быть и войны такой бы не было, подписывали бы минские пока бы руководство российское не поменялось бы
unser• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Бо комуняка був. Якби Чорновол був тоді...
А если б не подписал?
Jave• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Тю, якщо в сбу - 3/4 як не більше - агенти кремля - про що мова?
Як Вам висновки кумедні - ну посмійтесь - сміх подовжує життя.
Але я не можу зрозуміти того впертого небажання помітити ті ділянки, які були зроблені.
Ну не хочете - не треба.
До відома - у 2014 голосувала за того баригу - чмо однотурове, у 2019 (дописувала вже) - щиро обклала його @уями у бюлетені.
Тому яке не яке моральне право критикувати одного та похвалити деякі ділянки роботи іншого - маю.
А хто винуватий в тому що 3/4 в СБУ агенти кремля? І хто дозволив їм працювати тоді в цій структурі? Чому СБУ не очищалось від цих агентів? Ви не нервуйте сильно, нерви скорочують тривалість життя..
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляolshe11
Якби Україна не відмовилася від ядерки...Все булоб по- іншому
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто, Порошенко - не ідеальний, тому що з 90-х накрав у держави мільярди.
А Зеленський - не ідеальний, тому що росія знищила Маріуполь і розстріляла Бучу?

Дивно протиставляти такі речі.
так Мариуполь действительно сдали... он в руках рашки полностью уничтоженный с десятками тысяч погибших. Посмотрите видео Азова, они тоже недоумевают ,почему вывели некоторые подразделения в начале боевых действий. То что оставили там малую часть военных, не укрепили заранее, как раз и говорит о том, что его сдали.
unser• 04 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Я смотрела осенью интервью азовца у Гордона. Он рассказывал, что они за 10 дней до войны начали готовиться, укреплять азовсталь, свозить туда оружие и продукты
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Я взагалі на чілі. Як у тому анекдоті ’нехай бігають - може москалів витопчуть’.
Хто винуватий?
Та ми усі винуваті.
Адіннарот, мишибратья, дєдиваєвалі, нашаісторія та інші нарративи які підтримувала більшість.
Маємо що маємо.
Мене тут за слово ’москаль’ банили ще до 24.02.2022. А ви про сбу.
То все вище особисто мого розуму. Ті всі агенти під прикриттям і тд і тп.
Що я бачу зараз - коли є чіткий та неоднозначний запит суспільства , який співпадає з заральносвітовими демократичрими цінностями - ця влада правильно рефлексує.
Все від нас залежить і тільки зараз я це відчула.
4мама• 04 марта 2023
Ответ дляunser
А если б не подписал?
Ми б були у силових позиціях рашки. Але в нас нема того гену @банутості як в них - і все було б добре. Були б собі гарантом миру у всьому світі.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
в мариуполе остались военные которые конфликтовали с решениями пана 6 гаранта
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляunser
именно так. то есть все знали ,что наступление будет. но только для мирных ничего не было сделано.. а в убежищах Азовстали было все, но для азовцев. остальные подразделения, которые туда буквально в конце апреля прорвались с трудом, перебирали пшено от земли.
Но я немного не про это. Зеленский 2 раза приезжал к нам в феврале, банки начали вывозить деньги заранее. а для населения была тишина. у нас даже сирен не было во время боевых действий, точнее пока было электричество и инет эту сирену слышали лишь в небольшом радиусе, она была оочень тихой. про ее включение узнавали из групп в вайбере от обычных граждан. Посмотрите видео интервью азовца и Мосийчук про неудобные вопросы.. про вывод подразделения Корт
olshe11• 04 марта 2023
Ответ дляSanechko
на сегодня от ядерки ничего бы не осталось бы все равно бы. Забыли как в 90-е оружие контрабандой вывозили и на металл сдавали, чтобы очередной генерал хатынку заимел бы. А обслуживание ее потянула бы Украина?
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
ну, не только они. остались и другие подразделения, и ЗСУ, пограничники и прочие. но.. факт есть факт, многих и вывели... хотя я наслышала про перестрелки азовцев с морпехами, но лично конечно не видела. может и по ошибке был дружественный огонь((((
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляunser
азовцы то готовились но силы их и врага просто несопоставимы рф туда бросила все что было - флот, танки, пушки, пехота , бомбардировщики ,шансов у азовцев небыло продержатся даже пару недель ,а они сделали невозможное
Sanechko• 04 марта 2023
Ответ дляolshe11
Так. Калинівка- була ,мабуть, останньою
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
не только азовцы сделали невозможное!!! не забывайте про остальных защитников Мариуполя!! азовцев оооочень сильно распиарили на фоне нашего города. а на самом деле последние бои вели как раз другие подразделения ,когда азовцы уже сидели в бункерах Азовстали.
Sanechko• 04 марта 2023
Можу і помилятися...Більшість з нас , на жаль, живе і до цього часу у фантазіях: що прийде якийсь Президент - і буде Рай
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
насколько я помню там был азов, кто то из морской пехоты и пограничники, вот все они сделали невозможное ,но погибли большая часть и это огромная потеря для страны ,на десятилетия .
olshe11• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Почему комик поставил на колени олигархов и не боялся клоуна путина и вонючую рашку ?
А ’не комики’ боялись, и сливали тут всё и распродавали, и делили вместе с олигархами.
Как так вышло?
Может поэтому у нас война, что дипломатию забыли?
unser• 04 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
Посмотрю обязательно интервью.
Конечно, они готовились заранее. А простые люди для них, как всегда, ничего.
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
потому что именно пограничники зеленые и синие, морская оборона, тероборона, нацгвардия были в окружной защите города. то есть они первые принимали удар и отходили последними. мой друг был в круговой обороне и только в конце апреля смог отойти к Азовстали.
очень неприятно ,что упоминают только Азов.
olshe11• 04 марта 2023
Ответ дляvoitenko
Чей он проект? У кого какие мысли на этот счет?
Того, кто больше всех помогает ему
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Ответ дляmarydgayne
я как и все люди пользуюсь информацией общедоступной , про азов было больше всего видео вот и говорю про него а про других почти ничего не знаю,эта история не освещалась в сети почти ,
unser• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Значит, кому-то было выгодно оставить нас без ядерки.
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляunser
Посмотрю обязательно интервью.
вот это видео.. посмотрите

правда сейчас не пересматривала и на какой минуте эти вопросы, не напишу. у меня отрывок от него в ФБ
Jave• 04 марта 2023
Ответ для4мама
Хто винуватий?
Та ми усі винуваті.
Маємо що маємо.
Я з усим з вами згідна окрім пунктів, які стосуються цієї влади. Ну як можна зараз говорити що людині, яка говорила що бачить мир в очах путіна і сойдемся по срєдінє , какая разніца, Україну порівнював з проституткою не чужі ідеї національної ідентичності
Sanechko• 04 марта 2023
Так і не отрималала відповіді, як Арестович зміг перетнути кордон ...
marydgayne• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
понимаю. потому и не смогла сдержаться. У нас не принято писать и другую сторону правды про азов.