В що далі будемо вірити? Певне таким як я, ці дати допомагають жити під час війни. То 2-3 тижні, то першого снігу чекала, то чайні рози коли зацвітуть, то юристці із Тік току, то 150 тис
ViktoryjaG• 04 марта 2023
Мы никогда этого не узнаем, что там на самом деле. Сколько наших полегло - тоже.
Ответ дляZaviriuha
Та це зрозуміло. Просто я живу від передбачення до передбачення, кожне з них не здійснюється, але я чомусь продовжую вірити в кожне наступне
Вам це допомагає?
То знайдіть собі щось.
Мені навпаки достатньо знати, що все буде добре, дбати про безпеку дітей та молитися за Захисників.
То знайдіть собі щось.
Чашечка кофе• 04 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
Вже знайшла, Медіум і таролог Діана сказала, що війна закінчиться в 23 коли буде тепло і зелено)
Вмикайте голову
Всіх цих Діан та інших треба заборонити з кримінальним переслідуванням. Годі грати на емоціях людей
Рая Ивановна• 04 марта 2023
В начале полномасштабного вторжения говорили, что Путин остановится на 60000. Как перевалило перестала в эти цифры верить
Ответ дляViktoryjaG
Наших полегло похоже очень не мало. Вчера видела видео Пригожин обращался к Зеленскому и показывал пленным, два мальчика лет по 20 и пенсионер. Вот таких призывают, ну капец просто
Ответ дляkuskus
До речі, вже всі перед Платтям вибачились? Щось таки знала)
Ну здасти
Что? Сьехала на ракетый.
А писала будет’ как в кино! Вау.’ Именно 28. Не начинайте.
Налила воды и отгавкалась. Я спокойный. человек, но тут вообще. Вред несут ’провидицы’ .
Могла б просто писать ’ не смогли , будет через день или месяц, или неделю’, все и поверили, не получилось.
Но она ’била , что она писала о ракетных, там треш.
Также она плавала в китае.
Писала что китай делает все для удовольствия сша.😂
Т е логические цепочки- странные.
Но ’притянуть’ вы можете все , что угодно.
Все каждый день 50/50.
Что? Сьехала на ракетый.
Также она плавала в китае.
Т е логические цепочки- странные.
Все каждый день 50/50.
Ответ дляsnejs
Так а что за новость была?
Наприклад, така
❗️Україна використовує РСЗВ Вільха-М власного виробництва. У її керованих ракет – більша дальність польоту, ніж у HIMARS.
Про це пише The Drive з посиланням на замголови Нацасоціації оборонної промисловості України Винника. Для порівняння: у HIMARS – дальність 80 км, а у Вільха-М – 110 км. Її боєголовка важить 220 кг і здатна вражати цілі з великою точністю.
rainbow in the sky• 04 марта 2023
Ответ дляZaviriuha
А що вона знала? Читала лише, що щось буде важливе, чекайте. А що саме?
І я 28.02 нічого значущого не почула,чи то пропустила я щось?
Ответ дляkuskus
Наприклад, така
Вильха и богдана и нептун и гром2 с лета ’ гуляют’ новости .
Ответ дляkuskus
Наприклад, така
Ну ну(( зрозуміло
Як в кіно, так вона писала