Куколка-мяуколка• 06 марта 2023
Дівчата, скільки коштують заняття з тренером у вашому спортзалі?
Хочу розуміти приблизно чи потягну фінансово.
Можливо хтось ходить у тотал фітнес, Бровари. То як там?
Куколка-мяуколка
• 06 марта 2023
Як правильно обрати тренера?
Знайома хотіла записатися, пішла а там вийшов не тренер, а нещастя якесь. Передумала.
Куколка-мяуколка
• 06 марта 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
1600 12 занять, +600 зал
коломия
За зал ціна в місяць?
Я нє Матрьошка!• 06 марта 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
Як правильно обрати тренера?
та якось обрала спортзал зручний, вони пропонують список тренерів з їх освітою та регаліями.
обрала двічину за освітою фізична реабілітація, плюс вона спортсменка
Я нє Матрьошка!• 06 марта 2023
Ответ дляКуколка-мяуколка
За зал ціна в місяць?
це ціна за 12 занять, використати можна протягом 1,5 місяці, як і тренера.
але якщо займатись3 рази на тиждень як раз і виходе за місяць
Я нє Матрьошка!• 06 марта 2023
скажу чесно, що взяла найдешевшого тренера.
вона впо і набиває клієнтуру, але збирається повишати абонемент для нових клієентів до 2000
Послушная• 06 марта 2023
Днепр, 270 грн/тренировка в немодном подпольном зале
В хорошем зале, абонемент 9к год и 450-550 грн одна тренировка в зависимости от тренера.
Это куда я хожу и знаю цены
бЭйбА• 06 марта 2023
зал 1 міс -900 грн ( 1 рік 5000 грн)))
тренер 350 ( якщо купляєш 10 занять зразу, то по 300)
Київська обл
Сколько_мне_лет?• 07 марта 2023
Чернігів. Спорт зал 550грн місяць. Одне заняття з тренером 100грн
Качка в тапцях• 16 марта 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Крутая цена