Для драки• 06 марта 2023

Дача чим дешевше обклеїти чи пофарбувати стіни біля плити?

Є маленька дача 90х років. Кухні немає взагалі при вході в будинок стоїть плита і тумбочка 40см. Все . Використовували більше для ночівлі. Толком там не жили. Два роки туди їздимо, карантин війниа. Умов немає. На цій "кухні" відра з чистою водою, і для брудної від посуди тощо. Стіни я так розумію кольорова штукатурка, на пальцях як крейда жовті. Чим можна обклеїти чи щось зробити. Бо жирні бризки від сковорідки, чи від води коли миєш посуд чи овочі. Попадає на стіни та дерев´яну підлогу. Щоб зробити самим. Не важко та не дорого. Я ремонт ніколи не робила, не розуміюсь на цьому. Може хтось з вас може підкинути ідею?!
Люблю_смаколики• 06 марта 2023
Клейонкою оббити. Та, що на стіл стелиться як скатертина.

Нафаня Маня• 06 марта 2023
я оббила клейонкою стіну
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А як на клей якійсь? Будь-яку клейонку вони ж по якості теж різні є? А оцю штукатурку змивати чи як?
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
я оббила клейонкою стіну
Як? Змити ту штукатурку, на якісь клей чи що?
Нафаня Маня• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
я будівельним стплером прибила. в мене стіни побілені
Люблю_смаколики• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
Не клеїти, клейонка важка для клею. Дерев´яною рейкою закріпити на стіні.
все по ГОСТу!• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
ОББИТЬ, а не обклеить - планочку к стене поверху и по низу, а клеенку прибить к планочке.... я бы так сделала и не заморачивалась.
Нафаня Маня• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
ну термо клейонка вам непотрібна, беріть стійку довитирання
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
А з чого у вас стіни? В нас наче цегла степлер візьме?

Коварная Зая• 06 марта 2023
Клеенка на тканевой основе. Или оргалит
Нафаня Маня• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
глиняні.
ну у вас же не гола цегла,поштукатурена
все по ГОСТу!• 06 марта 2023
У меня муж в гараже зону кухни оббил дверями от старых полированных шкафов. Но у него были бруски, инструмент и руки из плеч))
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
глиняні.
ну у вас же не гола цегла,поштукатурена
Треба спробувати. Степлер є.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляНафаня Маня
глиняні.
ну у вас же не гола цегла,поштукатурена
Треба спробувати. Степлер є.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
В мого руки з жопи. Квартирне дитя. Я йому зазвичай все розказую що і як, бо виросла в приватному будинку без батька. Але от з таким не стикалася
все по ГОСТу!• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
Ну тогда, как рекомендуют выше - степлер и клеёнка, это самое простое.
На привозе• 06 марта 2023
В мене на дачі тимчасово просто на стільниці за варильною плитою стояла плитка великоформатного керамограніту. Я купую одиночні виставкові плитки, коли їх знімають з продажу і продають за 50-70 грн за штуку. Я їх вже багато куди накупила. На дачі і на вулиці столешня, і в хатинці скрізь на столах керамогранітна плитка. Гаряче зручно ставити, миється легко. І підвіконня з неї. В квартирі зробила поверхню консольного столику.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляНа привозе
Цікаво а де таке можливо купити? В мене на дачі дві плиточки. Невеликі під гаряче дуже зручно. Я вже думала де б бу наприклад чи залишки купити, да самим спробувати на клей якось покласти. В планах було до будову робити, але кляті росіяки...
Колись мені так давній знайомий розповідав що меблі так купував, виставкові , або з всяких зйомок.
Тишком нишком• 06 марта 2023
В мене кухня вагонкою оббита, в робочій зоні матове оргскло - дуже зручно і акуратно виглядає.

Джонсонюк• 06 марта 2023
азиаты фольгой рабочую зону закрывают. чтобы не заморачиваться с мытьем. обычной, пищевой. ну, как вариант
Патріотка з дивану• 06 марта 2023
Зависит насколько Вы хозяйка . У моей соседки рабочая зона поклеена обоями моющимися лет 5 как, они идеально чистые всегда. Есть готовит , жарит, варит но сразу моет рабочку.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Ну штукатурку до якої впритик стоїть сковорода на плиті не помиєш. Відстані немає геть. Клейонка чи шпалери чи плитка звісно будуть теж брудними, але їх помити можна. А тут жах.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я це знаю. Мені стіну фольгою покрити? Немає відстані геть. Край сковороди практично торкається стіни.
На привозе• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
Заходжу в магазини кераміки і питаю, чи є в продажу виставкові плитки які вже не потрібні. Вони є у всіх магазинах, але ціна питання різна. Хтось продає задорого, а хтось за дешево. Треба питати на місці. Я коли робила ремонт у квартирі, то покупала для стільниць в санвузли по 104 грн за штуку і думала, що це дуже дешево, але виявилось що можна ще дешевше. Я той керамограніт скрізь тепер пристосовую, дуже практична штука, і вологостійке, і гарячого не боїться, і дешево. Треба тільки пошукати. Покажу Вам фото своїх як приклад. На першому фото поклала поверх старої обувної тумби ще радянських часів, плитку взяла безкоштовно на кучі з боєм біля складу. Хазяїн сказав що бій можна так брати, як раз мені за розміром підійшло. І ще 2 куски знайшла однакової, то на підвіконня кухні в хрущовці поклала, зразу вид інший. Мене чоловік називає плиточним маньяком.
Патріотка з дивану• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
Как вариант приделайте кусок клеенки на кнопки в этой зоне.
автор Для драки • 06 марта 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Мені головне щоб не горіло бо відстані практично немає. Плита стоїть в притул до стіни, сковорідка навіть торкається до стіни.
Джонсонюк• 06 марта 2023
Ответ дляДля драки
так, фольгу на стіну. закріпити чимось, степлером чи кнопками
Джонсонюк• 06 марта 2023
лист нержавейки. тонкий и жаропрочный, моется норм.
Коли мовчу- приємна жінка• 06 марта 2023
Пластикова вагонка
Моя свекруха взяла шматок дсп і обклеїла клейкою плівкою. І поставила. Як фартук. Але дсп - 40 на 100