Небалувана Галя• 05 марта 2023
Ваша найбільша помилка по догляду за собою?
Добрий ранок, дівчата!
Думаю, більшість з нас зробила якісь косметичні процедури і тепер жаліє.
Мені 39, міжвійка з легкою стрілкою рік тому моя найбільша помилка(
Що у вас?
Гарного дня всім!
Що у вас?
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
669 (62.88%)
Відповіді
239 (22.46%)
Інше
95 (8.93%)
Перманент на обличчі
27 (2.54%)
Ботокс, кератин волосся
13 (1.22%)
Лазерні процедури
12 (1.13%)
Уколи краси
9 (0.85%)
Збільшення губ
Кондуктор маршрутки• 05 марта 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Ох, я якраз задумалась про видалення родинки на обличчі, але стільки відгуків про шрами навіть під постами тієї ж клініки calm, яку я вважаю професіоналами своєї справи, мабуть не буду чіпати. Дякую, що поділилися досвідом.
Я доньку нещодавно водила. З усього, що планували прибрати, лікар порекомендував видалити лише одну - там, де не буде шраму. Решта сказав не чіпати, щоб потім не було розчарування (саме через шрами)
Заела_пластинка• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
У меня перманент полностью, вокруг глаз. Не просто межресничка, а четкий контур. 14 лет назад делала, там тупо как наколка, рукожопая одна делала. Это была ошибка. Чтоб вывести, как тут все говорят, нужен специалист а его у меня в городе нет.
Я робила міжвійку і брови по своєму контуру 3 р тому. Не напружує. Хотіла поновити заплатила за бронь і передумалв от не хочу вже. Уколи норм лише міжбрівка і лоб.... волосся не пробувала
СМСница• 05 марта 2023
Ответ дляМини-бикини
Скажіть, будь ласка, як переносили? Дуже боляче було?
Маю багато родинок. Читала, що небажано робити лазер, коли їх багато.
Бо я тільки налаштовуюсь на епіляцію. Вдома було ніколи через роботу, а зараз є час, але тут лише один фахівець і той нещодавно з´явився.
Треба процедуру проходити восени, або взимку, раз в декілька років записуюсь у гастролюючого по містам Харків,Дніпро, Полтава, Черкаси хірурга— онколога, дерматолога. Обладнання оновлює, останній раз пішла пошмалитись, так поприбирав і плями , купероз, білі родинки— боляче тільки близько біля очей, біля слизових— якщо велику родинку прибрати — то буде анестезія ( укол) , хоча такий тонкий шар присмалює . Шаслива прям , і головне —можна довіритись . Вже 10 років так до нього набігами. Причини всіх наростів— старість, гормональний фон і СОНЦЕ.
СМСница• 05 марта 2023
Ответ дляПлюшевая дыба
Ботокс в лоб? Во сколько лет?
А от ботокса лоб на глаза не упадет? ( видела видео пластичнского хирурга, так упоминал об этой побочке) потом исправлял .
Непозбувна Бентега• 05 марта 2023
Ответ длясоева-сысоева
Я теж таке люблю,зараз дивлюсь на б´юті подушку,пишуть що рятує від заломів шкіри
Покажіть, будь ласка, що за подушка
СМСница• 05 марта 2023
Ответ дляНеуловимый Джо
Добре думайте і будьте готовими, що на місті маленької родинки з’явиться втричі більший рубець
Треба шукати спеца, а родінки ще можуть і далі рости, це « новообразованіє» , можуть і з‘явитися і швидко збільшитись. . Цей лікар, професіонал . Обшмалив мене три тижні тому— купєроз, родінкі білі, себорєйний кератоз .папіломи — 1000 ударів пішло, але жалію що не все поприбирала, але, наголошую— попереду сонце, краще перенести на осінь, зиму.
Плюшевая дыба• 05 марта 2023
Ответ дляСМСница
Оого, какой кошмар... Только задумалась, может и себе ботокс в лоб кольнуть. Есть немного межбровка и горизонтальные морщины. Многие, смотрю, хвалят. А как это исправляется?
