ОноВамнадо• 05 марта 2023
Парфуми на сайті INTENSO PARFUM.
Хто купляв на цьому сайті, парфуми дійсно схожі на оригінали?
ОноВамнадо
• 05 марта 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
І мені цікаво. Неодноразово тут про них читала.
Хотілось би відгуків від реальної людини, бо на сайті пишуть , що дійсно схожі.
Електрохарчування• 05 марта 2023
Ответ дляОноВамнадо
Яка їх ціна? На парфумсіті теж схожі, за копійки, ще й акція 2+1 буває часто
ОноВамнадо
• 05 марта 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Мене зацікавило, бо тут можна пробники взяти по 5 мл по 60 грн.
Лупаю цю скелю• 05 марта 2023
Я декілька разів брала. Мені схожі. Стійкість нормальна. Не подобається, якщо парфуми попадають на одяг, то залишаються плями.