ХуАнита• Изменено 06 марта 2023
Вхідна зона квартири
Дівчата, як думаєте ставити шафу в коридорі чи без неї буде краще. Ширина від шафки, біля вхідної двері, до протилежної стінки 2 м. От і вагаюсь і шафою не подобається геометрія кімнати, а речей у нас багато..
Результат:
вже голосів:
54 (88.52%)
Ставити
4 (6.56%)
Без шафки
3 (4.92%)
Ваш варіант
Миледи• 06 марта 2023
У вас коридор прямокутний. Якщо ви ставите шафу так, як зображено на малюнку, прямокутник стає ще вужчим. Я б або розгорнула шафу на 90 градусів (тобто поставили її здовж сусідньої стіни), або подумала б над кутовою шафою з великим дзеркалом.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляМиледи
Ось так?
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляМиледи
Чи так?
Миледи• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Ось так?
Кут шафи можна скруглити, щоб не натикатися на нього.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Автор, а справа от входа под цифрой 410 что? Шкаф?
410 то цифра з ванної кімнати, але зправа біля вхідної буде шафа глибиною 60 см, а зліва від вхідної- поличка для ключів та банкетка м´яка.
Контрольница• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Я бы поступила так: отсортировала бы вещи на нужные и те, которые долго уже не востребованы, лишнее раздала, остальное разложила бы всё по шкафам, и заказала бы при необходимости еще шкаф согласно посту 3 или 2. Но так, чтоб проходу не мешал. Плюс в таком подходе - Вы точно знаете, какой объём шкафа Вам нужен.
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Ось так?
Так не треба - прохід вузький.
Я б не шафу там ставила, де ви хочете, а комод. Частину його під взуття.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Як вважаєте прохід 80 см не мало?
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Як вважаєте прохід 80 см не мало?
Мало! Не городіть купу шаф у прихожій
Крапипопка• 06 марта 2023
І ще: вам точно треба душ в тому малому св? Я б максимально відсунула двері св від вхідних. І робила б там лише унітаз, умивальник і пралку/сушку.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Мало! Не городіть купу шаф у прихожій
Тобто Ви за цей варіант? Оранжевим підкреслила шафу до стелі. ..
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Потрібно, там 3,5 кв св.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А там, де червоним - там стіна?
Так, там стіна.
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Потрібно, там 3,5 кв св.
Ну, для мене нонсенс душова в ’брудній’ зоні... Подумайте!
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
А що буде в тому куті? Нічого?
Нічого, буде покрита стіна декоративною штукатуркой і все..
Я не Тролль• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Я б напевне в той кут поставила кутову шафу з дзеркальними дверима. А там, де у вас шафа - сідушку з комодом для взуття. А там, де у вас пуф, нічого б не тиснула. Максимум вазон.
Крапипопка• 06 марта 2023
Лгин• 06 марта 2023
Шкаф нужен, вы ведь не будете верхнюю одежду в спальни таскать, где стиранные весят.
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляЛгин
Справа є шафа
Я не Тролль• 06 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Я б так зробила.
Для мене було б не зручно аж там комод, якщо ви мали на увазі для взуття. Взуття має бути біля входу. От верхній одяг можна далі.
Щоб не йти взутим через коридор, де ще й душова по дорозі.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Дівчата, шафа для вернього одягу та взуття буде стояти на місці яка підкреслена оранжевим.зараз думаю що робити із тією стіною яка червоною лінією підкреслена та перпендикулярною до неї.. скоріш за все будуть лише стіни
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Можна і в шафі, яка навпроти пуфа, запланувати обувницю. Та й на пуф сів, роззувся і можна і в комод поставити взуття, а не йти в ньому до комода. Автор має продумати свої дії - куди, що, за чим. Городити і справа шафу, і зліва (ще й кутову, брррр) я б не стала.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
І я схиляюсь до цього можливо дзеркало на всю стіну.. стосовно того що брудна зона, так трішки не зручно, буде робот пилесос більше працювати в тій зоні ну і тапочки кімнатні))
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Зробіть там комод. Я на малюнку холодильник трохи ’жопкою’ висунула в коридор, щоб не робити на кухні кути. Там утворюється ніша якраз на неглибокий комод.
ХуАнита
• 06 марта 2023
Ответ дляКрапипопка
Вважаєте комод не загромоздить простір?
Простоваля• 06 марта 2023
Я б там где красная линия поставила шкаф нормальный (фото из заглавного поста) . Никаких комодов зеркал и тп. Иначе это будет тупо пропадающее место.
Крапипопка• 06 марта 2023
Ответ дляХуАнита
Вважаєте комод не загромоздить простір?
Якщо не будете його дуже глибоким робити))