Терпляча красуня• 05 марта 2023

Він, вона. Фінанси.

Дівчатка. Я сьогодні задумалась. А чому так по дурному виходить, що жінки часто(я в їх рядах) про розлученні бояться, а за що жити далі і як? А чоловіки в 80% якщо воно не алкоголік ніколи? Бо це апріорі, він має заробляти. А жінки ні. Ну це ж неправильно! Я правильно думаю? Це проблема у вихованні чи що? Можливо дівчаткам з раннього дитинства треба закладати, що вона повинна працювати ЗАВЖДИ? Бо в чоловіків страху розлучення і бути баз фінансів майже ніколи нема . Я ніколи ніде не читали чоловічу тему ой жінка піде і за що я буду жити? Тільки ми жінки в таких обставинах часто..
Юпитерная• 05 марта 2023
Ответ дляПокорительная
Тому що у жінки є діти!!! І вона більше боїться за дітей, як їх забезпечити і прогодувати
Вибачте, але якби жінки дійсно думали про дітей, вони б самі намагалися заробляти і дітей тому навчали.
А ті хто не працюють - думають виключно про ВЛАСНИЙ комфорт, а діти це як причина не працювати і не більше.
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Дамы, вы прекрасно знаете свои собственные способности)) Там где надо серьезно шевелить мозгами/делать сложное руками - в ход идут мужчины))
Почему тогда на кассах в АТБ одни мужчины? Зачем у женщин работу забираете?
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Дарят вам последний шанс))
Кому там слова не давали• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А по каким выводам можно судить о женском уме ? По тому, как она затыкает рот соседям в очереди АТБ?
Ні, перш за все до новітнім дослідженням вченими людського мозку.
БолеИменее• 05 марта 2023
Ой, то була відповідь для Lisa.
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
И шо говорят?)) Мозг вроде как настоящий?))
Покорительная• 05 марта 2023
Ответ дляЮпитерная
Згодна! Але зміст у тому, що всі жінки різні- хтось шукає причину, хтось виправдання, а хтось сам ,,рулить´´
Кому там слова не давали• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Вам не разрешали? Вроде не в Афганистане живём.
Ви про дискримінацію ніколи в житті не чули?
Кому там слова не давали• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Почитайте, що кажуть. Читати вмієте?
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Не, я видел умных женщин. Красный диплом универа, таблица Менделеева со всеми орбиталями наизусть, про кота Шрёдингера рассказывает, копенгагенскую интерпретацию умеет. И даже сиськи большие.
А потом внезапное - Леша, а посмотри что с компом.. пол дня не можем работать.
Ну шо не так?• 05 марта 2023
Ответ дляГигиенишвили
А у чоловіка дітей немає? Жінка їх якось без чоловічої участі зуміла зробити?
Потому что мужчина пару тысяч кинул в месяц алиментов и свободен, а женщина понимает, что эти пару тысяч ни о чем
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Почитайте, що кажуть. Читати вмієте?
Ссылку дайте, почитаю.
Умеете ссылки вставлять ?))
Кому там слова не давали• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ссылку дайте, почитаю.
Умеете ссылки вставлять ?))
Ну якщо вмієте читати, то напевно вмієте і інформацію в гуглі шукати? Чи до такого інтелектуального навантаження ваш мозок не приспособлений?
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Хорошо, поищу))
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Знаете, не сталкивалась.
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Вы себе льстите. С компом сама разберусь. Интернет в помощь.
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
А с квантовой механикой?
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
А с квантовой механикой?
А с проходкой штольни? Мне квантовая механика не нужна. У меня другая специальность.
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Дарят вам последний шанс))
Нам дарить не нужно. Сами разберемся.
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
У меня специальность тоже товаровед.
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
У меня специальность тоже товаровед.
Я так понимаю, Вы мужчина. Товаровед - тоже не мужская специальность. Извините. И ума большого тоже не нужно.
Кому там слова не давали• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Знаете, не сталкивалась.
При чому тут ви? Мова йшла про співвідношення жінок в чоловіків нобелівських лауреатів.
Dr.Koshka• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну сейчас то вам кто мешает? Тем не менее даже тех же программистов среди Ж кот наплакал. А тех что есть хорошо бы ещё на превышение мужских гормонов обследовать
Не кажучи про те, що програмування саме жінки і придумали. Як і багато інших речей, які чоловіки собі потім тупо присвоїли.
Жінки менше ста років тільки можуть нормально отримувати освіту, а список заборонених професій для жінок в нашій країні був прибраний всього пару років тому.
Ще й варто не забувати про патріархалів (таких як ви) , які із самого дитинства тобі будуть вбивати в голову, що жінки тупіші, нічого не добилися, і не зможуть добитися у житті , і взагалі, їхнє місце на кухні.
А на роботу нормальну тебе не беруть бо ти колись народиш/маєш дітей/скоро внуки. Звичайно, можна стати начальницею відділку в якойсь бухгалтерії, або відділі кадрів (там де працюють одні жінки) , і пахати там за мінімальну зарплатню. Але якщо це робота високооплачувана і престижна, то з високою вірогідністю начальником назначать мужика, бо він мужик. Без аргументів. Жінці щоб мати керівну посаду треба бути набагато жорсткішою, сильнішою, пробивнішою ніж будь який її колега чоловічого полу. Не у всіх є сили вкладатися на 200% на роботі (при тому що умовний колега мужик вкладається на 100) , при тому що й після роботи треба обслужити побутово та морально всю сім´ю.
Потім такі як ви пишуть в коментарях ’а что ж вам мєшает работать и зарабатьівает’ ’сматрите нобелевскіє прєміі’
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Нам дарить не нужно. Сами разберемся.
Главное уметь вовремя делать глазами - милый, а у меня что-то машина не заводиться.. и ресницами так клип-клип, прием безотказный. А потом можно опять самодостаточное лицо доставать ))
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ну, если Вам такие женщины попадались, то это Ваши проблемы.
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Вы лично переберете карбюратор?
Замените подшипники в стиралке?
Перекроете крышу?
Замените реле неисправное в холодильнике?
Решите ребенку алгебру?
Отличите неисправность жёсткого диска от сбоя северного моста?
Напишите на ассемблере простейший комп вирус ?
lisa2101• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Вы лично переберете карбюратор?
Замените подшипники в стиралке?
Перекроете крышу?
Решите ребенку алгебру?
Не смешите меня. Алгебру решу. С подшипниками разберусь. Крышу перекрывать точно не буду. По поводу крыши стоимость и объемы проверю.
Штора с кисточкой• 05 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Автор, мужчина от природы крепче,сильнее, умнее. Ему ресурсы добыть гораздо легче. Отсюда и пофигизм
Ну крепче и сильнее - может быть. Насчёт ’ умнее’ - кто как. А женщины просто уходят в декрет, потом дети маленькие много времени забирают, вот и выпадают из обоймы на то время, пока мужчина спокойно строит карьеру
7_кг_рыбы• 05 марта 2023
Ответ дляlisa2101
Крышу проверю, с подшипниками разберусь, про карбюратор и северный мост промолчу)))
Ладно, не переживайте. Умные вы все. Но не много по другому. Альтернативно. Но тоже умные.))
Сорока-ворона• 05 марта 2023
Страх перед розлученням не лише в фінансах. Все таки, одного себе прогодувати і себе та дітей- є різниця. Діти в більшості випадків з мамою залишаються, а папа приймає участь в їх вихованні раз на рік. Тож чого йому боятися?