Небалувана Галя• 05 марта 2023
Ваша найбільша помилка по догляду за собою?
Добрий ранок, дівчата!
Думаю, більшість з нас зробила якісь косметичні процедури і тепер жаліє.
Мені 39, міжвійка з легкою стрілкою рік тому моя найбільша помилка(
Що у вас?
Гарного дня всім!
Що у вас?
Гарного дня всім!
Результат:
вже голосів:
669 (62.88%)
Відповіді
239 (22.46%)
Інше
95 (8.93%)
Перманент на обличчі
27 (2.54%)
Ботокс, кератин волосся
13 (1.22%)
Лазерні процедури
12 (1.13%)
Уколи краси
9 (0.85%)
Збільшення губ
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ну так выведите или лазер или ремувер.
Странная тема, для нытиков
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Ну так выведите или лазер или ремувер.
Странная тема, для нытиков
тю, в мене норм зроблено, але я не готова була прокидатися кожен день нафарбованою як виявилося.
Не пишіть, як для нытиков...
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Не пишіть, як для нытиков...
Так если не нравится, выводите и спите спокойно
Остальное в вашем списке, тоже сложно назвать ошибкой, все имеет настолько короткое действие, что аж смешно считать ошибкой!
Это не руку отрезать
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляMs. Любмая жена
Это не руку отрезать
щось ви зранку не в дусі, вам зразу подавай єкстрім (руку отрезать)
Ms. Любмая жена• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Это и было бы ошибкой.
Остальное это опыт, всего навсего
Крим мій• 05 марта 2023
Ответ дляПоросенка
Кератин-волосы все обломались через 3-4 месяца после него.
Это ужасная процедура .
Запаивает чешуйки волоса и в него вообще не поступает влага из-за чего он пересыхает и обламывается .
Что за придурок его придумал
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
Я не знаю что такое міжвійка
а вії?)
Папина дочка• 05 марта 2023
У меня перманент полностью, вокруг глаз. Не просто межресничка, а четкий контур. 14 лет назад делала, там тупо как наколка, рукожопая одна делала. Это была ошибка. Чтоб вывести, как тут все говорят, нужен специалист а его у меня в городе нет.
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
(( а лазер-дуже небезпечно і травматично, я дізнавалася.
Домовенок Зюзя• 05 марта 2023
Очень довольна татуажем бровей и губ, ботоксом.
А ошибка - это дать себе набрать лишний вес.
Небалувана Галя
• 05 марта 2023
Ответ дляДомовенок Зюзя
Так, точно. Забула в перелік включити це. Я на ЗОЖ багато років, задоволена, тому і вилетіло з голови.
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Так, спеціальні накладки потрібні на очі.
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ дляДа Щас же
Найбільша моя помилка- спати на животі(((
Заломи на шкірі?
Карапулька• 05 марта 2023
Механічна чистка обличчя, колись давно робила в косметолога. Лице декілька днів як свіжий кусок м´яса, шкіра з тих пір стала чутлива, чуть що, зразу червоніє.
Да Щас же• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
Заломи на шкірі?
Ага((( і перевчитись спати на спині це таааак важко
Папина дочка• 05 марта 2023
Ответ длявыходные пролетают
ничего никогда не делала и не жалею об этом)
А скільки Вам?
выходные пролетают• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
А скільки Вам?
30, но и в дальнейшем 100% не буду ничего делать из косметических процедур (без ты передумаешь, когда постареешь и подобного)
Кондуктор маршрутки• 05 марта 2023
З усього перерахованого лише ботокс колола, навпаки шкодую, що раніше цього не зробила і ходила зі страшним лобом. Ламінуванням вій теж задоволена.
Яжбоматуся• 05 марта 2023
Моя помилка - запустити з молоду зуби і не одягти в дитинстві брекети (мама просила).
Автопортрет нурофена• 05 марта 2023
Ответ дляПапина дочка
так еще и больно.
КаваЗМолоком• 05 марта 2023
Мне 42 ничего из вышеперечисленного не делала и пока не собираюсь.
Папина дочка• 05 марта 2023
Я хочу губи збільшити і боюсь. В мене у знайомої, не дуже близької, після збільшення така асиметрія з´явилася.