СМСница• 05 марта 2023
Ответ дляПлюшевая дыба
Есть на фб Фесенко Александр .., хирург пластический( правда из рф), но он показывает свои работы, техники какие применяет( для каждой части лица свои) так в одном из видео об эффекте побочном ботокса упомянул. Посмотрите его ленту. У него подход щадящий, он не делает красавиц, а убирает 20 лет с лица, без следов и шрамов . Мало кто честен до конца с клиентами , это как зубы : поставишь коронки керамику… напротив коронок вылетают свои зубы сразу, ставишь уже на их коронки .. и так как снежный ком, а никто тебе это не говорит…
Христя в тiстi• 05 марта 2023
Ответ дляОбнемашечка
Пішла моделлю на фарбування брів в дуже солідну студію Києва. Заразили епідермальним стафілоккоком. Не можу вилікувати до кінця, вже років 5 як. Пішла алергія на гіалуронку, чимось не тим намажу обличчя - одразу обсипає. Алкоголь майже не п´ю - трохи вип´ю, одразу обсипає. Тепер ще й на очі алергія страшенна почалася, а краплі майже всі від неї зазвичай з гіалуронкою... Навіть не знаю, як люди живуть з алергією на гіалуронку. І розацею заробила разом з усім тим...
Жах
Наизнанку• 05 марта 2023
Ответ дляirin-chic
Удаляла пигментация лазером М22. Врач, будь она неладна, уговорила делать не отдельно пятнышки на скулах, а всё лицо пройти, с целью омоложения. И, видимо, включила слишком большую мощность, мне было больно до слез, три раза прерывала процедуру. В итоге у меня прям посттравматическая пигментация, больше, чем была ДО. После процедуры дикий отёк на след день, глаза заплыли, как будто я пила неделю.Был небольшой прыщик на лбу, в итоге пятно, как спаялась кожа. А эта дура-врач единственное, что предложила, это сделать повторно процедуру. И это дорогая клиника, главврач🤨
Давно було? Як закінчилася історія? Що далі робили? Пігментації вдалося позбутися?
И_В_офигительных_штанах• 05 марта 2023
Ответ дляБавовнятко
У меня была мааааленькая темная родинка, я ходила на лазер к врачу дерматологу, она удаляля волосы и сказала, что ее нужно дермоскопом посмотреть, посмотрела и отправила меня в онкологию, там подтвердили, вырезали, шрам 5 см, но это на бедре. Родинки есть разные
Та, звісно, що різні бувають. На обличчі у мене типу як у Сінді Кроуфорд, ніколи мені не заважала, вигляд у неї не змінюється. А тут щось подумалось може видалити. Ось на спині хочу видалити дві точно, тому що вони прямо по хребту і часто їх чіпляю одягом.
Неуловимый Джо• 05 марта 2023
Ответ дляСМСница
Ви думаєте я в державній клініці в радомної лікарки видаляла?(
Да Щас же• 05 марта 2023
Ответ длясоева-сысоева
Сама нещодавно дізналась що є такі подушки,вони мають спеціальну форму щоб під час сну мінімізувати заломи.Але не знаю чи варта вона своєї ціни.Поки придивляюсь.Там є варіанти для сну на боку та животі.
Повна хрінь. Фото не моє, з інтернету, але ситуація була схожа, я ледве позбулася таких заломів крабами, кремами і масажами, і це при хороших генах! Так що обличчя це ще не саме страшне, за ним догляду більше. Ніякого сну на животі! І чудодійні подушки не врятують.
Да Щас же• 05 марта 2023
Ответ дляСМСница
Зто цей лікар?
Не будь КакСвета• 05 марта 2023
лазерна епіляція , гроші на вітер, перепробувала всі апарати
млє волосся не бере
видалення 5к знизу коли брекети ставили і поикус став білтш дистальний(
здається що яби не видалила тожі то лице зараз не так би попливло
млє волосся не бере
Сіґеле-міґеле• 05 марта 2023
Ответ дляМини-бикини
Я якраз зараз проходжу курс лазерної епіляціі бікіні. Не боляче зовсім, інколи буває ніби пече, тоді майстер ставить на нижчий рівень лазер. Мабуть, то залежить від самого апарата і особистої чутливості клієнта. Теж маю багато родимок, їх перед процедурою майстер замазує чимось.
Трактор Віка• 05 марта 2023
Ответ дляТочноБудет
Я делала лазер - єто другой уровень жизни. А я не очень волосатая. Не представляю как без лазера девочки у которіх больше волос...
Да!!!! После долгих лет бритвы, эпилятора, шортиков на пляже… после бритвы через три часа чёрные точки уже. Лазерка- мое спасение, я стала богиней за год!!! Это и псих здоровье мое и гармония!
Трактор Віка• 06 марта 2023
Ответ дляАпофиозная
Персонально по этому поводу - ничего. Эта тема меня мало интересует. Лазерку хотела - он против.
Он говорит, что любое вмешательство в организм оправдано только улучшением качества жизни или ее пролжительности. Иначе туда лезть не стоит.
Общая философия. А конкретно , какой вред от лазерной?
