СережкинаЯ• 04 марта 2023
Люксові бренди
У кого гардероб складається з люксових брендів при малій заробітній платі?
Анютины ласки• 04 марта 2023
Що у вашому розумінні люксові бренди й мала зарплата? Мінімалка чи що? Тоді люксових не вийде 😂
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Так постою послухаю, бо дуже цікаво що таке буде люксові бренди та мала зарплатня
Електрохарчування• 04 марта 2023
Так не вийде. Хіба що з кожної зарплатні то хусточку, то шкарпетки.
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Чи може рік на сумку якусь відкладати. І потім гордо казати що в брендах
Електрохарчування• 04 марта 2023
Доречі, я коли бачу дівчину чи жіночку в якомусь бренді відразу оцінюю її вцілому
Бо як в тебе сумка Луї вітон то не буде взуття збите
Електрохарчування• 04 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
Угу рік на сумку, рік на туфлі, рік на плаття (а вже сумка з моди вийшла)
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Сумка не те що вийшла з моди, вона зносилась по маршрутках штовхатися.
Це маячня з дитячих журналів де в кожному номері можна було вирізати платтячко, сумочку, туфлі для гри ’вдягни лізу’ як раз за рік і вдягнеш
кнопкодав• 04 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
З мінімальної зарплатні? Хіба що років з 10
ПлакалаВАвтомобиле• 04 марта 2023
Премиум, но не люкс. Стараюсь покупать меньше, но качественное. Есть бренды, которые мне подходят по концепции и стилю. Могу все вещи одной марки купить.
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Та я ж думаю що там в автора за бренди на умі і зарплатня. Це треба чекати щоб зрозуміти масштаб абсурду
кнопкодав• 04 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Дивлячись яка сумка. Келлі чи біркін чи шанель, навпаки. Вінтаж може бути ще й дорожче ніж нова
Умный хвост• 04 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
Может автор имеет ввиду секонд
СережкинаЯ
• 04 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Наприклад, 30000 грн зп. Бренди Армані, Валентино і тд
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Может автор имеет ввиду секонд
Може варіант що жінка працює десь для галочки а вдягає її коханець.
СережкинаЯ
• 04 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
Авто є
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Авто є
Яке авто при малій зарплатні і відкладанні на бренди? Маршрутка, метро.
ПлакалаВАвтомобиле• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Армани можно купить на сейле. И он разный. Есть несколько сегментов.
СережкинаЯ
• 04 марта 2023
Ответ длякнопкодав
Не мінімальна. Просто маленька) 30000 грн
Анютины ласки• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
У мене трохи менша зп, але є ще зп чоловіка )) Я купую сумки Валентино, кеди Армані купила вчора, правда АХ )). Окуляри всі брендові, інші вже не можу носити. Тому треба дивитися по ситуації )
СережкинаЯ
• 04 марта 2023
Ответ дляДжага-джага
Є машина. Не викидати ж її, якщо зп стала менша
ПлакалаВАвтомобиле• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Так
Диор и Шанель в доход 30 тыс. невозможно покупать.
Криниця щастя• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
Армани разве что вторую линию на сэйле какое-то время откладывая можно купить с такой зарплатой, учитывая что на эти деньги еще и жить как-то надо.
Умный хвост• 04 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Валентино какой именно.Там же теперь два)
ПлакалаВАвтомобиле• 04 марта 2023
Ответ дляАнютины ласки
Ключевое - зарплата мужа )
Джага-джага• 04 марта 2023
Ответ дляСережкинаЯ
А ми обговорюємо саме вашу ситуацію вже? Ну ок, тоді чомби і не на машині, трошки збережеться сумка. Але до сумки має бути костюм валентино, окуляри, білизна, туфлі, пальто і кожна річ майже коштує більше за зарплату в 30тис.
ПлакалаВАвтомобиле• 04 марта 2023
Кстати, премиум сегмент покупаю тоже только на сейле. Считаю очень неразумно покупать новую коллекцию при небольших доходах. Но это мой принцип - я за рациональность, экологичность и против быстрой моды.
СережкинаЯ
• 04 марта 2023
Ответ дляПлакалаВАвтомобиле
Якщо зручно, назвіть ці бренди. Скільки можете витратити, наприклад, на піджак, пальто, сумку?
Анютины ласки• 04 марта 2023
Ответ дляУмный хвост
Гаравані ) На знижках там доступні ціни на сумки