pandora0711• 05 марта 2023

Київстар заблокував номер телефону

Доброго дня, можливо у когось було таке... Київстар сьогодні прислав повідомлення, що згідно чинного законодавства вони блокують мій номер телефону на 90 днів, для розблокування звернутися в київстар. Там нахамили і сказали, що приймуть заявку, але якщо і розблокують номер то хіба що протягом 30 днів. Номер потрібен для роботи... Чи можливо швидше вирішити це питання?
Татьяна -3329• 05 марта 2023
Ви його не поповнювали?

wolfhits@• 05 марта 2023
В мене було.
На основі чого заблокували? Чим пояснили?
автор pandora0711 • 05 марта 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Ви його не поповнювали?
Поповнювнювала і активно користувалася
автор pandora0711 • 05 марта 2023
Ответ дляwolfhits@
В мене було.
Сказали, що висока активність... у мене в день було багато дзвінків. А вам як швидко розблокували?
wolfhits@• 05 марта 2023
Ответ дляpandora0711
Я тоді їздила в їх центральний офіс( на Хрещатику, якщо не помиляюсь, бо було досить давно), писала заяву на відновлення. З собою точно паспорт потрібен був.
DamianaD• 05 марта 2023
’згідно чинного законодавства’ - це що мається на увазі?
автор pandora0711 • 05 марта 2023
Ответ дляDamianaD
Так було написано в повідомленні)) і більше ніякої інформаці

english book• 05 марта 2023
Ответ дляwolfhits@
Офіс на метро Берестейський, зовсім поруч. Вулиця Дегтярівська, 53
Дуже швидко вирішили всі мої питання.
english book• 05 марта 2023
Головний офіс, де керівництво.
ksusha1155• 05 марта 2023
Ответ дляpandora0711
Їдьте до них і виясняйте що це за законодавство таке. Потім нам розкажете, цікаво.
Lovesunray• 05 марта 2023
Можуть заблокувати за спам, чи за шахрайські дії. Якщо Вас це не стосується - зробити запит на роз´яснення причини блокування (письмово в 2х екземплярах) і писати заяву на відновлення номера. Якщо представництво київстара морозиться - відправляти поштою на офіційну адресу.
Lovesunray• 05 марта 2023
Також важливий момент - якщо ви підприємець, то для роботи (клієнтів) маєте оформити контрактний саме для фоп з оператором, інакше можуть дійсно заблокувати номер
Evis_Jerua• 05 марта 2023
У меня так было. Номер контрактный. Позвонила оператору и разблокировали. Чертишто, а не киевстар(((((
ПЛЮС-МИНУС• 05 марта 2023
Ответ дляpandora0711
Поповнювнювала і активно користувалася
спамили людей? обзвон делали с рекламой?
кто-то пожаловался.
Услада• 05 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
кто-то пожаловался.
ОО, точно, я на таких всегда жалуюсь.
nnnnika• 05 марта 2023
Ответ дляpandora0711
Це щось новеньке. Якийсь бред КС. Зрозуміла би, якби на ваш номер були скарги, а так - просто багато дзвінків
автор pandora0711 • 05 марта 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
кто-то пожаловался.
Ні, до реклами відношення ніякого немає