Налогообложу• 06 марта 2023
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Нічого не робила з цих процедур. Хіба що лазерну епіляцію, не шкодую. Хоч пройшло вже три роки, волосся майже не росте. А де трохи є, підбриваю. До косметолога не ходжу. Користуюсь професійною косметикою. На це коштів не шкодую. Маю різні ролики та масажери для обличчя і тіла. Від refa до ляпко. Займаюсь спортом. В свої 38 виглядаю краще, ніж в свої 30. Можливо, генетика.
У вас немає міжбровки? Якщо немає як з нею боритеся?
Невидимка Майя• 06 марта 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Растяжка это разрыв дермы вследствие растяжения кожи. То что у вас в одном месте они образовалась, а в другом - нет, говорит лишь о том, что где-то кожа была сильнее натянута/тоньше и т.д..
Кремом этот разрыв не предотвратить. Он просто напросто не проникает так глубоко. Если вы себя тупой не считаете, то до этого можно додуматься самостоятельно. Создайте опрос на советчице: были ли растяжки у тех, кто мазался кремом, увидите результат.
На животе у меня было так растянуто,что синева светилась сквозь кожу. И ни одной растяжки. Грудь со 2го увеличилась до 3го размера и вся грудь в растяжках. Но ваше право оставаться при своем мнении, и мое право остаться при своем.
Одяг та сумки• 06 марта 2023
Ответ дляKatia2009
С майстром все чудово, а ось реакція мого волосся була жахливой. Більше ні ні
возможно средство что наносили плохое или передержали( я делаю не один год и счастлива) волос непослушный от природы
Мини-бикини• 06 марта 2023
Ответ дляСіґеле-міґеле
Дякую!
Радуга-дуга• 06 марта 2023
Ответ дляСМСница
Скажите, пожалуйста, сколько заплатили за этот объем?
Нерадистка Кэт• 07 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
у меня грудь в растяжках из за того что без лифчика ходила, а не, иногда одевала тканевый. дура
Невидимка Майя• 07 марта 2023
Ответ дляНерадистка Кэт
Ну а на попе у меня и дочери от ее резкого роста чем растяжки спровоцированы были в 13 лет? Никто ж лифчиками попу не поддерживает. Но растяжки лишь у некоторых.
СМСница• 08 марта 2023
Ответ дляРадуга-дуга
4 тис грн. 4 грн/ удар, тому що біля 1000 приблизно. Якщо точково— буде удар дорощий. Але дешевше і найменш травматично, чим скальпель та інш. В 2014 р було 1.7 грн удар. Але обладнання змінилось на багато краще, тоненьким шаром підпікається, шрамується. І чоловіки спєци впевнініше це роблять, при тому кожну проблему має досвід прибирати, з поясненням. Поки робив, я задавала питання. Пояснив, що треба позбавлятися цього всого зайвого, приміром.. ну , як митися. Періодично навідуватися. Попередив, що купероз на ніздрях( в мене це по батьку та ж проблема) може під тиском крові ще проявитися, потребує потім повтору, тобто робить і пояснює— розумієш механізми і взагалі приємний лікар. Реєстурують прийом, як положено.
СМСница• 08 марта 2023
Ответ дляНевидимка Майя
Растяжки — проблема синтеза коллагена в организме. Никто нам не расскажет, что есть люди, у которых проблемы с соединительной тканью( кожа— растяжки, плоскостопия, прикус, опущение ораганов— у кого что больше вылетает, позвоночник.. это не болезнь , а просто надо понимать за чем следить и как ребенку помочь) Нужно давать ребенку магний ( наиболее хорош вариант и по цене и по усвояемости Цитрат магния , для взрослого человека доза 600 мг в сут , для ребенка по весу сориентируетесь, купить на айхербе или амазоне— он без побочек( там лимонная кислота и магний)) и мазать кожу обязательно маслом от растяжек, или хотя бы помогать кремом или др маслом для кожи— кокосовое, любое— помогает.. и заниматься спортом( сама вся в расстяжках , но в мое время , эндокринолог, что то промурлыкал про « стрии» , угукнул и черкнул в карточку и фсе, интернета не было) почитайте про синдром дисплазии соединительной ткани..( ничего страшного, но помочь дитю надо)
Радуга-дуга• 08 марта 2023
Ответ дляСМСница
Дякую за таку розгорнуту відповідь.
У мене купероз(( і все більше і більше.
Та й прибрати папіломи треба.
Ви дали посилання на клініку Харкова...а часом немає у вас номера телефону саме лікаря?
Я з Кременчука. Якщо він їзде до Полтави, я б туди поїхала.
У мене купероз(( і все більше і більше.
Та й прибрати папіломи треба.