Дуняша• Изменено 05 марта 2023
Питання по вартості ремонту
В чаті нашого ЖК, він нещодавно був зданий в експлуатацію, і багато хто робить ремонт,людина стверджує що дешевше робити ремонт якщо на кожен етап робіт замовляти спеціалістів, а не бригаду з прорабом чи дійсно це так? Можливо є дівчата чоловіки яких займаються ремонтами, і можуть поділитися досвідом.
Викликаю на дебати• 05 марта 2023
Ответ дляДуняша
Ви давно робили? Нам порахувала бригада вартість чорнових робіт і сантехніка і електрика 170-220 дол + 50 дол чорнові матеріали. Це Київ.
Нехило порахували)
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляДуняша
В прошлом году. В ноябре заехали.
На 76 квм за работы вышло где то 10 тыс уе. Вся квартира вышла 800 уе за квадрат - это за все с кухней, без техники и мебели.
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
А я про ціни.
Нам все прораб покупал в епицентре со всеми чеками. Что нам там имел - пофиг - мы б все равно дешевле не купили.
Пацаааааааан• 05 марта 2023
Ответ дляТочу ляси
ще раз: якщо є багато коштів і мало часу - наймаємо прораба, якщо гроші з неба не падають і не хочеться почуватись лохом - контролюємо самостійно, все просто
Точу ляси• 05 марта 2023
Ответ дляПацаааааааан
Так мы и контролировали. Поэтому и условие было - все закупки только в эпицентре и только с чеками. Если б мы сами покупали то тоже там бы брали и вышла б такая же сумма.
Ответ дляПацаааааааан
Так, це правда, і дешевше і якісніше, бо ’можу робити все’ часто означає ’до ладу не можу довести нічого’, пліточник-штукатур-електрик в одній особі - таке собі ’задоволення’.
Щонайменше на електрику та сантехніку наймайте окремих спеціалістів.
вірно. в нас робили штукатури. вони ж потім шпатлювали й фарбували. гіпсокартон тед вони робили. був електрик і сантехнік. обійшлися без прораба.зекономили 30%
Lesnaja_jagoda• 10 марта 2023
Доброго дня. Я працюю в ремонтній компанії. Робимо усе під ключ, разом к дизайном і підбором усіх чистових матеріалів. Зараз багато запущених проектів у Києві та Київській обл. Ціна всього 350 дол за м2, це з дизайном + ремонт + усі матеріали, з дверями та освітлювальнимі приборами. Консультация в офісі з дизайнером безкоштовна. Можете написати мені або набрати за телефоно 097-904-906-3 Ірина)